Molim vas treba mi vase misljenje i pomoc

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar nina996

    nina996

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Kasni mi mentroacija 12 dana,bole me prepone i krsta.Grudi su mi malo porasle ali me ne bole. Da li je to trudnoca?

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Sigurno žene ovdje znaju pošto su umjesto tebe napravile test i otišle kod gin! Mislim, sorry, ali daj prvo napravi osnovno

    [lilypie.com]

  • Avatar nina996

    nina996

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    DijMar

    Sigurno žene ovdje znaju pošto su umjesto tebe napravile test i otišle kod gin! Mislim, sorry, ali daj prvo napravi osnovno


    Hvala ti sto si se javila,zaboravila sam da napisem da sam ga uradila kada mi je kasnilo 4 dana uradila sam test oko 16h a apotekarka mi je rekla samo ujutru da ga uradim a ja nestrpljiva. Pa sam zbunjena.😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    Ak si imala nezaštićene odnose mogućnost trudnoće postoji..otiđi do ljekarne,kupi test i riješi se dileme😉. Sretno.

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    nina996

    DijMar

    Sigurno žene ovdje znaju pošto su umjesto tebe napravile test i otišle kod gin! Mislim, sorry, ali daj prvo napravi osnovno

    Hvala ti sto si se javila,zaboravila sam da napisem da sam ga uradila kada mi je kasnilo 4 dana uradila sam test oko 16h a apotekarka mi je rekla samo ujutru da ga uradim a ja nestrpljiva. Pa sam zbunjena.😘


    I bio je negativan? Ponovi test

  • Avatar nina996

    nina996

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    I ja sam pomislila da cu dobiti,a od tog testa proslo je jos 8 dan i nista. Da li je moguce da test pogresi?

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    nina996

    I ja sam pomislila da cu dobiti,a od tog testa proslo je jos 8 dan i nista. Da li je moguce da test pogresi?


    Rijetko..ali je moguće..ponovi test ili otiđi na pregled..

  • Avatar nina996

    nina996

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Imala sam odnose ne zasticene,tada je bio negadivan . Planiram da vadim krv bolje. Ali prepone me bole da li je to isto znak trudnoce?

  • Avatar nina996

    nina996

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Ena32

    nina996

    I ja sam pomislila da cu dobiti,a od tog testa proslo je jos 8 dan i nista. Da li je moguce da test pogresi?

    Rijetko..ali je moguće..ponovi test ili otiđi na pregled..


    Hvala ti  Ena,da li kada bole prepone spada u znak trudnoce?

  • Deleted user

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    nina996

    Imala sam odnose ne zasticene,tada je bio negadivan . Planiram da vadim krv bolje. Ali prepone me bole da li je to isto znak trudnoce?


    Može i nemora biti,simptomi trudnoće i pms-a su jako slični..nije kod svake žene isto..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.