Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Joli 🌟

    Joli 🌟

    Broj poruka: 719

    Prijavi adminu

    Nadam se da ste sve dobro i da se pripremate za dugi vikend… 💚💜💚💜
    Bella i Jesušička žao mi je zbog M, idemo u nove borbe.
    malala ima tu zanimljivih simptomčića, pratimo nastavk s tobom i nadamo se najboljem 
    Anchy ništa od roštilja, al šaljem muža s ekipom, a ja ću sa sekom negdje na kafu i kolačić, negdje uz more… 🌼☀️🌊 Kod tebe se jajnici pokreću sve mi se čini, samo im treba još malo vremena
    Lucky ja se jednostavno ne znam voziti na motoru, brat ga ima i jednom me sjeo, umirao od smjeha narednih mjesec dana i rekao mi nikad više. 😂
    Hope stvarno jesi kao pitaj dr., Baš ti hvala što dijeliš znanje 🤩
    Emily sad odbrojavamo do testova 🤞🤞
    ____
    Ja evo već treći dan osjećam pritisak u jajnica, u četvrtak ujutro sam imala kratku ubodnu bol koju inače imam u 8,00 sati ujutro u desnom jajniku, a sad osjećam oba, čak lijevi i više. Ovako mi do sada nije bilo. Nemam pojma što se događa… Temperatura mi je bzvz… Možda i nije bilo O nego cistice pucale. Tko će znati 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

    👠 32, PCO, IR, endometrioza, adenomioza
    ➡️papa ✅ hormoni ✅ cervikalni brisevi ✅
    👞 35, normozoospermia
    ➡️ NW ABC plus senior
    03-06/22 ➡️ četiri IUI postupka ❌❌❌❌
    07/22 - IVF ❌
    01/23 - IVF ❌

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    15DC…kurva odlucila posvjetlit 🤷‍♀️😡

    [ibb.co]

    😞😞😞😞

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    15DC…kurva odlucila posvjetlit 🤷‍♀️😡

    [ibb.co]

    😞😞😞😞


    Znaš kak je meni bilo…svijetla, svijetla, jesam dan hop dosta tamnija i opet svijetla, svijetla i negdje treći dan od kad je bila najtamnija, opet krenula tamniti i hop pik 🤞🤞🤞

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

  • ane1212

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Žene moje, opet ja poslije gotovo mjesec dana, znate da prošli put nije bila trudnoća mens dosla.
    Eh sad meni treba vase misljenje.. ponovo smo radili na bebi, znaci kako je prestala menzis tako smo i poceli, svaki drugi dan redovito haha cak smo i pred najplodniji dan imali dva dana uzastopno ali nazalost taj dan kada je ( po aplikaciji) bio najplodniji nismo imali jer muz nije bio tu.
    Nisam koristila trakice jer nisam imala kada da ih kupim ( dosta toga se izdesavalo u porodici)..
    Inace mens su mi do sada bile neredovite jaaako, ali kako sam prosli mjesec koristila Duphaston, na velikooo cudo dosla je tacno 28. dan…
    Eh sad poslije mens sam koristila Pro Gyno Balance vaginalete jer je doktorica rekla da mogu odnosi i te vaginalete..
    Duphaston sutra ponovo pocinjem a ovulacija je prosla.
    Napisah ja dosta a zanima me samo jedno…sta vi mislite da li bi mogao biti plusic ovaj put?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    ane1212

    Žene moje, opet ja poslije gotovo mjesec dana, znate da prošli put nije bila trudnoća mens dosla.
    Eh sad meni treba vase misljenje.. ponovo smo radili na bebi, znaci kako je prestala menzis tako smo i poceli, svaki drugi dan redovito haha cak smo i pred najplodniji dan imali dva dana uzastopno ali nazalost taj dan kada je ( po aplikaciji) bio najplodniji nismo imali jer muz nije bio tu.
    Nisam koristila trakice jer nisam imala kada da ih kupim ( dosta toga se izdesavalo u porodici)..
    Inace mens su mi do sada bile neredovite jaaako, ali kako sam prosli mjesec koristila Duphaston, na velikooo cudo dosla je tacno 28. dan…
    Eh sad poslije mens sam koristila Pro Gyno Balance vaginalete jer je doktorica rekla da mogu odnosi i te vaginalete..
    Duphaston sutra ponovo pocinjem a ovulacija je prosla.
    Napisah ja dosta a zanima me samo jedno…sta vi mislite da li bi mogao biti plusic ovaj put?


    Ako su pokriveni plodni dani moguca je trudnoca. Hoce li biti plusic to ti mi ne mozemo rec jer se tu mora poklopiti 100 drugih stvari u isti trenutak ali ako je to ono sto zelis onda drzim fige da i bude plus na kraju ciklusa 🙃

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Žene drage, zbog nekih nepredviđenih okolnosti ova tema se zatvara jer je nova otvorena!

    Klikn na link:  https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/lovci-na-ovulacije-a-k-a-lh-trakice-6-dio-84857?page=2#position_1044350 [miss7mama.24sata.hr]

    Tipkamo se tamo! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Dala link druge stranice nove teme  evo prve stranice da se ne vraćate 

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/lovci-na-ovulacije-a-k-a-lh-trakice-6-dio-84857 [miss7mama.24sata.hr]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.