Lovci na ovulacije (LH trakice) - 7. dio🍀💟

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURi

    SAYURi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    SAYURi

    Cure ne stignem ni citati ni pisati puno, kod mene sranje ni tam ni ovamo, 14dpo pozitivno sve, beta hcg jaaaako niska 15. Neam pojma sta se desava, linije ne tamne, tu su i dalje vidi se fino ali svijetle. Sumnjam na biohemijsku , ali nema jos krvarenja. U ponedjeljak idem ginekologu pa cemo vidjeti sta se kuha tu…

    Jel ti to prva beta? Ako je prva kad ponavljaš? Nije dobro da crtice svijetle. Još da je samo prva beta i niska onda postoji šansa da je bila kasnija O i oplodnja pa je mrvicu kraća trudnoća. Samo taj dio da crtice svijetle nije baš dobar znak. 🤞🤞🤞🤞držim da sve na kraju bude dobro.


    Ne svijetle u smisli da postaju svjetlije nego ne tamne , svijetle su sve 😄😄
    Prva je beta i iskreno ne ponavlja mi se beta, ocekujem da cu prokrvariti i voljela bi najradije ne volim ovo ovako kad krene…
    Nema sanse da je O bila kasnije ni najmanje jer sam bila na UZV. Ma biohemijska nema sta…

    💃 36
    🏃‍♂️44
    10.21 Missed ab.
    08.22 Biohemijska
    “ Moje srce tesko suzu pusta
    I pumpa sa smjeskom,
    Jer ja cu pjevati i evo pjevam,
    Ja ne svjetlim, ja sijevam..”
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURi

    SAYURi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    Anchyyy

    SAYURi

    Cure ne stignem ni citati ni pisati puno, kod mene sranje ni tam ni ovamo, 14dpo pozitivno sve, beta hcg jaaaako niska 15. Neam pojma sta se desava, linije ne tamne, tu su i dalje vidi se fino ali svijetle. Sumnjam na biohemijsku , ali nema jos krvarenja. U ponedjeljak idem ginekologu pa cemo vidjeti sta se kuha tu…

    Želim ti puno srece da sve bude dobro, javi nam se 😊


    Hvala hocu obavezno…
    Cure 😘😘😘

    💃 36
    🏃‍♂️44
    10.21 Missed ab.
    08.22 Biohemijska
    “ Moje srce tesko suzu pusta
    I pumpa sa smjeskom,
    Jer ja cu pjevati i evo pjevam,
    Ja ne svjetlim, ja sijevam..”
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURi

    SAYURi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    marija1994


    Na stapicu se vidi ali ovi testovi kad ih ovako okrenes od izvora svjetla uvijek daju liniju zato sto baca sjenu od premaza reagensa…svakako drzim fige z🤞🤞🤞

    💃 36
    🏃‍♂️44
    10.21 Missed ab.
    08.22 Biohemijska
    “ Moje srce tesko suzu pusta
    I pumpa sa smjeskom,
    Jer ja cu pjevati i evo pjevam,
    Ja ne svjetlim, ja sijevam..”
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar SAYURi

    SAYURi

    Broj poruka: 53

    Prijavi adminu

    marija1994

    SAYURi

    marija1994


    Na stapicu se vidi ali ovi testovi kad ih ovako okrenes od izvora svjetla uvijek daju liniju zato sto baca sjenu od premaza reagensa…svakako drzim fige z🤞🤞🤞

    Sve razumijem, na stapicu se vidjelo uzivo bolje, nije bila evap nego isto roza samo jako svijetla..jedino me cudi da se na trakici toliko manje vidi zbilja kad sam ju okrenula pod odredenim kutom onda se mrvicu vidjelo
    Hvala ti! 😊


    Onda je ovo po meni vrlo moguce pozitivno 🎊🎊🎊

    💃 36
    🏃‍♂️44
    10.21 Missed ab.
    08.22 Biohemijska
    “ Moje srce tesko suzu pusta
    I pumpa sa smjeskom,
    Jer ja cu pjevati i evo pjevam,
    Ja ne svjetlim, ja sijevam..”
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Bebolina2207

    https://ibb.co/C7932CJ [ibb.co]
    .
    Ajde konačno da i ja ne tražim samo sjenice, konačno da se počela jasnije pokazivati druga crta. Bit će onako kako sam i mislila malo kasnije O, jer danas je 13. DC po menstrualnom kalendaru bi sutra trebala biti ovulacija što izgleda po trakici da neće, jer kako je krenulo sutra neće ni peak još izgleda biti. Tako da prema ovome sada djeluje da će O biti u petak, možda čak i subotu osim ako ne dođe do nekog naglog skoka. Sinoć je pokriveno, danas nastavak. 😄
    Tratinčice što kaže popodnevna trakica?


