Bolne menstruacije i ovulacije

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • JelenaNOVAKOVIC

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Menstruacije su mi uredne svakih 26 do 29 dana ,5 dana prvi dan slabo drugi i treci dan jako puno i zadnja dva dana pomalo.
    Bolne su ali podnosljive.
    Mene muče trenutno ovulacije prije 6 mj pocela sam ih osjecati.
    Boli me vise nego menstruacija.
    Mene citav mjesec boli stomak.Krene od pocetka menstruacije kad zavrsi 2 do 3 dana ne boli i onda do sljedece menstruacija boli.Nekad jace nekada slabije ali uvijek osjetim donji  dio stomaka.
    6 mjeseci vec nemam seksualnih odnosa.
    Kod ginekologa sam pregledana imsve uredu,papa test raden u 10 mj uredan…cak sammi kod privatnog ginekologa isla pregledao me na 3d ultrazvuku sve uredu..i njihova misljenja bolne ovulacije i jedina pomic kontracepcija.
    Pruvatnik propisao Belaru a moja doktorica Logest.
    Kako imam viska kilograma citala sam da nisam bas najbolji kandidat za kontracepciju,mirenu ne mogu jer imam duplu maternicu rodila jedno dijete u 6 mj previse komplikacija i vise nebih a i preporuceno mi je da bolje ne.
    Pocela sammkoristit Lh trakice da vidim kada su mi plodni dani i trake pokazu izmedu 14 i 17 dana.
    Zadnja menstruacija 2.01.2017 ,16.01.2017 15 dan posljednje menstruacije trakica LH pozitivna, jucer nakon nuzde malo krvi.Danas nema ali stomak uzasno holi popijem tabletu malo prestane  i nanovo.
    Imam osjecaj kako cu svaki momenat dobiti,neznam vise ni sama.
    Izvinjavam se na duzem izlaganju.Dali ima netko sa moiim problemo kako rijesiti dali  da pocnem sa kontracepcijom nisam bas  za to ali nevidim izlaza

  • JelenaNOVAKOVIC

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    JelenaNOVAKOVIC


    Menstruacije su mi uredne svakih 26 do 29 dana ,5 dana prvi dan slabo drugi i treci dan jako puno i zadnja dva dana pomalo.
    Bolne su ali podnosljive.
    Mene muče trenutno ovulacije prije 6 mj pocela sam ih osjecati.
    Boli me vise nego menstruacija.
    Mene citav mjesec boli stomak.Krene od pocetka menstruacije kad zavrsi 2 do 3 dana ne boli i onda do sljedece menstruacija boli.Nekad jace nekada slabije ali uvijek osjetim donji  dio stomaka.
    6 mjeseci vec nemam seksualnih odnosa.
    Kod ginekologa sam pregledana i sve uredu,papa test raden u 10 mj uredan…cak sammi kod privatnog ginekologa isla pregledao me na 3d ultrazvuku sve uredu..i njihova misljenja bolne ovulacije i jedina pomoc kontracepcija.
    Pruvatnik propisao Belaru a moja doktorica Logest.
    Kako imam viska kilograma citala sam da nisam bas najbolji kandidat za kontracepciju,mirenu ne mogu jer imam duplu maternicu rodila jedno dijete u prijevremeno u 6 mj trudnoce previse komplikacija i vise nebih a i preporuceno mi je da bolje ne.
    Pocela sam koristit Lh trakice da vidim kada su mi plodni dani i trake pokazu izmedu 14 i 17 dana.
    Zadnja menstruacija 2.01.2017 ,16.01.2017 15 dan posljednje menstruacije trakica LH pozitivna, jucer nakon nuzde malo krvi.Danas nema ali stomak uzasno holi popijem tabletu malo prestane  i nanovo.
    Imam osjecaj kako cu svaki momenat dobiti,neznam vise ni sama.
    Izvinjavam se na duzem izlaganju.Dali ima netko sa moiim problemo kako rijesiti dali  da pocnem sa kontracepcijom nisam bas  za to ali nevidim izlaza
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Dok sam čitala vaš post, palo mi je na pamet da je vaš problem možda uopće nije ginekološki. Da obavite pregled crijeva? Ja isto imam bolove u vrijeme ovulacije, ali vas trbuh boli stalno pa sam zato posumnjala na crijeva.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    I da se nadovežem, uzimala sam kontracepcijske pilule godinama, nisu utjecali na tjelesnu težinu nimalo,menstruacije su bile kraće i bezbolne, jedino što me smetalo krv je bila kao zelirana, gušća nego inače, to mi je bilo nekako nelagodno.

    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Potpisujem ovo za pilule!Dugo sam ih uzimala,nisam se debljala od njih!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • lela123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok imam 15 godina, a dobila sam prosle godine u ovo doba, ciklus mi traje 24-26 dana. Prvi puta mi se dogodilo da mi traje duze od 10 dana. Ima li razloga za brigu jer nisam još spremna za ginekologa

  • Lota5

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Podižem ovo zbog problema kojeg ima! Zanima me Jelena jeste li dobili odgovarajuću terapiju radi simptoma kojih ste imali?

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.