Lovci na Ovulacije a.k.a LH Trakice - 6.Dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Lucky mozes mene maknuti s ove prve liste di pise da mi kasni, vidim da sam na drugom popisu😎
    Definitivno anovulatorni ciklus, ako ne dobijem do pon, zovem gin pa cu piti duphastone da dodje i da mogu ispocetka🙏🏻


    Jos je nema jebem joj pleme? 😩😩😩😩 ajde ajdeee,mantrat cu cijelo vrijeme kad budem vec u plozaju Bude da se i to pokrene 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Nema😰 popizditis Hope moje.🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Nadam joj se kroz vikend, vidjet cemo.😬

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    zoe 🤞🏻🍀 🔜🤰🏼

    Nema😰 popizditis Hope moje.🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Nadam joj se kroz vikend, vidjet cemo.😬


    Koja BIČ 😡 znam kako je to kad zajebava imas osjecaj sad ce sad ce a nikako. Tako sam se ja mucila u ciklusu od 72 dana zato se nadam da ce se to pokrenut da nemoras ni zvati za dufic 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    ODBROJAVANJE 5/2021
    Zoe - 27.04.2021. - 3 dana kasni ❤️
    DajanaT2106 - 07.05.2021. - 6 dana ❤️
    Pine - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Malala - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Joli - 12.05.2021. - 11 dana ❤️
    Hopeforyou - 21.05.2021. - 20 dan ❤️
    Mala96 - 23.05. 2021. - 22 dana ❤️
    Dame koje nisu prijavile datum/imaju neredovite cikluse
    Anchy_23 - ❤️
    Sorgi - ❤️
    Tonia - ❤️
    Tina25 - ❤️
    Maybenewmom - ❤️
    DorisS - ❤️
    Simba - ❤️
    Annboleyn - ❤️
    Bella1985 - ❤️
    Lucky - ❤️

    Zasto meni fali “a” na kraju a svi drugi imajuuu? 😞 ti mene ne voliiiiiiiis 😂 ovo je sabotazaaaaaa 🤣🤣🤣😎

    Zato sto te posebno volim 😘
    Inace sto se tice mojih nekih simptoma - osjetim cijelo vrijeme neko zatezanje, probadanje, pritisak….kako kad, al stalno nesto osjetim svugdje, i lijevo i desno i u sredini…cudno do boga eto, nek bar M dode da mogu dalje 🙄 buduci da mi je ovaj tjedan bio kaos i guzvovit fusala sam i sa suplementima i kapima, od danas opet sve ozbiljno!

    A onda ti je oprosteno 🙊🤗🥳😘
    Hmmmm,ajde to malo poprati i posebno ako bi mozda bila neka jako ostra bol popracena nadajmo se ne kod tebe mucninom 🙈 smrdi mi na cisticu neku. Jebo mu ja sve,sad kad si sve obavim sa vrkutom,gynositolom i folnom ima da zasjednem na garnituru ko Buda i istrazim tvoj slucaj,ne da mi to mira nikako,sad doslovno sve moram znat evo,a jos 5 dana cekanja mi je previse 😂😂😂 i ja sam jucer sfusala vrkutu kad sam bila doma,na sto strana sam isla i nikako popit,al sad cu ja to sebi pripremit dok krenem istrazivat malo 🕵🏻‍♀️😎


    Ako i je cista ja se nadam da ce vaginalete od pahuljice to rijesit. Vec sam 3 iskoristila 🤞🏻 prosle godine u ovo doba sam imala isti problem, cista jebena se stvorila, otisla s mengom sva sreca

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Joja 🙏

    Joja 🙏

    Broj poruka: 1647

    Prijavi adminu

    Lucky 🍀

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    ODBROJAVANJE 5/2021
    Zoe - 27.04.2021. - 3 dana kasni ❤️
    DajanaT2106 - 07.05.2021. - 6 dana ❤️
    Pine - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Malala - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Joli - 12.05.2021. - 11 dana ❤️
    Hopeforyou - 21.05.2021. - 20 dan ❤️
    Mala96 - 23.05. 2021. - 22 dana ❤️
    Dame koje nisu prijavile datum/imaju neredovite cikluse
    Anchy_23 - ❤️
    Sorgi - ❤️
    Tonia - ❤️
    Tina25 - ❤️
    Maybenewmom - ❤️
    DorisS - ❤️
    Simba - ❤️
    Annboleyn - ❤️
    Bella1985 - ❤️
    Lucky - ❤️

