Lh trakice - 5. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Lucky 🍀

    ODBROJAVAN1JE 4/2021
    Joja - 06.04.2021. - ➕ ❤️
    Antonela122 - 09.04.2021. - ➕❤️
    Romale - 11.04.2021. - ➕❤️
    Zoe - 27.04.2021. - 3 dana kasni ❤️
    ODBROJAVANJE 5/2021
    DajanaT2106 - 07.05.2021. - 7 dana ❤️
    Pine - 09.05.2021. - 9 dana ❤️
    Malala - 09.05.2021. - 9 dana ❤️
    Joli - 12.05.2021. - 12 dana ❤️
    Hopeforyou - 21.05.2021. - 21 dan ❤️
    Mala96 - 23.05. 2021. - 23 dana ❤️
    Dame koje nisu prijavile datum/imaju neredovite cikluse
    Anchy_23 - ❤️
    Sorgi - ❤️
    Tonia - ❤️
    Tina25 - ❤️
    Maybenewmom - ❤️
    DorisS - ❤️
    Simba - ❤️
    Annboleyn - ❤️
    Bella1985 - ❤️
    Lucky - ❤️


    Lucky tempica je poraslaaa 🥳🥳🥳 jos cekamo sutra i u nedjelju potvrduuuu 😎😎 citam vas kasnije probudila se samo da izmjerim svoju,vidim kako tvoja napreduje i odoh dalje spavat 🙊🙈

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Jutro
    Da prijavim procurila 😁😁
    Sve se mislim da uz inofolic kupim dodatno folacin pa da se još dopingujem zbog ovulacije 🤔🤔 nisam sigurna može li se predozirat folnom Haha 😂 počela sam uz mužića pit i Selen kontam se ne može od moći. Ako ne bude dobro ovaj mjesec definitivno idemo na homeopatiju oboje. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Anchy_23 🌈 🌸

    Anchy_23 🌈 🌸

    Broj poruka: 2721

    Prijavi adminu

    Jutro PETAk jeee!
    Zelim svima ugodan radni dan (a posebno nasoj LUCKY ) i lijep pocetak vikenda!
    Cure Tko rostilja sutra? 
    Lucky tempica sramezljivo ide gore ha?

    Kod mene nista posebno novo osim sto gibam u slavoniju. U prirodu, druzenje i rostiljanje na rasporedu

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Jelušićkaa

    Jutro
    Da prijavim procurila 😁😁
    Sve se mislim da uz inofolic kupim dodatno folacin pa da se još dopingujem zbog ovulacije 🤔🤔 nisam sigurna može li se predozirat folnom Haha 😂 počela sam uz mužića pit i Selen kontam se ne može od moći. Ako ne bude dobro ovaj mjesec definitivno idemo na homeopatiju oboje.


    Zao mi je sto si procurila 😞 ali novi ciklus,nova nada i samo jos jaci i veci korak dalje 💪🏻 Sto se folne kiseline tice, njom se mozes predozirati samo u smislu da ona zakamuflira nedostatak vitamina B12 koji kao posljedicu uzrokuje ostecenje zivaca pa ako taj vitamin uzimas zasebno kao suplement ili jedes namirnice bogate istim vitaminom,onda ne smije bit nikakvih problema,naravno ako uz sve to pu pu nedao Bog nikome nemas neku malignu bolest,u tom slucaju nije preporucljivo na svoju ruku uzimati folnu 😎 ja recimo vec zadnje 2 godine pijem folacin 5mg dnevno kao dio terapije i sad kad sam radila hormonski status bila je blizu gornje granice 💪🏻💪🏻🥳🥳🥳 sad sam na svoju ruku odlucila malo raditi prekid pa opet pocet pit jer bi si morala isto nabavit B12 da to zajedno rokam 😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Anchy_23 🌈

    Jutro PETAk jeee!
    Zelim svima ugodan radni dan (a posebno nasoj LUCKY) i lijep pocetak vikenda!
    Cure Tko rostilja sutra?
    Lucky tempica sramezljivo ide gore ha?

    Kod mene nista posebno novo osim sto gibam u slavoniju. U prirodu, druzenje i rostiljanje na rasporedu


    Opet si na putu ha? Samo iskoristi ovo suho vrijeme koje bi trebalo biti bar jos sutra 🙊🙈 mi ne rostiljamo jer nemamo rostilj jos nismo ga kupili,a i muz radi prekovremeno sutra tako da dok popodne dode doma,vidim ga kako se rusi u krevet i spava 🤣

  • Avatar Jelušićkaa

    Jelušićkaa

    Broj poruka: 860

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Jelušićkaa

    Jutro
    Da prijavim procurila 😁😁
    Sve se mislim da uz inofolic kupim dodatno folacin pa da se još dopingujem zbog ovulacije 🤔🤔 nisam sigurna može li se predozirat folnom Haha 😂 počela sam uz mužića pit i Selen kontam se ne može od moći. Ako ne bude dobro ovaj mjesec definitivno idemo na homeopatiju oboje.

