Moguća trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nina997

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Pozdrav kako da ucitam sliku testa ?

  • Bimbi

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Cure nisam se mogla strpiti pa sam išla sada raditi test.. ja ne znam jeli ovo pozitivno ili? https://ibb.co/4dgRHJv [ibb.co]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Bimbi, 
    Ovo ti je negativan test nažalost.

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    CB je osjetljivosti 25… 
    Možda ako ti je ovulacija bila kasnije, ne kalendarski (ne možeš se pouzdati u aplikaciju, ako ne pratiš trakicama ili ovulacijskim simptomima…) , probaj uzet neki s osjetljivošću 10. Kejsy spominje gravignost ultra, kod nas ih nema nigdje (dm, bipa, ljekarna) možda ima kod tebe negdje. Ili napravi neki drugi da nije CB s jutarnjim urinom… držim fige da se ipak pokaže +

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rose.

    Rose.

    Broj poruka: 1403

    Prijavi adminu

    Bome zna odstupati, da nisam koristila trakice nikad nebih znala da mi je ovulacija tek oko 20og dana ciklusa, uvjerena bila da je ranije s obzirom na trajanje ciklusa 30-31 dan… al čovjek uci dok je živ 😄 sva sreća što danas imamo puno tih “pomagala” koji uvelike olakšavaju… 😃 
    Vidim tebi se bliži “dan D”. Puno sreće želim i jedan lijepi plusić za par dana 😘

    💗💙💙
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.