    Zasto meni fali “a” na kraju a svi drugi imajuuu? 😞 ti mene ne voliiiiiiiis 😂 ovo je sabotazaaaaaa 🤣🤣🤣😎

    Zato sto te posebno volim 😘
    Inace sto se tice mojih nekih simptoma - osjetim cijelo vrijeme neko zatezanje, probadanje, pritisak….kako kad, al stalno nesto osjetim svugdje, i lijevo i desno i u sredini…cudno do boga eto, nek bar M dode da mogu dalje 🙄 buduci da mi je ovaj tjedan bio kaos i guzvovit fusala sam i sa suplementima i kapima, od danas opet sve ozbiljno!

    A onda ti je oprosteno 🙊🤗🥳😘
    Hmmmm,ajde to malo poprati i posebno ako bi mozda bila neka jako ostra bol popracena nadajmo se ne kod tebe mucninom 🙈 smrdi mi na cisticu neku. Jebo mu ja sve,sad kad si sve obavim sa vrkutom,gynositolom i folnom ima da zasjednem na garnituru ko Buda i istrazim tvoj slucaj,ne da mi to mira nikako,sad doslovno sve moram znat evo,a jos 5 dana cekanja mi je previse 😂😂😂 i ja sam jucer sfusala vrkutu kad sam bila doma,na sto strana sam isla i nikako popit,al sad cu ja to sebi pripremit dok krenem istrazivat malo 🕵🏻‍♀️😎

    Ako i je cista ja se nadam da ce vaginalete od pahuljice to rijesit. Vec sam 3 iskoristila 🤞🏻 prosle godine u ovo doba sam imala isti problem, cista jebena se stvorila, otisla s mengom sva sreca


    Macke, imam ja jedno pitanje cisto informativno. Kako znate da se cista stvorila? I kako znate onda da je otisla s mengom? Jel vam to uzvom potvrde? 

    🦄30g 🐴29g
    Prvi ➕ 09/18 … spontani u 10 tt zbog hematoma.
    Drugi ➕ 03/21 …. 🙏
    Pregledi :
    -4+0tj- preventivno Duph. i uputnice za lab
    -6+5tj po uzvu… kuca 💙… Bebica 0.75cm… termin 12.12.21
    -28.4. pregled kod privatnika - sve uredno
    ⚕️Duphaston, folna, propolis+imuno🍯, Mg
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Joja 🙏

    Lucky 🍀

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    Hopeforyou

    Lucky 🍀

    ODBROJAVANJE 5/2021
    Zoe - 27.04.2021. - 3 dana kasni ❤️
    DajanaT2106 - 07.05.2021. - 6 dana ❤️
    Pine - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Malala - 09.05.2021. - 8 dana ❤️
    Joli - 12.05.2021. - 11 dana ❤️
    Hopeforyou - 21.05.2021. - 20 dan ❤️
    Mala96 - 23.05. 2021. - 22 dana ❤️
    Dame koje nisu prijavile datum/imaju neredovite cikluse
    Anchy_23 - ❤️
    Sorgi - ❤️
    Tonia - ❤️
    Tina25 - ❤️
    Maybenewmom - ❤️
    DorisS - ❤️
    Simba - ❤️
    Annboleyn - ❤️
    Bella1985 - ❤️
    Lucky - ❤️

    Zasto meni fali “a” na kraju a svi drugi imajuuu? 😞 ti mene ne voliiiiiiiis 😂 ovo je sabotazaaaaaa 🤣🤣🤣😎

    Zato sto te posebno volim 😘
    Inace sto se tice mojih nekih simptoma - osjetim cijelo vrijeme neko zatezanje, probadanje, pritisak….kako kad, al stalno nesto osjetim svugdje, i lijevo i desno i u sredini…cudno do boga eto, nek bar M dode da mogu dalje 🙄 buduci da mi je ovaj tjedan bio kaos i guzvovit fusala sam i sa suplementima i kapima, od danas opet sve ozbiljno!

