Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Tweetyca čestitam na maloj princezi i brz oporavak ti želim 🥰❤

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar CrazyDiamond

    CrazyDiamond

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    Čestitam Tweetyce! 💗💪🌺 Želim ti brz oporavak! 


  • Tina000

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Čestitke Tweetyce! Želim ti brz oporavak.
    Cure, kako je vama bilo na amnioskopiji, koliko ste ih prošle..meni je danas bila druga..u nedjelju blago mliječna i 1 prst, danas mliječna 2 prsta (3cm)..jel vam brzo uslijedio porod ili ste se načekale..sve se nadam da kod mene ovo ima pomaka, pa makar mic po mic..počelo me zatezat isto kroz dan nakon pregleda malo jače. Nadam se da će počet i da cu rodit bar do petka 😬 

  • Avatar Bojana2017

    Bojana2017

    Broj poruka: 1226

    Prijavi adminu

    Čestitke Tweetyca i brz oporavak ti želim. Maloj princezi sve najbolje i piši kolika je i kad uspiješ kako je bilo 😘

    Iskra 19.12.2017.
    Iris 05.07.2021.

  • Avatar Negativ.Ljubavi

    Negativ.Ljubavi

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Tweetyce, Amber, sretna sam zbog vaših dviju curica ❤️❤️
    Izdržite još malo dok se tijelo i um ne oporave jer - oporavit će se 🤗
    Samo hrabro naprijed 💪😘

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2784

    Prijavi adminu

    Ma ja sam vec zaboravila bol i pola ostalog. Tijelo ce se isto oporavit. Al’ nakon 56 sati mucenja iscrpljeni smo svi maksimalno. Malena samo spava cijeli dan. Na kraju radi epiduralne imam kateter na 3 dana tako da moramo ostat u bolnici. Na srecu imaju mjesta i za tatu pa smo sami u sobi. Super zgodno je jer on ode pokupit hranu u kantini i donese u sobu pa ne moram ni izlazit, imaju svu robu, uloske, mrezaste gacice, i doslovno imam dugme koje pritisnem kad imam pitanja 😅 svi su jako jako jako dragi. Kako je vodenjak pukao prije morala sam dobit antibiotike kroz porod. Popucala unutra samo malo. Bila toliko iscrpljena od dva dana trudova da su je jednom morali povuc vakumom, i da sam usred poroda dobila fibru pa sad prate malenu malo vise da budu sigurni da je ona okej. Drago mi je da su babice bile genijalne i bas sam ponosna kako me on podrzavao i stajao u toj sobi sa mnom kroz sve. Pravi timski rad. Usprkos tome kako je sve islo uspjeli smo ostat pozitivni i podrzavat jedno drugo. Mislim da ce njemu doduse definitivno bit teze zaboravit neke stvari nego meni. 
    Ako me sad pitate rekla bi nikad vise, al ta malena je takvo zlato i kad vidim kako se vec smiri u tatinom narucju ispuni mi se srce. Mozda sam i malo ljubomorna jer se kod njega smiri prije nego kod mene 😂

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar tweetyca

    tweetyca

    Broj poruka: 2784

    Prijavi adminu

    E i da , 51cm i 3.7kg. Dobra je

    👩🏻 33
    👨🏻 36
    👧🏻 8.2021 🩷

  • Avatar Susika

    Susika

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Tweetyca čestitke na princezi 🥰 bitno da ste obje dobro, brz oporavak ti zelim❤

  • Avatar Orhideja1

    Orhideja1

    Broj poruka: 797

    Prijavi adminu

    Tweetice čestitke na malenoj princezi 🥰🥰

    02/13 missed ab. 7tt
    12/19 missed ab. 13tt
    10/20 +🤰 nadamo se najboljem 🤱
    It's a boy 💙👣👶
    28.06.2021. Treća sreća i ljubav najveća 👶
    08/23 biokemijska

  • Avatar sd0302

    sd0302

    Broj poruka: 27

    Prijavi adminu

    Pozdraav. Oprostite sto upadam samo ovako..
    39+4 sam i vec sam pomalo luda jer sam od pocetka trudnoce bila uvjerena da cu roditi ranije, imala sam taj neki osjecaj, ali izgleda da me prevario😂
    Zadnji pregled prije tjedan i pol, skroz zatvorena, bez kontrakcija i ikakvih naznaka, jedino je bebac spusten vec duze vrijeme i malo je rec da mi razvaljuje zdjelicu🤦‍♀️
    Unazad par dana su mi gacice stalno mokre, imam onaj mlijecni iscjedak, nema neki neugodan miris, samo je dosta obilan. Takoder mi je pocelo bit tesko mokriti i inace me stalno tjeralo na wc i pomokrila bi dosta, no sad idem isto tako cesto ali samo par kapi uspijem. Jel to sve normalno tako?

    Prva bebica- 26.08.2021. 💙👶🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.