Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Trancie

    Mila meni prija rekla sta je imala starije dijete (2.5.g.) da joj je to bilo bacanje para jer nije mogla nikako ostavit bebu u tome na kaucu od starijeg… ja sam odustala… malu planiram cak u kolicima drzat da je ova ne moze dohvatiz 🤭🤣🤣
    KKtusice a nadam se i ja da ce ljubav prevladat ljubomoru… jos je pitam danas sta bi ona seki poklonila kad dodje, ocemo joj kupit Mini za u kolica .. pa nece .. dat ce ona male igracke… budemo vidili brzo kako ce to sve skupa ici


    Meni je mali kad spava u kolicima, bez obzira na starijeg sina. Tamo najljepse spava i na sigurnom je. A i dok se komesa pomrdam malo kolica i tjt 😊
    Za zvukove mi imamo mob koj ne koristimo, skinula sam bjeli sum i neke noci zna cijrlu noc sumiti jer smo uz glavnu cestu, sve sirom otvoreno pa kad propice kamioni, auti i motori zna se toliko uplasit da poskoci jadan. I onda nemoze zaspat nazad. A kad je taj sum se umiri.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Barby, sretnooo!

    Rio, čestitke na terminu!

    I ja danas opet imam pregled da vidimo dal se šta promijenilo… 

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Barby82

    Doooobro jutrooo svima
    Evo malo vijesti i od mene 😬 sinoć mi ispao sluzni, jutros plodna, trudova nigdje.. još malo da se psihički priredim i odoh za bolnicu. Drž'te 🤞 da bude sve ok i brzo. Javim se vjerojatno kad dođem u sobu, ne nosim mob u rađaonu tako da znate 😘😘😘


    Sretno!!!!! 🍀🍀🍀🍀🍀

    [lilypie.com]

  • Bebac24

    Broj poruka: 1128

    Prijavi adminu

    Barby sretnooo 👏👏
    Cure sretni puni tjedni, rio nadam se da se ipak nesto pokrece da ce ti pregled bit uspjesan heheh. 
    Mi neki dan odradili cevape 😂😂😂
    I evo imam situaciju zvanu covid ludilo 😭😭
    U pon sam narucena u Puli kod endo. 
    Cijeli ovaj tj zvala svog dr nista, slala mail, nista, zvala dom zdravlja nista… Javi se napokon portir jucer, dao br od zamjene moj na go. Zamjena se isto ne javlja… I ja ostala bez uputnice.. Naravno u bolnicu ne mozes, koga pitati u pon ujutro za uputnicu? Ima koja mozda kakvu ideju? Jos sam isla privatno vadit krv za TSH jer zbog opet situacije covid. Da sam isla u DZ vaditi cekala bi 2_3 h a to nemam vremena sa klincima… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pepilli

    Pepilli

    Broj poruka: 604

    Prijavi adminu

    Moram prijaviti jednu saaavršenu noć. Mala je spavala od 20:15 do 6:30, mali je isto krasno spavao cijelu noć bez nekih trzanja,stenjanju i gruntanja. Njega sam povila i ududlao se tako u san i stvarno krasno spavao do pol 4 ujutro. Ne sjećam se kad sam se ja tako dugo naspavala iako i sad zijevam😂🤪. 
    Bijeli šum -imamo ventilatorsku grijalicu u kupaonici i savršena je , em lijepo grije ,taman iznad prematalice i to drndanje ga baš umiruje… 
    Barby sretno na porodu, neka bude što kraće i sa što manje komplikacija :)

    Sreća mamina
    [lilypie.com]
    Dobrodošao [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Barby sretnoooo!!!

    Ja cu ipak dignut dozu Espumisana na 25,dobro kaze Bebac 😘 jeli onda OK 3x na dan? Nekako mi stvarno previse vise od toga

    Grcici Rose moj isto tako stenje izvija se, ali ne place bude OK cak i za presvlacenje ali onda udari valjda grcic i sav se zacrveni i brizne u plac… Tocno se razumijemo svi s grcicima, srce nam se kida. Meni onda s D jedino pomogne da ga nosam po stanu, nista drugo. Ruke i ledja mi otpadaju ali stane plakat

    Ja sam se toliko naspavala nocas da ne mogu doc k sebi 😂😂 zaspali ja i D oko 9 na kaucu, oko 11 i po ga nahranila i stavila u krevetic, spavali do 4 i po, nahranila ga vratila u krevetic, spavali do 6 i po uzela ga u krevet kod nas dala espumisan i cicu i svi zaspali do 8 😂😂 cini mi se da sve krace i intenzivnije cica.

    Mocho mene je lijeva cica jucer ubijala, nadam se da se samo lose namjestio pa je iziritirao jer to je tako neka dubinska bol tesko za objasnit. On isto zna ako ga grcevi drze bas nategnut ili posteno zagrist od zivaca, a opet tako ga najlakse smirim 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Bebac24

    Barby sretnooo 👏👏
    Cure sretni puni tjedni, rio nadam se da se ipak nesto pokrece da ce ti pregled bit uspjesan heheh.
    Mi neki dan odradili cevape 😂😂😂
    I evo imam situaciju zvanu covid ludilo 😭😭
    U pon sam narucena u Puli kod endo.
    Cijeli ovaj tj zvala svog dr nista, slala mail, nista, zvala dom zdravlja nista… Javi se napokon portir jucer, dao br od zamjene moj na go. Zamjena se isto ne javlja… I ja ostala bez uputnice.. Naravno u bolnicu ne mozes, koga pitati u pon ujutro za uputnicu? Ima koja mozda kakvu ideju? Jos sam isla privatno vadit krv za TSH jer zbog opet situacije covid. Da sam isla u DZ vaditi cekala bi 2_3 h a to nemam vremena sa klincima…


    Bebac probaj hitnu zvati, meni su tako rekli jednom za recept jer mi nisu napisali u bolnici a morala sam odmah poceti piti, probaj ako ti nista ne padne na pamet drugo
    I cestitke na cevapima 😂😂 vracamo se u normalu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vrapčić123

    Vrapčić123

    Broj poruka: 4426

    Prijavi adminu

    Mila, Pčelica, Mocho mora se priznati da nam nikad nije dosadno uz nase mališane, zar ne? ❤️💙
    Barby draga sretnooo! 🙏
    Rio koliko ta tvoja bebica misli biti još unutra? Malo se udomaćio dečko. 😍

    https://lb1m.lilypie.com/07MVp2.png [lb1m.lilypie.com]

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Fen - upravo ga isprobala jer njurga cijelo jutro i zaspao pa eto, probajte😉steta da je ljeto jer mi bas ne treba da me nesto jos i dodatno grije

    💙

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Jucer sam pisala dali smijem u bazen 😂😂 toliko mi se pliva da sam nocas sanjala da se otvorio novi, 120 m dug, i da zbog korone i ruznog vremena nije bilo nikog. Ja se naplivala u snu i onda me oprao strah da sam pokupila neku bakteriju 😳😳😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.