Manjak plodne vode

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Lilice drzi se ,, jos samo malo i curka je sa tobom 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    Lilice drži se,nadam se a i iskreno vjerujem da će sve biti u redu! Samo hrabro 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    lusilu


    A kakvi su ti nalazi?moja prijateljica je isto tako imala problema s ultrazvukom i nalazimaj.prvo su joj fulali termin pa rekli da je dijete bolesno da bi trebala abortirat pa svasta nesto i na kraju kad je otisla na 4d dok. Joj je reko da ovi u bolnici nisu jormalni da je dijete u savrsenom redu

    u kojoj bolnici i koji doktor je reko da nisu normalni?
    meni sad kazu da zaostaje jos vise (znaci vise nego ikad do sad) a ne zele nista poduzeti, jako se bojim za svoju bebu. dok s druge strane, u petrovoj na uzv sve super, beba taman, plodne vode dovoljno, trbuscic manji za 2 tjedna cca ali to je kao za curke normalno. kad ono ovdje sok, 5 i pol tjedana manji trbuh, premalo plodne vode, dijete ispod trece centile..

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    A joj Lilice pa zar opet bolnicaPa kaj ti doktori sad briju, sam dva tjedna, pa sad 5 tjedana, više ni oni sami ne znaju. Držim fige da stvarno niš ne zaostaje i da rodiš bebicu onak baš po mjeri i da prođe sve u redu. Ovo je više nemoguće kako se predomišljaju, kao da nemaju nimalo stručnosti!

  • lusilu

    Broj poruka: 166

    Prijavi adminu

    Lilica

    Ona je bila u vinogradskoj prvo i sad je definitivno odlucilavda ce rodit u petrovoj.u kojoj si ti bolnici?

    lusilu


    A kakvi su ti nalazi?moja prijateljica je isto tako imala problema s ultrazvukom i nalazimaj.prvo su joj fulali termin pa rekli da je dijete bolesno da bi trebala abortirat pa svasta nesto i na kraju kad je otisla na 4d dok. Joj je reko da ovi u bolnici nisu jormalni da je dijete u savrsenom redu
    u kojoj bolnici i koji doktor je reko da nisu normalni?
    meni sad kazu da zaostaje jos vise (znaci vise nego ikad do sad) a ne zele nista poduzeti, jako se bojim za svoju bebu. dok s druge strane, u petrovoj na uzv sve super, beba taman, plodne vode dovoljno, trbuscic manji za 2 tjedna cca ali to je kao za curke normalno. kad ono ovdje sok, 5 i pol tjedana manji trbuh, premalo plodne vode, dijete ispod trece centile..

    Lusilu

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    Lusilu Lilica je isto u vinogradskoj. Ajde molim te upisi detalje ili ako ne zelis tu pisati posalji privatnu poruku. Hvala draga

  • enchy86

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Tia


    buduće mama,da li ima koja problema sa manjkom plodne vode i da li je to opasno?

    Nisam buduca, mama sam evo vec 4 mjeseca :) mi smo imali manjak plodne vode, otkriven u 28. tjednu i na srecu sve je proslo u najboljem redu. Uz redovite uzv kontrole dogurali smo do 40. tjedna i dogovorenog carskog bez ikakvih problema :) Sve ovisi koliki ti je AFI, da je drasticno nizak, vec bi reagirali, ne bi ni stigla ovdje otvoriti temu  sve ce biti ok, drzi se!!!

    Lilica


    opet su me strpali u bolnicu, napravili su svoj uzv jer ovaj ne priznaju i tamo ispada da joj trbuscic zaostaje 5 i pol tjedana znaci jos vise.. ostavili su me tu do kraja no ne zele ju vaditi van, nema terapije, samo ju nadziru i dok god je ona dobro ostavit ce ju unutra. a pitam se ja kako je dobro ako je sve vece odstupanje..
    eto to je moja trenutna situacija..

    Draga Lilica, bila sam u identicnoj situaciji, i sad imam prekrasnu curicu koja je rodjena nesto mrsavija, ali s apgarom 10/10, bez ikakvih poteskoca i problema, a cak nas nisu niti ostavili u bolnici, nego sam svaki drugi dan isla na kontrolu, uz obavezno lezanje na lijevom boku i puno tekucine   vidim da ti je termin blizu, samo budi pozitivna, drzi se! Sve dok je unutra, tvoja bebica je svaki dan sve jaca i vjerujem da ce na kraju sve biti super, a problema ces se sjetiti tek kad slucajno vidis ovakvu ili slicnu temu na klokanici 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    hvala na lijepim rijecima
    uglavnom imam novosti, inducirat ce me prije 40. tjedna (sutra ulazim u 38.) jer kazu da onda beba vise nema sta dobivati na tezini i da posteljica ionako tad polako svima gubi funkciju, a zadrzavajuci ju unutra predugo povecava se rizik za mozebitne poteskoce. eto tako da sad cekam da prode taj 38. tjedan pa cemo vidjeti kad nam dolazi nasa djevojcica, ne mogu ju docekatiiii

  • Avatar Boba10

    Boba10

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Lilice, izdrži još samo koji dan i eto tebi tvoje mrvice 

    Boba

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Lilice,još malo i malecka je tu, ne mogu vjerovati nekako mi je brzo proletilo….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.