Mame koje su jako mlade rodile

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Monikaharmonika

    Monikaharmonika

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    Ana ja ću biti 39 god. kad budem u terminu. A strah me jako, hoću li biti dobra mama, hoću li znati sve napraviti. Kako, zašto, koliko?????Sve su to veliki upitnici iznad moje glave koji se samo roje. Godine nemaju veze s time, ne brini.

  • Avatar 6xmama

    6xmama

    Broj poruka: 1141

    Prijavi adminu

    Ja sam prvo dijete rodila 2 dana prije 21.rođendana… Snasla sam se skroz ok, nisam imala pomoc sa strane, vjerujem da mi je pomoglo puno i to kaj sam med.struke pa sam znala teoretski puno. Sad imam 40 i cekam sesto za koji dan. Ono kaj ja vidim kao prednost kad si mladja mama je da sve lakse podneses(nespavanje i ostalo), imas vise energije… Al recimo sad u ovim godinama sve prihvacam sa puno manje nervoze i straha i imam vise strpljenja sad nego onda. Al to je vj.individualno…

    1 cura(1999.)-4 dečka(2002,2004,2010,2016.)…šećer na kraju-curka 24.8.2018.💞

    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Nas_bebac

    Ana ne obaziri se na druge uvjek ce takvi postojat i samo se zamaras s time ti se samo uzdaj u sebe ja imam 26 isto prva beba i panika me lovi dal cu ja znat dakle bilo 20 bilo 30 godina sve imamo iste strahove 🙂
    Mene panika lovi al opet poprilicno sam sigurn au to da kada bude trebalo i kada se bude trebalo iskazat da cu ja to znati jer eto mi smo ipak MAME! I mi sve znamo 😁😁😁 samo hrabro 💪💪


    Iskreno moje misljenje je takodjer kao i vase da godine nemaju veze, u zivotu nema pravila..
    Jel imate mozda koji savjet koja bolnica je u Zg najbolja? Citala sam da je podobnik super pa sam mislila tamo ali nije konacna odluka…

  • Avatar Beba

    Beba

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    6xmama

    Ja sam prvo dijete rodila 2 dana prije 21.rođendana… Snasla sam se skroz ok, nisam imala pomoc sa strane, vjerujem da mi je pomoglo puno i to kaj sam med.struke pa sam znala teoretski puno. Sad imam 40 i cekam sesto za koji dan. Ono kaj ja vidim kao prednost kad si mladja mama je da sve lakse podneses(nespavanje i ostalo), imas vise energije… Al recimo sad u ovim godinama sve prihvacam sa puno manje nervoze i straha i imam vise strpljenja sad nego onda. Al to je vj.individualno…


    Vau ,6. beba,divno, po mom mišljenju nema ništa ljepše od velike obitelji. Ja kad sam počela raditi na bebi imala sam 34,sada imam 37. i napokon uspjela ostat trudna-ivf, život mi se tako posložio da prije nisam mogla,jer sam Njega našla tek sa 33, mene muče suprotni strahovi-da li će bit sve ok,da li sam prestara,da li ćemo doživjeti da ga odgojimo,da li ću uspijete imati još jedno,da li to moje tijelo može, kad si mlađi vjerujem da si puno manje opterećen i to je prednost,svi se borimo sa nekim strahovima i mlade i starije  buduće mame.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    DANTE

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Monikaharmonika

    Ana ja ću biti 39 god. kad budem u terminu. A strah me jako, hoću li biti dobra mama, hoću li znati sve napraviti. Kako, zašto, koliko?????Sve su to veliki upitnici iznad moje glave koji se samo roje. Godine nemaju veze s time, ne brini.


    Monika zelim ti srecuu 😊

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    6xmama

    Ja sam prvo dijete rodila 2 dana prije 21.rođendana… Snasla sam se skroz ok, nisam imala pomoc sa strane, vjerujem da mi je pomoglo puno i to kaj sam med.struke pa sam znala teoretski puno. Sad imam 40 i cekam sesto za koji dan. Ono kaj ja vidim kao prednost kad si mladja mama je da sve lakse podneses(nespavanje i ostalo), imas vise energije… Al recimo sad u ovim godinama sve prihvacam sa puno manje nervoze i straha i imam vise strpljenja sad nego onda. Al to je vj.individualno…


    Waau 🤩
    Ti si stvarno sretna zena..Svaka cast 💟

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.