❤Mi koje pokusavamo DUZE vrijeme❤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Drage zenice. Evo nam temice namijenjene zenicama koje pokusavaju ostati trudne DUZE vrijeme. Pod DUZE vrijeme mislim na period od minimalno 4 mjeseca (iako to nije dugo al eto).Zavisi kako kome. Mi pokusavamo vec preko godinu dana. Bilo je tu svega u tom periodu. Al ostavimo proslost iza sebe i posvetimo se buducnosti. Dakle, mozete ovdje davat savjete. Primat savjete. Opisat svoja iskustva i emocije. Dobro dosle.

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    tera_


    ❤❤❤

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Mi evo pokušavamo 4 godine… ali ne odustajemo, iako su godine već tu (ja 40, muž 44). 
    Zatrudnila sa prvom curicom iz 4. pokušaja i bilo sve školski od početka do kraja, od onda spontani za spontanim… ali eto, nadamo se da ćemo opet uspijeti uskoro 💟 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar jelenajelena

    jelenajelena

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Mi pokusavamo 6god….i nema odustajanja dok god postoji imalo nade pokusavat cemo….samo moramo biti strpljive🥰🥰🥰doci ce i nama taj dan lad cemo ugledati nase plusice🤗🤗🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    Ja-27
    MM-33
    6god pokusavanja
    3spontana i vm…

  • Avatar tera_

    tera_

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mi pokusavamo 1,5g i bit ce, mora :) <3

    👩32g, Pcso, ir, dhea-s 14 ukupni T 1.90
    👨31g, oligoasthenozoospermia
    Kbc St
    1.Ivf/Icsi 5/2023–7f, 5🥚 1🐧, et trodnevnog, beta0,2❌️
    FET 10/2023.(prirodni),beta0,3 ❌️
    2.Ivf/ICSI 11/2023–>17f, 6🥚 -(hiper) 4🐧
    FET 1/2024.(prirodni+stoperica) 1🐧,beta 3,4❌️

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Joj zenice. Doc ce nase vrijeme. Mi pokusavamo evo sveukupno 5,6 godina ali napisala sam godinu jer smo ostvarili trudnocu koja je zavrsila u 23tt pa eto od tada brojim tih godinu. Ja kazem da smo mi posebne jer tako dugo cekamo. Ne kazem da druge nisu al mi smo posebnije. 🤗  I svakako ce doc nase vrijeme. Jeste imale trudnoce do sada? Koristile neke medikamente? Bile na MPO? Sta kazu vasi ginekolozi? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Nova19

    Mi evo pokušavamo 4 godine… ali ne odustajemo, iako su godine već tu (ja 40, muž 44).
    Zatrudnila sa prvom curicom iz 4. pokušaja i bilo sve školski od početka do kraja, od onda spontani za spontanim… ali eto, nadamo se da ćemo opet uspijeti uskoro 💟


    Zelim da bude uskoro 🤞. Ja sam evo 37 a M mi ima 29 🤭. Ja kopam rukama i nogama da bude sto prije. Evo sas u 1 mjesecu imamo termin za MPO. Pa cemo vidit kako ce dalje. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    jelenajelena

    Mi pokusavamo 6god….i nema odustajanja dok god postoji imalo nade pokusavat cemo….samo moramo biti strpljive🥰🥰🥰doci ce i nama taj dan lad cemo ugledati nase plusice🤗🤗🥰🥰🥰


    Definitivno. Drzim 🤞 da vam se ostari sto prije moguce. Evu ovu sam temu otvorila jer mislim da je u svakom slucaju i svakako potrebna i velika psiholoska pomoc od bilo koje strane. Jer npr. U vasih 6 godina ili mojih ili od nekog drugog, sigurna sam da je bilo svega i svacega i svakakvih emocija. I u takvim trenucima stvarno treba imat negdje nekog ili nesto da se moze to izbaciti. A gdje je bolje neko kod nekoga tko tocno zna kako vam je. Znam da rodbina i prijatelji pomazu ali isto tako znam da nekad bas ne nailazimo na odobravanje ili razumijevanje. 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Martina1982

    Nova19

    Mi evo pokušavamo 4 godine… ali ne odustajemo, iako su godine već tu (ja 40, muž 44).
    Zatrudnila sa prvom curicom iz 4. pokušaja i bilo sve školski od početka do kraja, od onda spontani za spontanim… ali eto, nadamo se da ćemo opet uspijeti uskoro 💟

    Zelim da bude uskoro 🤞. Ja sam evo 37 a M mi ima 29 🤭. Ja kopam rukama i nogama da bude sto prije. Evo sas u 1 mjesecu imamo termin za MPO. Pa cemo vidit kako ce dalje.


    Želim da vam se snovi ostvare što prije, da ta tako željena bebica konačno dođe jer znam da će doći u dom pun ljubavi, to se jednostavno osjeti!!
    Divim se svim MPO trudilicama i trudnicama, koliko samo snage, strpljenja treba da dodete do te mrvice ❤ sretno 💜💜
    Ja nisam toliko hrabra… mi smo do sada ostvarili prirodne trudnoće pa se nadamo da će uskoro biti opet dobitna 💖

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.