    Šta nam je svima sa O ovog mjeseca..😂😂
    Moja trakica je ista kao i one jučer, ni gore ni dolje, čak mi se čini ova od 19h svijetlija.. ili će također biti kasnije ovaj mjesec, isto tako kraj tjedna..  ili je stvarno već bila kao što je doktor rekao. 
    Sutra uzv, vidjet cemo 🤗🤗  

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    marija1994

    SAYURi

    marija1994

    SAYURi

    marija1994


    Na stapicu se vidi ali ovi testovi kad ih ovako okrenes od izvora svjetla uvijek daju liniju zato sto baca sjenu od premaza reagensa…svakako drzim fige z🤞🤞🤞

    Sve razumijem, na stapicu se vidjelo uzivo bolje, nije bila evap nego isto roza samo jako svijetla..jedino me cudi da se na trakici toliko manje vidi zbilja kad sam ju okrenula pod odredenim kutom onda se mrvicu vidjelo
    Hvala ti! 😊

    Onda je ovo po meni vrlo moguce pozitivno 🎊🎊🎊

    Vidjet cemo sutra, trebalo bi nesto pokazat ako je 🙈


    Ma uz sve simptome što ti imaš, ja samo čekam koji dan i tamnu crtuuu❤🤗🤗

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Sayuri drago mi je da si tu. 🤗 nadam se da će kod tebe situacija biti jasnija kroz koji dan i stvarno mi žao što sve lici na biokemijskuu.. 😕❤

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Kami.lica

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Meni nije drago da se sayuri (😈) vratila, i nadam se da će što prije odlepršati na trudničke teme da je ne gledamo tu🥳
    Di ste cureee, utorak jeeee 🌊🌅🥂🍹😁🤗

  • Avatar Garawa¤

    Garawa¤

    Broj poruka: 2525

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Bebolina2207

    https://ibb.co/C7932CJ [ibb.co]
    .
    Ajde konačno da i ja ne tražim samo sjenice, konačno da se počela jasnije pokazivati druga crta. Bit će onako kako sam i mislila malo kasnije O, jer danas je 13. DC po menstrualnom kalendaru bi sutra trebala biti ovulacija što izgleda po trakici da neće, jer kako je krenulo sutra neće ni peak još izgleda biti. Tako da prema ovome sada djeluje da će O biti u petak, možda čak i subotu osim ako ne dođe do nekog naglog skoka. Sinoć je pokriveno, danas nastavak. 😄
    Tratinčice što kaže popodnevna trakica?

    Šta nam je svima sa O ovog mjeseca..😂😂
    Moja trakica je ista kao i one jučer, ni gore ni dolje, čak mi se čini ova od 19h svijetlija.. ili će također biti kasnije ovaj mjesec, isto tako kraj tjedna.. ili je stvarno već bila kao što je doktor rekao.
    Sutra uzv, vidjet cemo 🤗🤗


    Vama prirodne O luduju.. meni doktorica ukinula terapiju..  
    Sve ludo ovaj mjesec..  

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    _

    Tratinčica123

    Bebolina2207

    https://ibb.co/C7932CJ [ibb.co]
    .
    Ajde konačno da i ja ne tražim samo sjenice, konačno da se počela jasnije pokazivati druga crta. Bit će onako kako sam i mislila malo kasnije O, jer danas je 13. DC po menstrualnom kalendaru bi sutra trebala biti ovulacija što izgleda po trakici da neće, jer kako je krenulo sutra neće ni peak još izgleda biti. Tako da prema ovome sada djeluje da će O biti u petak, možda čak i subotu osim ako ne dođe do nekog naglog skoka. Sinoć je pokriveno, danas nastavak. 😄
    Tratinčice što kaže popodnevna trakica?

    Šta nam je svima sa O ovog mjeseca..😂😂
    Moja trakica je ista kao i one jučer, ni gore ni dolje, čak mi se čini ova od 19h svijetlija.. ili će također biti kasnije ovaj mjesec, isto tako kraj tjedna.. ili je stvarno već bila kao što je doktor rekao.
    Sutra uzv, vidjet cemo 🤗🤗

    Vama prirodne O luduju.. meni doktorica ukinula terapiju..
    Sve ludo ovaj mjesec..


    Dakle, ovaj mjesec smo sve u banani.🙈😂😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.