Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jelusicka zao mi je zbog M. Nisam sigurna dal se moze uzeti previse folne. Mislim da je ipak umjerenost bitna.  Novi ciklus nova nada draga, nema druge nego u nove borbe 
    Lucky samo ti lagano na motorcic i boli te kuki! I ja mislim da nam treba manje stresa vise opustenosti i druskanja sa dobrim ljudima i ovo sunceee i toplo vrijeme. Da vidis kako ce nam jajceka biti kvalitetna!

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Znaciiii 😡😡😡😡 sutra se otvara novi nastavak,pa stalno me usred posta izbaci van,sam refresha stranicu i moram ponovno sve pisati 😩😩😩
    Jelušićkaab komplex ti je zapravo kombinacija vitamina B6 i B12 koji su dosta vazni za obnovu i ocuvanje zivaca pa ih treba uzimati isto kao i sve ostale vitamine,njiih ionako nikada dosta kao sto znamo 😎 folna kiselina ti je vazna za razgradnju DNA i za odrzavanje eritrocita na normalnom nivou,a s time stiti srce i krvozilni sustav,plus ona je neophodna u pocetku trudnoce pa cak i u planiranju iste jer u slucaju “nezeljene” trudnoce ako se nema dovoljno folne u tijelu,beba moze razviti neki defekt i moze doci do nepotpunog zatvaranja neuralne cijevi i onda se beba nazalost ne rodi sasvim zdrava pa zato trudnice u pocetku dobivaju obaveznu terapiju folnom kiselinom. Sto se jajnih stanica tice,tu je za njihovo zdravlje i jacanje vazan inozitol koji je zapravo secer i on je ajmo rec poveznica u komunikaciji izmedu mozga i spolnih hormona koji na normalnoj razini kvalitetno razvijaju jajnu stanicu kako treba,pomaze u njenom sazrijevanju i u konacnici pomaze da folikul i pukne pa da se ista JS oslobodi i da moze doci do njene oplodnje ☺️☺️ Ni same zapravo ne znamo koliko toga treba tijelu dati ili nadoknaditi ako smo u minusu da bi dosle do svoga plusica 🙊🙈


    Da da hvala na mini edukaciji 😘😘

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Hopeforyou

    Znaciiii 😡😡😡😡 sutra se otvara novi nastavak,pa stalno me usred posta izbaci van,sam refresha stranicu i moram ponovno sve pisati 😩😩😩
    Jelušićkaab komplex ti je zapravo kombinacija vitamina B6 i B12 koji su dosta vazni za obnovu i ocuvanje zivaca pa ih treba uzimati isto kao i sve ostale vitamine,njiih ionako nikada dosta kao sto znamo 😎 folna kiselina ti je vazna za razgradnju DNA i za odrzavanje eritrocita na normalnom nivou,a s time stiti srce i krvozilni sustav,plus ona je neophodna u pocetku trudnoce pa cak i u planiranju iste jer u slucaju “nezeljene” trudnoce ako se nema dovoljno folne u tijelu,beba moze razviti neki defekt i moze doci do nepotpunog zatvaranja neuralne cijevi i onda se beba nazalost ne rodi sasvim zdrava pa zato trudnice u pocetku dobivaju obaveznu terapiju folnom kiselinom. Sto se jajnih stanica tice,tu je za njihovo zdravlje i jacanje vazan inozitol koji je zapravo secer i on je ajmo rec poveznica u komunikaciji izmedu mozga i spolnih hormona koji na normalnoj razini kvalitetno razvijaju jajnu stanicu kako treba,pomaze u njenom sazrijevanju i u konacnici pomaze da folikul i pukne pa da se ista JS oslobodi i da moze doci do njene oplodnje ☺️☺️ Ni same zapravo ne znamo koliko toga treba tijelu dati ili nadoknaditi ako smo u minusu da bi dosle do svoga plusica 🙊🙈

    Da da hvala na mini edukaciji 😘😘


    Nistaaa,pa zato i jesmo tu mali copor koji razmjenjuje iskustva ili neke informacije. Provela sam sate i sate istrazujuci te neke stvari i ispitujuci doktore sto su i meni samoj trebale pa mi je najmanji problem podijeliti to s vama koje imaju ista pitanja koja sam imala i ja sama ☺️☺️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈

    Jelusicka zao mi je zbog M. Nisam sigurna dal se moze uzeti previse folne. Mislim da je ipak umjerenost bitna. Novi ciklus nova nada draga, nema druge nego u nove borbe
    Lucky samo ti lagano na motorcic i boli te kuki! I ja mislim da nam treba manje stresa vise opustenosti i druskanja sa dobrim ljudima i ovo sunceee i toplo vrijeme. Da vidis kako ce nam jajceka biti kvalitetna!


    A kako si nam ti? Kako djeluje gynositol? Jel osjecas mozda neke promjene blage? Vidim da tempica malo raste,sad bi bilo interesantno da kroz par dana bude detektirana O 🙊🙈

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Šta mislite o homeopatiji za liječenje neplodnosti?Mislim da ću ovaj mjesec otići da probam i to. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Šta mislite o homeopatiji za liječenje neplodnosti?Mislim da ću ovaj mjesec otići da probam i to.


