Menstruacija i trudnoca

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • merima

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovanje….Na google sam nesto citala i istrazivala i tako vidim vas….Ja bih vas imala nesto nesto pitati i NADAM SE da ce te mi moci odgovoriti i uskratiti moje muke i tjeskobu koju osjecam….mnogo bih vam bila zahvalna….Moja situacija je sljedeca: odnos je bio 16.09 i poslije toga sam dobila menstruaciju 2.10 koja je trajala 4 dana i poslije toga 28.10 dobijem sljedecu koja je trajala 3 dana i imala je neku providnu sluz pomjesanu sa krvlju….s obzirom da kazu da postoje i lazne menstruacije…svaki dan od zadnjeg odnosa tj.16.09 radila sam testove sve do danas i svi su bili negativni…31.10 i 1.11 sam radila bhcg iz krvi i polazala je 1.97,znaci beta iz krvi je radjena 46 dana poslije zadnjeg odnosa…Danas sam radila opet test na trudnocu poslije 52 dana od odnosa i negativan je…Moje pitanje je samo na osnovu bete iz krvi i svih testova da li je trudnoca 100% iskljucena i da li mogu testovi pogrijesiti….danas sam isto radila test poslije znaci 54 dana od odnosa i opet negativan.NADAM SE DA CE TE NACI VREMENA I DA CE TE MI ODGOVORITI,JER GOTOV SAM POLUDILA,OD STRESA I NERVOZE ZELUDAC ME UBI,NEMAM MIRA NIKAKO….HVALA VAM MNOGOOO UNAPRIJED❤❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    merima, ta beta je negativna, i beta ti je točan pokazatelj trudnoće, odnosno postoji li ili ne. u tvojem slučaju, nažalost nema trudnoće, pogotovo jer 50-ak dana nakon zadnjeg odnosa bi trebala biti već u cca 8. tt, meni je beta 16 dana nakon ovulacije i 17 dana nakon ključnog odnosa bila 543, dva dana kasnije 1150.

  • Deleted user

    Broj poruka: 996

    Prijavi adminu

    Nisi trudna. Ako svaki dan radis testove i vadis bhcg i sve je negativno budi sigurna da nisi trudna. Imala si dvije menstruacije u medjuvremenu. 
    Mislim da malo pretjerujes i paranoiras, ako ne zelis ostati trudna savjetovala bi ti da se s ginekologom konzultiras oko kontracepcije jer ovakvim stresom stetis samo svojoj glavi. Malo citaj o osnovama reproduktivnog zdravlja, planiranju obitelji, kontracepciji, ocito ti fali osnovnih informacija

  • AMELA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani, imam jednu nedoumicu pa bih voljela da mi odgovorite na pitanje.Imam 40 godina, prije godinu dana sam imala operativni zahvat te mi je odstranjen lijevi i desni jajovod, desni jajnik i oljuštite lijevi jajnik.Nakon toga imam redovan ciklus.Desava se sljedeće….kasni mi ciklus 10 dana….prv put nakon tog perioda.Dali je moguće da je došlo do trudnoće, iako tehnički mislim da to nije moguće.Od op.zahvata ne koristim nikakvu zaštitu, jer mislim da je nemoguće doći do trudnoće.Molim Vas samo da mi potvrdite ovo moje…..ako sam u pravu….ili sam fenomen.Unaprijed hvala.Lijep pozdrav

  • AMELA

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    AMELA

    Poštovani, imam jednu nedoumicu pa bih voljela da mi odgovorite na pitanje.Imam 40 godina, prije godinu dana sam imala operativni zahvat te mi je odstranjen lijevi i desni jajovod, desni jajnik i oljuštite lijevi jajnik.Nakon toga imam redovan ciklus.Desava se sljedeće….kasni mi ciklus 10 dana….prv put nakon tog perioda.Dali je moguće da je došlo do trudnoće, iako tehnički mislim da to nije moguće.Od op.zahvata ne koristim nikakvu zaštitu, jer mislim da je nemoguće doći do trudnoće.Molim Vas samo da mi potvrdite ovo moje…..ako sam u pravu….ili sam fenomen.Unaprijed hvala.Lijep pozdrav


  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    AMELA

    Poštovani, imam jednu nedoumicu pa bih voljela da mi odgovorite na pitanje.Imam 40 godina, prije godinu dana sam imala operativni zahvat te mi je odstranjen lijevi i desni jajovod, desni jajnik i oljuštite lijevi jajnik.Nakon toga imam redovan ciklus.Desava se sljedeće….kasni mi ciklus 10 dana….prv put nakon tog perioda.Dali je moguće da je došlo do trudnoće, iako tehnički mislim da to nije moguće.Od op.zahvata ne koristim nikakvu zaštitu, jer mislim da je nemoguće doći do trudnoće.Molim Vas samo da mi potvrdite ovo moje…..ako sam u pravu….ili sam fenomen.Unaprijed hvala.Lijep pozdrav

    Nisi fenomen, ako nemas jajovode, ne mozes ostati trudna prirodnim putem …

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.