    Zao mi je sto si procurila 😞 ali novi ciklus,nova nada i samo jos jaci i veci korak dalje 💪🏻 Sto se folne kiseline tice, njom se mozes predozirati samo u smislu da ona zakamuflira nedostatak vitamina B12 koji kao posljedicu uzrokuje ostecenje zivaca pa ako taj vitamin uzimas zasebno kao suplement ili jedes namirnice bogate istim vitaminom,onda ne smije bit nikakvih problema,naravno ako uz sve to pu pu nedao Bog nikome nemas neku malignu bolest,u tom slucaju nije preporucljivo na svoju ruku uzimati folnu 😎 ja recimo vec zadnje 2 godine pijem folacin 5mg dnevno kao dio terapije i sad kad sam radila hormonski status bila je blizu gornje granice 💪🏻💪🏻🥳🥳🥳 sad sam na svoju ruku odlucila malo raditi prekid pa opet pocet pit jer bi si morala isto nabavit B12 da to zajedno rokam 😂😂


    I tako uz B kompleks ide povećanje apetita koje ionako imam previše 😂😂 ali hvala na informaciji nešto ću smisliti. Uzet cu ili b komplex ili neki. multivitamin. U biti folna kiselina dovodi do sazrijevanja jajne stanice pa samim time do ovulacije ili sam ja krivo shvatila? 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Da, moja tempica sramezljivo raste, ne znam jel to do O ili jednostavno zeli biti oko 36.4 🤷🏻‍♀️ sve dok ne ode iznad 36. 6 nije mi to pokazatelj nikakav

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Jelusicka steta zbog M, al sad skomcentrirano i ozbiljno i ima da bude pluscina 💪🏼
    Anchy ti ides lijepo uzivati ha, neka, srrca nam je pottebna da stvaramo lijepa jajca 🤭
    Ako bude lijepo vrijeme ja cu svog muza natjerat sutra na motor i nek me vozi daleko na kavu i kolac 😁

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Znaciiii 😡😡😡😡 sutra se otvara novi nastavak,pa stalno me usred posta izbaci van,sam refresha stranicu i moram ponovno sve pisati 😩😩😩
    Jelušićkaa b komplex ti je zapravo kombinacija vitamina B6 i B12 koji su dosta vazni za obnovu i ocuvanje zivaca pa ih treba uzimati isto kao i sve ostale vitamine,njiih ionako nikada dosta kao sto znamo 😎 folna kiselina ti je vazna za razgradnju DNA i za odrzavanje eritrocita na normalnom nivou,a s time stiti srce i krvozilni sustav,plus ona je neophodna u pocetku trudnoce pa cak i u planiranju iste jer u slucaju “nezeljene” trudnoce ako se nema dovoljno folne u tijelu,beba moze razviti neki defekt i moze doci do nepotpunog zatvaranja neuralne cijevi i onda se beba nazalost ne rodi sasvim zdrava pa zato trudnice u pocetku dobivaju obaveznu terapiju folnom kiselinom. Sto se jajnih stanica tice,tu je za njihovo zdravlje i jacanje vazan inozitol koji je zapravo secer i on je ajmo rec poveznica u komunikaciji izmedu mozga i spolnih hormona koji na normalnoj razini kvalitetno razvijaju jajnu stanicu kako treba,pomaze u njenom sazrijevanju i u konacnici pomaze da folikul i pukne pa da se ista JS oslobodi i da moze doci do njene oplodnje ☺️☺️ Ni same zapravo ne znamo koliko toga treba tijelu dati ili nadoknaditi ako smo u minusu da bi dosle do svoga plusica 🙊🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Lucky ti ko da si jucer krenula s tempicom. Znamo valjda da nije iz ciklusa u ciklus ista visina tempice, a i na to ti utjece iks faktora. Sad kad bude toplije vrijeme,tempica ce automatski malo biti niza jer ces tokom dana odrzavati priblizno istu tempicu,mislim da se u zimskim razdobljima najvise vidi taj skok i ta razlika kod ovulacije,ali vidjet cemo hajde,ja sam ipak uvjerena da je bila O i da ce graf to za koji dan i pokazati! Sto se tice muza,motora i ostalog,dok je lijepo vrijeme mogli bi skuknut negdje do mora opet 😂😂 ja bi samo da imamo auto kojeg se ne bojimo vozit na velike relacije. Valjda bude taman novi pred godisnji sad za 2 tjedna pa da i mi mozemo otici negdje daleko dalekooo 🙊🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.