Ljetne bebe 2020 3. dio 🌹🐞

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amneris

    Amneris

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Drage krafnice, hvala na neopisivoj virtualnoj podršci koju pružate, to mi neizmjerno puno znači. Ja sam nakon što sam jučer ono napisala otpustila sve otpore i napokon sinoć malo odspavala. Valjda sam prvi put jučer “izgovorila” da majčinstvo nisu samo cvijeće i jednorozi pa mi je sad puno lakše.
    Dora nadam se da je i vama bila lakša noć i da će stvarno grčevi prestati s tim 3. mjesecom od rođenja, a ne od termina. Nećaci su mi blizanci i znam iz prve ruke kako je s njima, a naši još nisu imali grčeve. Ova vaša situacija mi je nezamisliva, ali toplo se nadam da imaš osobe od povjerenja da ti malo tu i tamo skuhaju i počiste. Meni dođe mama pa pomogne.
    Mare čestitke na malenom Ivanu i držim fige da se oboje što prije oporavite i mazite.🙏🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar Nikita206

    Nikita206

    Broj poruka: 618

    Prijavi adminu

    Mareee, čestitke od srca, vjerujem da će biti sve u redu s Ivanom! ❤️

    🌸It's a girl🌸
    [lilypie.com]

  • Avatar zmya

    zmya

    Broj poruka: 813

    Prijavi adminu

    Mare draga nasa lavice, cestitam vam od srca. Mislimo na tebe i malog Ivana i zelimo da nam se brzo oporavite oboje. Budi snazna kao dodad i drzi se, saljemo svi pozitivnu energiju vama i nadamo se da ce biti sve u redu, probaj malo odmoriti, mozda ti daju nesto za smirenje, imala si jos sad i operaciju i moras ojacati da budes spremna za malog lavica. Bolje da je u dobro opremljenoj bolnici i na sigurnom, na mjestu gdje ce dobiti svu potrebnu njegu. Drzite nam se ♥️
    Dora nije ti lako to sigurno. Dobro pa ti je jos muz tu, znam da si pricala da ti je sveki okej da ti je nosila slatkise i sve ovo ono, nije zbog korone najzgodnije nekog dofurat u kucu, al da ti netko dode, skuha za dva tri dana, popegla robicu malo ocisti, vi se resetirate i malo naspavate, nisam pametna. Meni isto s jednom proleti dan i ne stignem nista kamoli s dvoje kako bi bilo. 
    Ja sam nocas kljucala i evo opet jutros uopce nemam pojma koju sisu je mali sisao ni koliko ni jel najeden. Prije uru vrimena sam se probudila sa sisom njemu kod usta, on gleda, zvirka lupa me nogicama i ceka da ja dodem sebi 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Zvonkica

    Zvonkica

    Broj poruka: 454

    Prijavi adminu

    Ely, Maare cestitke na bebicama i brz oporavak vam zelim! 😇🤗🎉🎊
    Maare ne znam sto da ti napisem osim da se drzis i razmisljaj pozitivno..ako ces imati snage javljaj i nama razvoj situacije..tu u kvartu kod mene ima jedna zenica koja je rodila decka sa srcanom manom, u trudnoci se nista nije vidjelo i onda sok i nevjerica, svasta nesto su prosli s njim, ali danas je medicina na visokom stupnju i takve stvari su rijesive, maleni je danas dobro i imat ce normalan zivot, jos nema ni godinu dana..💪🤞😘😘😘😘😘😘😘😘😘
    Trudy i ja sam ti htjela vezano uz starijeg predlozit da ga mozda ostavljas do podneva u vrticu i na spavanje ga uzmes doma, da probate mozda takav kompromis napraviti..moj stariji je tako prvu godinu isao u jaslice, bar malo pomogne.. isto vjerujem da je reakcija veceg takva zbog bebaca..drzi se 😘😘
    Selena drzim fige da sto dulje izdrzite 3u1 😘😘😘
    Mamice, pogotovo koje su to prvi puta postale..meni je bas tesko bilo s prvim i bio je bas zahtjevna beba i svi ti vele proci ce a ti nemas nikakav osjecaj da hoce..mucenje bez kraja, ali s vremenom zaista bude lakse..znam da sam znala gledati roditelje s vecim klincima i mislila pa valjda cemo i mi do toga dogurati..s drugim je vec bilo lakse jer sam se sama uvjerila da zaista postane lakse i bilo mi je sve nekako opipljivije i imala sam slamku spasa za koju sam se mogla drzati..pusa svima 😘😘😘😘🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Jutro cure. Cestitke svima na punim tjednima 😘Mimoza, kaktusicr hvala cure 😘
    Dora, zene su to sve rekla, zbilja ti se divom. Draho mi je da u svemu tome imas veliku podrsku muza. Nesto pametnije ti nemam za reci s obzir da jos nemam niti jedno dijete, a pogotovo 2 i nisam prosla ni trecinu sto si ti u trudnoci, ali, ovo sto je zuza napisala zbilja bi trebala uzeti kao opciju. Drzi se draha, znas ako sto mozemo pomoci da smo tu ❤️
    Mokvice, elena i ostale sretno na pregledu 😘 pa bas sad gledam za fenjer i tako izgleda 🤷‍♀️
    Mare cestitam na malenom, a ivanu sretno i bezbrizno djetinjstvo. Vjerujem ds ti je tesko, ali vjerujem da ce biti dobro. Normalno je da salju u drugi grad ako oni nemaju sve potrebno, i kod nas kod nekih stvari vecinom salju u zagreb. Da li postoji ikakva mogucnost da i ti ides s njim? 
    Drzi se kololo god mozes zbog svog misa ❤️ 