    Pa homeopatija kao takva..a gle,ja mislim da nekada manje definitivno moze biti vise,e sad..ako se ne varam to je lijecenje u smislu da se daju neke minimalne doze za lijecenje nekih bolesti i stanja,odnosno samo se potakne organizam na samoizljecenje? Ne znam bas puno o tome,ali ako je to princip manje je vise,ako si mozes priustiti onda vrijedi probati sto ds ne? Svakome pomaze nesto drugo,nismo svi isti ni po pitanju funkcioniranja nekih lijekova od osobe do osobe,pa tako ni ovo ne moze na svakoga isto utjecati i jednako pomoci. Kazem,ne kuzim se toliko u to,mozda i ovo sto sam napisala da mislim o cemu se radi sam fulala jer nekad znam totalno zamijeniti neke pojmove i onda mi nastane kurslus u glavi 😂😂😂😂

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Jelušićkaa

    Šta mislite o homeopatiji za liječenje neplodnosti?Mislim da ću ovaj mjesec otići da probam i to.

    Pa homeopatija kao takva..a gle,ja mislim da nekada manje definitivno moze biti vise,e sad..ako se ne varam to je lijecenje u smislu da se daju neke minimalne doze za lijecenje nekih bolesti i stanja,odnosno samo se potakne organizam na samoizljecenje? Ne znam bas puno o tome,ali ako je to princip manje je vise,ako si mozes priustiti onda vrijedi probati sto ds ne? Svakome pomaze nesto drugo,nismo svi isti ni po pitanju funkcioniranja nekih lijekova od osobe do osobe,pa tako ni ovo ne moze na svakoga isto utjecati i jednako pomoci. Kazem,ne kuzim se toliko u to,mozda i ovo sto sam napisala da mislim o cemu se radi sam fulala jer nekad znam totalno zamijeniti neke pojmove i onda mi nastane kurslus u glavi 😂😂😂😂


    På tako nekako to je to. slično se sličnim liječi. Još kad sam curica bila imala sam strašne upale krajnika svako malo i trebala sam ih operisat, a potrefilo se da je moja učiteljica taj homeopat dala mi je neke bobe poslije razgovora i od tada hvala Bogu nikad više nisam imala takve  strašne upale. Prošli mjesec sam joj bila dala mi je čaj koji sam pila 1,5 l dnevno. I baš sam ovaj mjesec uhvatila pik nakon duuuugoo. Tako da mislim da nemam šta izgubiti. Rekla mi je da je bilo parova kojima je pomoglo ali je bilo i onih kojima nije da se ne lažemo.  Pa eto vidjet cu. Ugl znat ce te ako uspije 😂😂

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Hope Hvala na pitanju, ja se osjecam kao i moja temperatura dobro sa malim varijacijama haha. Nekakva probadanja dolje tu i tamo osjetim, ali sve je to daleko od O. Vidjeti cemo za 18 dana kad popijem terapiju i javim se gin za uzv kakva je situacija i sto cemo dalje..
    Jelusicka ja sam uvijek za isprobati sve. I sama sam trazila i istrazivala prirodne cajeve i biljne pripravke koji pomazu za regulaciju ciklusa. Takoder u prvoj T sam razmisljala da odem na akupunkturu koja te opusta i priprema za porod…tako da probaj ako vidis da ne pomaze prestanes.

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Hope ti si ko nasa mala enciklopedija, bas puno toga znas 😎

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Tonia♥️

    Tonia♥️

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Hello ženice :) nisam vaš baš stigla popratiti ova dva dana, eto me sad :D
    Bella žao mi je što je M stigla, ali kako kažeš, brisevi pa novi lov na O, mi se pratimo taman 
    Ann pusti ti mužeka, samo vi krenite, kak je ovo doba korone, hoće se to nekad i usporiti…Držim fige da će sve pretrage brzo ići i da se uskoro u postupku 
    Emily dobro došla, lijepi je ovo pikić, nadam se da ste pokrili i sad čekanje 
    Anchy samo neka zateže, iako više ni sama ne znam kaj bi ti to moglo biti :/ BItno je da se nekaj dešava :) sutra fino roštiljček i mozak na pašu
    Lucky znači kad krećeš piškit, za 7 dana ??? 
    Hope ko ona stranica “pitaj doktora” 

    👩‍🦰31g 🧔34g
    👫 9g
    👰🤵6g
    24.11.2019. Spontani u 18tt 💔
    27.02.2020. Biokemijska (7+2)
    30.05.2020. Biokemijska (6+3)
    11.09.2020. Laparatomija mioma
    Trudimo se od 2017.
    Desni jajnik blago PCOS
    ✅ Kontrola ✅Papa ✅Brisevi
    💉 Gynositol, cikla
    Ne redoviti ciklusi
    Ponovni pokušaji od 05/21
    + 28.10.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.