    A onda ti je oprosteno 🙊🤗🥳😘
    Hmmmm,ajde to malo poprati i posebno ako bi mozda bila neka jako ostra bol popracena nadajmo se ne kod tebe mucninom 🙈 smrdi mi na cisticu neku. Jebo mu ja sve,sad kad si sve obavim sa vrkutom,gynositolom i folnom ima da zasjednem na garnituru ko Buda i istrazim tvoj slucaj,ne da mi to mira nikako,sad doslovno sve moram znat evo,a jos 5 dana cekanja mi je previse 😂😂😂 i ja sam jucer sfusala vrkutu kad sam bila doma,na sto strana sam isla i nikako popit,al sad cu ja to sebi pripremit dok krenem istrazivat malo 🕵🏻‍♀️😎

    Ako i je cista ja se nadam da ce vaginalete od pahuljice to rijesit. Vec sam 3 iskoristila 🤞🏻 prosle godine u ovo doba sam imala isti problem, cista jebena se stvorila, otisla s mengom sva sreca

    Macke, imam ja jedno pitanje cisto informativno. Kako znate da se cista stvorila? I kako znate onda da je otisla s mengom? Jel vam to uzvom potvrde?


    Meni su obicno trakice tamne ako imam cistu, ja znam po tome sto su tamne danima, a ne docekam pik nikak, i gin vidi na uzvu jel ima il nema

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lucky hajmo mene staviti na listu za ne dobiti 30.05. (godišnjica braka ) pa ćemo vidjeti. Naravno mijenjat ćemo ako bude čudna O ili ako brisevi ne budu ok, onda se again mičem s liste :)
    I da, meni se sviđa kaj tebe sve zateže, možda se kuha klupko, ja ne odustajem od tebe ovaj ciklus :)
    Zoe stvarno držim fige da procuriš… ovo je već muka, znam jer je meni tak bilo prošli ciklus, pa eto slučajno bila na pregledu 51.dc i ona vidjela žuto tijelo 
    Kad smo kod toga, imate kakvu preporuku na privatnog ginekologa iz Zagreba?

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    Evo javljam sretnu vijest! Ja procurila nakon skoro 40 dana tapkanja u mjestu🙊
    Idem u nove pobjede🥳🥳
    Lucky pisi me na listu za ne dobiti 31.5., nadam se da ce gynositol biti dobar i da se nece opet oduziti ciklus🤞🏻💪🏻🍀🍀

  • Deleted user

    Broj poruka: 1187

    Prijavi adminu

    I samo da znate preimenovala sam se jer to donosi srecu😂🍀

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Lucky ako i je cista dok je ispunjena obicnom vodom dobro je i moze do kraja ciklusa puknuti ili kroz ciklus-dva..nadat cemo se da nije mozda niti to,ali opet nikad ne znas. Mozda jos do kraja ovog ciklusa odes k ovom drugom doktoru pa cemo biti sve zajedno pametnije 🤞🏻😎
    Joja ja inace imam problema sa cestim stvaranjem folikularnih cisti,odnosno dominantni folikul preraste velicinu i na kraju ne oslobodi JS vec se umjesto toga napravi cista. Zbog toga mi trakice znaju cijeli ciklus biti tamne skoro blizu pika ili sami pik pa mi to bude znak za uzbunu jer sam na pregledima znala nekad imati ciste pa bi napravila trakicu cistooo da vidim kao neki orijentir i naravno da je bila jako tamna,skoro pa kao pik,a obzirom da mi je lijevi jajnik mikrocistican pa i zbog toga moram koristiti trakice s manjom osjetljivosti da lakse prepoznam pik. Sto se simptoma tice,kod mene su ciste bile odrazene konstantnim pristiskom u podrucju jajnika, ponekad sa osjecajem zarenja i probadanja nozem da ne mogu ustati,a ako bi pukla kod mene bi to bila ostra probadajuca bol pracena sa mucninom i kad bi dobila M bila bi krv mijesana sa vodom, a na kontroli bi doktor vidio oziljak gdje se cista nalazila 🙈
    Zoi neka si ti napokon skratila muku da se ne moras filati sa kemijom,prirodno je opet prirodno da se tijelo bori s tim zaprekama,nadam se da ce gynositol to sada regulirati i za 2 tjedna nam slijede tvoje trakice napokon 🥳🥳🥳🥳
    Pine evo i tebeeee! Kako si nam? Ima nekih simptoma? Vidim da si 11DPO,reci reci ima li nesto drugacije? ☺️☺️🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.