Lh trakice iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • LeLa2807

Broj poruka: 338

Prijavi adminu

Lilo23

LeLa2807

Lilo23

LeLa2807

Lilo23

Lela jesi me nasmijala ovo da je od poze haha 😂
    Neki dan je kod mene dosla kcer od kolegice trudna je i ima prekrasan trbuh a ja sam je ko budala pocela ispitivat sve zivo sve sta mi je palo na pamet zena dosla na wc a ja ju napala ko inspektor o simptomima o tome kak joj je sad pa kak joj je s mucninama znaci strasno i onda jos sta je najgore sam ju pitala jel joj smijem pipnut trbuh haha 😂 dobro da že mije opalila haha

Hahahhahaha, tako ti ja frendicu svaki mjesec ispitujem ista pitanja ee a kako si ti znala, kakve si simptome imala, kad si test radila. Nes ti sve to znam, ali opet volim cut.
    Jedino ona i zna da radimo na bebi nismo nikome rekli da nemam dodatno opterećenje sa pitanjima kad ce kad ce…
    U subotu idemo na djecji rodjendan mom kumcetu - prvi, a ja uzbudjena kao da idem ne znam gdje.. Kad ju nosim i hranim bas me napuni pozitivnom energijom..

Ja sam i svoju sestru ispitivala sve zivo pa jel s lh trakicama pratila ma sve sta mi je palo na pamet
    A necake kad god vidim poprave mi cijeli dan ma taman da mi je bio najgori dan oni me oraspoloze u sekundi 😁

Ja ne pratim trakicama jer nema smisla kad nismo skupa svaki dan… :(
    Ti si pocela pratit?
    Uzimas li jos sta?

Ja sam krenula ovaj mjesec s trakicama prvi dan su bile malo tamnije i drugi dan prije podne ulovila pik. A pocela saž i ovaj mjesec pit ulje nocurka od nw i vrkutu u kapsula ali do ovulacije samo.
    Folacin pijem 2 mj vec to mi je ginekologica dala i dala mi je duphaston od 15. do 25. dana ciklusa po dvije tablete na dan

ja noćurak ne smijem piti jer sam prije dvije godine operirala dojku i on povećava estrogen - time meni i nedaj Bože šansu da mi nešto opet nastane. Pijem vrkutu i folnu. 
    Kad sam to prošle godine bila na kontroli našli su mi mali miom (manji od 1 cm) i tada je doktor rekao da je sa vanjske strane maternice i da ne bi trebao biti nikakav problem u trudnoći - e sad ne znam kakva je situacija trenutno, tako da ako ovaj mjesec ne bude + ionako planiram na kontrolu pa ću se detaljnije raspitati. U svakom slučaju mi je tada rekao samo da pratimo i da ne treba vaditi niti vidi problem za trudnoću samo nisam tad bila zagrižena za bebu pa nisam puno pitanja niti postavljala.

• LeLa2807

Prijavi adminu

točkicaa

Ajmee koliko nas je na odbrojavanju 🙉🙈 zelim nam svima plusice ovaj mjesec! ♥️

Potpisujem <3 

Anchyy

Broj poruka: 220

Prijavi adminu

..ček in.. iscjedak, jedino na papiru (smeđi) .. 
    … odbacila Clear Blue i kupila Muller test, druga roza crta se jedva nazdire…
    ……..odem lupat glavom u zid *paf *paf
    ………..želim Vam svima puno +++++++++ ❤🤞🏼

Martina1982

Broj poruka: 3116

Prijavi adminu

Anchyy

O misa mu…daj nam sliku da vidimo 🙉

[secure.fertilityfriend.com]

http://trudnoca-planiranje.forumieren.de/ [trudnoca-planiranje.forumieren.de]

točkicaa

Broj poruka: 459

Prijavi adminu

Anchy nije jos nista izgubljeno dok ne krene prava menga. Meni ovo mirise na implataciju. Slikaj nam testic😊

[lilypie.com]

• Irma90

Broj poruka: 46

Prijavi adminu

Anchyy

Ja mislim da ti je to implantacijsko!
    Slikaj da vidimo 😊

Breskva

Broj poruka: 388

Prijavi adminu

Lela2807,ja ti isto imam miom ko i ti s vanjske strane,ali mi nista nije rekla za nocurak da nesmijem. To ti je ginekolog rekao ili?
    Jer inace znam da zbog viska estrogena nastanu ti miomi

[lilypie.com]

• LeLa2807

Prijavi adminu

Breskva

Lela2807,ja ti isto imam miom ko i ti s vanjske strane,ali mi nista nije rekla za nocurak da nesmijem. To ti je ginekolog rekao ili?
    Jer inace znam da zbog viska estrogena nastanu ti miomi

Ja ne smijem noćurak radi dojki. Ja sam prije dvije godine operirala dva puta na jednoj dobročudni tumor (nije fibradenom) nego druga vrsta koja može biti i maligna meni Bogu hvala nije i to redovno kontroliram. Baš zbo tog tumora - tada u 22/23oj godini su mi rekli nikako stvari koje povećavaju estrogen između ostalog i noćurak. Moram malo detaljnije pogledati nalaz za miom, ali bio m ije rekao da je sa vanjske strane negdje sa strane kao i da ne bi trebao raditi probleme - ali ne znam tad sam bila luda od operacija i niš me nije zanimalo….. u 10 mj. sam išla na kontrolu za dojke i pitala smijem li folnu rekla mi je dr da nikakav problem (bilo me strah da mi ona ne utječe na hormone jer kažu da povećava plodnost). al sam napokon počela pit vrkutu jer navodno smanjuje/miče miome pa daj Bože. 

Anchyy

Broj poruka: 220

Prijavi adminu

12-ti dan implatacijsko ? 😳 

• crnerupe

Broj poruka: 544

Prijavi adminu

Anchyy

12-ti dan implatacijsko ? 😳

Moguce je,skolski se dogada implantacija od 6 do 12 dana otkad je bila ovulacija tako da je definitivno moguce da je implantacija i drzimo fige da je 🤞🏻😃

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.