Ljetne bebe 2021.💛

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

tweetyca

Broj poruka: 1327

Prijavi adminu

e nisam u masini jer nema sanse da bi prezivilo cak ni moju veliku masinu cini mi se. tako da sam to oprala u vreloj vodi na ruke i onda kad se osusilo jos prosla s parnom. ali taj dio mi nije ni bio prljav :)

👩🏻 30
    👨🏻 33
    Cekamo curicu ❤️ 08.08.2021.

Kiflica

Broj poruka: 1223

Prijavi adminu

I ja sam mislila na ruke u kadi, jer je jako velik babygym i ima neku zicu koja ga formira u cvrsti krug dolje, pa to ne moze nikako u masinu. Oprat cu i ja tako, osusit na suncu i opariti, pa sta bude. Ma, nije ni ovaj moj prljav naizgled, ali ja vec vidim u svojoj glavi mikrobe cim je nesto bilo koristeno, pa isto moram oprati…🤣

[lilypie.com]

tweetyca

Broj poruka: 1327

Prijavi adminu

ja sam dobila fisher price jungle deluxe, i je pisalo na tom donjem dijelu da ne moze u masinu ali otislo je to bome  bilo je prljavo doduse, morala sam oprat jednostavno

👩🏻 30
    👨🏻 33
    Cekamo curicu ❤️ 08.08.2021.

• Mimica2

Broj poruka: 377

Prijavi adminu

Ja sam isto malo freaky za pranje svega što smije i ne smije… Ide u mašinu na neki laganiji program ili onaj na ručno pranje + smanjena centrifuga. Uglavnom se sve smije, ali jednu zvečku sam oprala platnenu i sad mi više ne zvecka, a kaže može mašina 😒

Termin 18.06

• Mimica2

Prijavi adminu

Lucky, nema te danas nešto? 😚

Termin 18.06

• Mimica2

Prijavi adminu

Kiflica, ak se bojiš nešto oprati, samo daj mami, ona će riješiti 🤪

Termin 18.06

Mallla

Broj poruka: 4683

Prijavi adminu

Hahahah Mara moj muž se zove Dušan i dostavljač je 😆🤣 eto ga ko stvorena…još najbolje kad ja naručim a on dostavi 😄🤣 i plati!
    Danas me optužio da izgleda da sve radim da rodim (sastavila ogradicu za dnevni i postolje za presvlačenje) i još nešto kemijala po kući, vodila malu na sistematski uglavnom sad sam s njom vani a crknuta sam totalka….evo nadam se da me nece uhvatit jer sam bas umorna!
    Ono što  može bit ugurano u mašinu uguram…jedino ne ona čuda što sviraju i to….al skroz dobra ideja oparit te dijelove što ne mogu u pranje!

🙋‍♀️Mama 31
    👨‍💻 Tata 36
    🙋‍♀️ Hana 4

[lilypie.com]

Lullaby

Broj poruka: 498

Prijavi adminu

To parite s onim okomitim peglama?

It's a boy 💙
    [lilypie.com]

• Mare87

Broj poruka: 94

Prijavi adminu

Ja stavila sad gnjezdo od dada&rocco u masinu, procitala sam tu da je tako netko oprao.. moja moze 8 kg i pocela je cudno skripat, kao da ne moze podnjet tu tezinu..  🙉 probala sam na vise programa i isto 😭
    Sad je natopljena i nasapunana.. ne znam kako cu sad to dobro oprat i isprat u tusu 🙄

[countdownmypregnancy.com]

Lullaby

Broj poruka: 498

Prijavi adminu

Odnesi u kemijsku/vešeraj neki ako ne bude išlo. Mene isto muči kako ću kolica kad mi stignu. Čekam ih još uvijek od dana beba, jedan dio navodno nije stigao. Strah me da ja to sve uništim 🙈

It's a boy 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.