LJETNE BEBE 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Dora4

    Malina jel ti tesko radit vec u tim tjednima?
    Mislim pogotovo sto si neispavana


    Kako koji dan, planiram do 1.3., trenutno radim samo ja u kuci pa nemam izbora.:( Imam dobar uredski posao, kolege lagano preuzimaju sve i pripremaju se na moj odlazak tako da sam zasticena kao licki medvjed, nitko me stvarno ne gnjavi, pa cu nekako jos malo izdrzati :) najgore mi je to budenje ujutro …malo teze sjedim pa kad je tako onda se cesce secem po uredu, jedem, grickam, kuham caj i eto…prodje dan xD

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    malina08

    Dora4

    Malina jel ti tesko radit vec u tim tjednima?
    Mislim pogotovo sto si neispavana

    Kako koji dan, planiram do 1.3., trenutno radim samo ja u kuci pa nemam izbora.:( Imam dobar uredski posao, kolege lagano preuzimaju sve i pripremaju se na moj odlazak tako da sam zasticena kao licki medvjed, nitko me stvarno ne gnjavi, pa cu nekako jos malo izdrzati :) najgore mi je to budenje ujutro …malo teze sjedim pa kad je tako onda se cesce secem po uredu, jedem, grickam, kuham caj i eto…prodje dan xD


    Ajde onda jos mrvu izdrzi pa si doma  Vjerujem da nije lako kad jedina radis  sreca pa su kolege normalni ocito!

  • Avatar dana130

    dana130

    Broj poruka: 1258

    Prijavi adminu

    Vrapcic i ja s kolegicama gledala neki dan taj cilm, i nama se bas svidio 😀
    Cure, imam mozda blesavo pitanje 😂 svaku vecer se mazem il kremom il uljem po trbuhu i svali put kad prodem malo ispod pupka, kao da me iznutra nesto zaskakilja, ali samo kad taj dio prode. Znam da ste spominjale neka skakiljanja, leptirice, jel moguce da je to beba? Il sam si umislila.

    Baby girl 💜
    [lilypie.com]

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Morala sam citati malo i unatrag, jucer sam malo preskakala.
    Tonka cestitam na pisulincu 💙
    Dora odem pjesice do trgovine koja je udaljena od mene minutu i nazad🤣. Isla sam autom do lidla, kad je bio tjedan za mame i bebe, to mi je ni 10 min voznje, al me svejedno zigalo dolje nisko. Ne smijem dugo voziti pa koristim auto za manje relacije, kad idem dr, kod svekrve ili svojih ili do tako neke malo udaljenije trgovine da ne hodam vise od jednog km.
     
    Ja prijavljujem prve prave udarce svog bebaca, jucer smo muz i ja osjetili preko trbuha, on se odusevio 🥰

    Zelim dobrodoslicu novoj mami i blizancekima ❤️

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Dora4

    Trancie cestitam na okrugih 12sad ces lakse disat!
    P.s. predivna mi je ova tvoja profilna i poruka Trudnoća je darsvaki put kad nesto tipkas se zagledam u to i bas me toplina obuzme
    Zaraa di si mi nestala? Jesi dobro?
    Tiki, jel ti ikako ides malo van prosetat il bas cijeli dan mirujes strogo? Ja vec imam crve u guzici, vani opet suncano, tako bi rado nabacila bar neki kraci krug po kvartu da svjezeg zraka udahnem
    Mrvičak evo krenula prekjucer s novim eutyroxom, nikakvih simptoma ni nuspojava nemam..jesu tebi proljevi bili cim si se prebacila ili kasnije i jel ti se onda to smirilo kad se tijelo malo prilagodilo?


    Prvi simptomi se pojave tek nakon tri tjedna korištenja. Kaže mi dr da je on sada pročišćen i da je jači pa da će vjr nekima djelovati tako da im se treba smanjiti doza. Sada su proljev i rjeđi i stvarno sam ok, al ima puno ljudi oko mene koji imaju strašne nuspojave, primjerice preskakanje srca, glavobolje, povraćanje i slabost, visoki tlak…. 

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    eovyn

    Mene još nije nitko pitao za željezo, a oggt test sam radila dok nisam znala da sam trudna. Vjerujem da će mi sada ponoviti. Samo da bude sve ok u srijedu, radimo anomaly i bas se brinem. Kao i vi sve.
    Ne znam kako vama ali mene grudi i bradavice ubijaju, one mi i predstavljaju najveći problem kod spavanja jer ja se onako bočno ispružim i tako spavam, ili na trbuhu (više ne toliko) a sad ne mogu jer me bole za poludit. A nisam se jos navikla skorz na boku spavati. Ah slatke muke. Hvala za svijet s mlijekom, probam pa javim.


    Mene odavno prestale boljeti, samo narasle😁

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Trancie

    Jutro cure, sretno vam na pregledu što imate :-) Ja sam napokon došla do velikih 12 tjedana… valjda ću se sad malo opustiti.
    Bebac24 kako prođe noć sa jastukom? Ja sam ga obožavala… nisam ga ispod glave držala, spavala bi na kušinu, a njega bi zagrlila i između noga…
    Dobro došli još jdni twinsi :-) i dečkić novi


    Čestitam na 12tj🎉🎉🎉

    💙

  • Avatar Rose1

    Rose1

    Broj poruka: 4705

    Prijavi adminu

    Žuža

    Kaktusica evo i moj sa nekim bronhitisom, temperaturom, ogromnim CRPom. Sad je muz otisao s njim u dnevnu bolnicu na Srebrnjak. Meni dokica rekla da ja bolje ne idem tamo. Uzasno sam se bojala da se ne razbolim od njega pa sam jedno vrijeme stalno maskicu nosila. Nadam se da necu nista pokupit 🤔
    Ja danas na anomaly. Jedva cekam vidjet svog bebija kojeg nisam vidjela 5 tjedana. Dobro pa se mrda stalno pa mi je lakse. A i stomak mi je ogromenski 🙈


    Aaaa predivno, jedva cekam taj pregled!!! Sretnoooo

    💙

  • Avatar Dora4

    Dora4

    Broj poruka: 2636

    Prijavi adminu

    Dana jel ti to prva beba? Pa mozda i je moguce ako se bas tad javlja  jer da su crijeva vjerovatno bi osjetila isto i tijekom dana i povezala bi nekako..
    Tiki i mrvičak hvala vam na odgovorima. 
    Znaci nuspojave bi me mogle jos i docekat, veselo… 
    Da, ja isto auto sad minimalno, samo na preglede i pretrage, ali mi bas fali setnja! 
    Ajme preeedivno da si osjetila udarce, a i muž!! Mogu mislit srece i uzbudjenja  moj svaki dan mazi i prica trbuhu i ispituje kad ce i on nesto osjetit 🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 2787

    Prijavi adminu

    Što se tiče grudi. Ne rastu više toliko ali i dalje me bole posebno kada grudnjak obučem. I ja sam počela osjećat udarce, nismo više na onim mjehurićima. Predivan je to osjećaj. Najviše navečer kada legnem ispružena na leđa. Trbuh mi je jučer naglo iskočio opet i podigao se put gore 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.