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • LUX

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Molim preporuku za dobar mobil (vrtuljak) za kinderbet! 

    https://lb1m.lilypie.com/dZDup2.png [lilypie.com]

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    m_maaree

    Stigao moj Ivano na kraju carskim rezom .. Ja se jos razbudjivam.. Nisam ga jos vidjela,samo su mi.rekli da je na kisiku,al da je ok.. Cekam.pedijtra da objasni,kao namucio se malo.. Javim vsm detalje jos nista mi nisu rekli


    Maaree cestitam tebi i dragome na bebici. 🥳 Dobro nam dosao Ivano!! 🎉🍀💗
    Ninnek sretno i tebi, mislim da si imala dogovoren carski za danas. 🍀

    [lilypie.com]

  • Avatar Kolacic

    Kolacic

    Broj poruka: 437

    Prijavi adminu

    Maaree tek sam sad procitala sve do kraja. Ne mogu si ni zamisliti koliko ti je tesko, ali moras misliti pozitivno!  🙏 Netko je napisao dobro da bolje da se beba odbaci u bolje otpremljenu bolnicu, ako treba. Najbitnije je da se stabilizira. Od srca vam zelim da bude sve ok i da budes sa njime. 💗 Drzi se! 😘

    [lilypie.com]

  • RitaM

    Broj poruka: 310

    Prijavi adminu

    Mare, cestitam od srca! Zelim vam puno zdravlja i srece! Nadam se da ce sve biti u redu, knedla mi je u grlu uopce to procitati, a mogu mislit kako je tek tebi. Vjerujem da ce sve biti dobro, bolje da je maleni u bolnici sa specijaliziranim osobljem, sigurno ce se dobro pobrinuti o njemu, a danas je srecom medicina toliko napredovala, nadam se i vjerujem da ce sve bit kako treba. Svi smo uz vas, drzi se 💕💙. I nadam se da si uspjela vidjeti svoju srecicu.
    Dora, i ja sam mislila kako je super imati blizance, nisam nikad previse razmisljala o tome… ali zapravo je to i vise nego duplo teze nego s jednom bebom. Nadam se da ce vam netko moci uskociti, bas kako Zmya kaze, da se malo resetirate. Nazalost, nemam nijedan savjet osim da vam zelim puno snage u svemu tome. I pozitivno za kraj - znas kako kazu, cini se ko vjecnost, no bebe brzo rastu i napreduju, neces se ni okrenut, a ovo ce vec bit iza vas. Drzite se ❤
    Elena, nadam se i ja da cu izdrzat jos malo pa onda moze krenuti. Hvata me panika hoce li sve biti ok, ne sa mnom, nego s malenim, da se nesto ne bi zakompliciralo pri porodu. Strah me samo toga, drugo sve nebitno… Iiii nadam se da se kod tebe pokrecee, javljaj budes li mogla 😘. Sretnoooo! 🍀
    Selena, to je jos uvijek sve dobro, ipak nosis dvije bebice pa je normalno i da se cerviks brze krati, vjerujem da je to od pritiska. Samo strpljivo, bit ce sve super! ❤ jos malo izdrzite!

  • Avatar Vucica

    Vucica

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Zmya to se I meni pocelo dogadjat sve cesce… To ranojutarnje hranjenje oko 3 4 ujutro zavrsi da se probudim oko 6 s malim kraj sebe, ne znam gdje sam. Sve sam umornija iz dana u dan 😅
    On je sad sve vise budan, a najljepse mi zaspi oko 8 9 nav

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.