Mame koje su jako mlade rodile

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Pozdrav, pod mlade mame mislim na mamice koje su rodile sa 20ak godina…Ja spadam u tu skupinu pa me zanima kako ste se vi snasle? Mislite li da je ta rano za djete? Jeste imale nekog uz sebe ili ste same? 
    Muz i ja smo sami, sve sami proucavamo po internetu, mislim da ni ne znamo sto nas ceka..
    Puno bi mi znacilo pokoji savjet, misljenje, iskustvo..😊

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Anci ja nisam toliko mlada, imam 26😂 ali zelim ti samo rec da na kraju takvi strahovi postoje neovisno o godinama i meni je to trenutno u glavi. Moje osobno misljenje je sta ranije to bolje, tako da bit ce sve super, nemoj se brinut mozete vi to 💪💪 i divim se mlađim mamicama 😎 I mi smo sami u smislu nemamo nikoga sa strane da nam pomaze, roditelji su nam dosta udaljeni pa cemo se snac.

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    ami25

    Anci ja nisam toliko mlada, imam 26😂 ali zelim ti samo rec da na kraju takvi strahovi postoje neovisno o godinama i meni je to trenutno u glavi. Moje osobno misljenje je sta ranije to bolje, tako da bit ce sve super, nemoj se brinut mozete vi to 💪💪 i divim se mlađim mamicama 😎 I mi smo sami u smislu nemamo nikoga sa strane da nam pomaze, roditelji su nam dosta udaljeni pa cemo se snac.


    E hvala ti ami…E tako i nasi roditelji, znaci nisam jedina koja se brine..Ja sve mislim necu znat nista…

  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Meni je termin za 7 dana panika me lovi 😂 al to je normalno, ipak je nesto novo za covjeka mislim da sve u hodu naucis. Meni ce mama doci 7 dana na ispomoc a poslije snalazit cemo se kako znamo i umijemo 😂 Bit ce zabavno al jedva cekam 😍 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    ami25

    Meni je termin za 7 dana panika me lovi 😂 al to je normalno, ipak je nesto novo za covjeka mislim da sve u hodu naucis. Meni ce mama doci 7 dana na ispomoc a poslije snalazit cemo se kako znamo i umijemo 😂 Bit ce zabavno al jedva cekam 😍


    Oo sretno 🤩🤩🤩 drzim fige da sve bude prodje super…Ja tek u 12 mjesecu trebam rodit 😓😓
    A jos skoro i nicem nemam pojma, valjda cu nauciti do tad…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Muz i ja smo skupa od 15e godine, tako da smo skupa, svjesno odlucili na dijete kada sam imala 20, radili smo ga godinu dana i prvi sin se rodio kada sam imala 22g.. Najbolja odluka ikada, mlada, puna snage i zivaca.. sada cekamo trece dijete, roditi cu ga sa 29 ;) ako ste vas dvoje skupa zaista kao jedno, podrzavam mlado“ roditeljstvo jako 😉”
    Kaj se tice snalazenja, dan po dan, to ti je svejedno rodis prvo sa 23 ili 43, tek kada beba dode izazovi krecu..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    I nama stiže prva bebica, ja imam 22, a muž 24. Mislim da na to nikad nisi uistinu spreman, neovisno o godinama. Učit ćemo sve usput, a i kažu da kad bebica dođe čini ti se kao da sve znaš, da ti dođe prirodno 😊 Ako te nešto muči ili ne znaš, ne boj se potražiti pomoć od stručnih osoba ili ovdje, ovdje uvijek ima mamica koje su ti spremne pomoći. Sretno! 😊

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • ana_anci95

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Cure bas mi je drago da imate tako lijepa iskustva..Ja opet primjetim kako me druge “starije” zene gledaju kad udjem kupovat robicu za maloga, pogotovo kad dodjem sama..Pogledi puni osudjivanja, kao da me zale ili nesto..Stvarno ruzno, s time se borim svaki dan zato mi je jako drago kad bar ovdje dobijem neku podrsku i vidim da nisam sama…

  • Avatar Baby.k

    Baby.k

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Ma uopće se ne obaziri na to. Po meni je dijete uvijek blagoslov, a godine nisu mjerilo hoće li netko biti dobra majka svome djetetu.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Nas_bebac

    Nas_bebac

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ana ne obaziri se na druge uvjek ce takvi postojat i samo se zamaras s time ti se samo uzdaj u sebe ja imam 26 isto prva beba i panika me lovi dal cu ja znat dakle bilo 20 bilo 30 godina sve imamo iste strahove 🙂
    Mene panika lovi al opet poprilicno sam sigurn au to da kada bude trebalo i kada se bude trebalo iskazat da cu ja to znati jer eto mi smo ipak MAME! I mi sve znamo 😁😁😁 samo hrabro 💪💪

    👩‍❤️‍👨08.09.2011
    👰🤵 03.06.2017
    🤱👶25.09.2018
    👼 15.06.2022 miss.ab 7tt
    👼6.01.2023 miss.ab 9tt

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.