Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Negro22

    Zene kod mene nista,apsolutno nicega,nikad mi se nije desilo da mi se bas ovako oduzi ciklus,nemam pozitivan test talo da trudnoća nije,pokazalo bi se do sada valjda nesto..ako ne dode kroz koji dan morat cu na pregled 😕


    Mozda je kasno bila ovulacija? Ili da ponovo napravis test. Nekad treba malo vise vremena da tijelo pocne luciti dovoljno hormona za prepoznavanje na testu. Nadam se da je to kod tebe slucaj.

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka, jesi kupila test?

    Jesam osim ove muller trakice
    Sve tri vrste cb testova 🤦‍♀️ sutra cu prvi, drzite fige 🤞


    Bit ce dobro. Samo polako. 
    Odmah ujutro da pisnes i da posaljes fotku 😁
    Cijeli dan mislim da li si kupila test i da li si radila 🤞➕🤞

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka 🥳🥳🥳❤️
    Negro i ja zadnja 4 mjeseca muku mucim s dugim ciklusima 🤦🏼‍♀️

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka, jesi kupila test?

    Jesam osim ove muller trakice
    Sve tri vrste cb testova 🤦‍♀️ sutra cu prvi, drzite fige 🤞

    Bit ce dobro. Samo polako.
    Odmah ujutro da pisnes i da posaljes fotku 😁
    Cijeli dan mislim da li si kupila test i da li si radila 🤞➕🤞


    ❤️
    Rekla sam mužu a nisam tila do ocekivane m 😕
    A navalio covjek da mogu li vec kako saznat jel beba tu, i sad je sretan do neba i natrag a ja se mislim sta ako ne bude tamnilo, ako je biokemijska…. Bas sam izbedirana 😕

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka, jesi kupila test?

    Jesam osim ove muller trakice
    Sve tri vrste cb testova 🤦‍♀️ sutra cu prvi, drzite fige 🤞

    Bit ce dobro. Samo polako.
    Odmah ujutro da pisnes i da posaljes fotku 😁
    Cijeli dan mislim da li si kupila test i da li si radila 🤞➕🤞

    ❤️
    Rekla sam mužu a nisam tila do ocekivane m 😕
    A navalio covjek da mogu li vec kako saznat jel beba tu, i sad je sretan do neba i natrag a ja se mislim sta ako ne bude tamnilo, ako je biokemijska…. Bas sam izbedirana 😕


    A pa dobro, zajedno cete i tugovat, ako slučajno dođe do toga. Nadajmo se da neće. Ne znam zasto bi tribali štititi muževe od tih vijesti, pa nisu od šećera i zašto bi mi tribale patit u tisini ako dođe do toga. Uvik je lakse u dvoje, lipse je radovat se, a viruj. mi, puno lakše i tugovat. 😉

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka88 🦋

    3sreca

    Sanjarka, jesi kupila test?

    Jesam osim ove muller trakice
    Sve tri vrste cb testova 🤦‍♀️ sutra cu prvi, drzite fige 🤞

    Bit ce dobro. Samo polako.
    Odmah ujutro da pisnes i da posaljes fotku 😁
    Cijeli dan mislim da li si kupila test i da li si radila 🤞➕🤞

    ❤️
    Rekla sam mužu a nisam tila do ocekivane m 😕
    A navalio covjek da mogu li vec kako saznat jel beba tu, i sad je sretan do neba i natrag a ja se mislim sta ako ne bude tamnilo, ako je biokemijska…. Bas sam izbedirana 😕


    Naravno da ces reci muzu. Ja bih isto to napravila. Ako i nedaj Boze bude nesto lose, jedno drugom cete najveca podrska biti. Molim te nemoj misliti na najgore, znam da smo mi zene tome sklone ali ne treba. Dan po dan…
    Sutra CB test i samo hrabro. 
    Ja kako sam stigla na forum vise sam ispratila + nego -. Nemoj mi kvariti statistiku 😉

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Sanjarka slazem se s curama, nemoj se bedirat, dobro Sara kaze, nisu od secera, ako se mogu veselit s nama, onda mogu i tugovat, jer u dvoje je lakse, tu su da nam budu podrska.
    Nemoj mislit crno, crtica ce tamnit, betica ce rast i sve ce biti u najboljem redu 😘

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Doraa

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage zene. Neko vrijeme citam forum i isto pokusavam na bebi. Prva trudnoca nije uspjela. Inace imam neredovite cikluse i tek sam unazad par mjeseci po sluzi i lh trakicama shvatila kad bi mogla biti ovulacija. Htjela bi vam poslat sliku da vidim vase misljenje ali ne znam kak se stavlja..
    Btw jako ste sve drage i sto smo sve zajedno u tome :) 

  • Avatar Negro22

    Negro22

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    3sreca

    Negro22

    Zene kod mene nista,apsolutno nicega,nikad mi se nije desilo da mi se bas ovako oduzi ciklus,nemam pozitivan test talo da trudnoća nije,pokazalo bi se do sada valjda nesto..ako ne dode kroz koji dan morat cu na pregled 😕

    Mozda je kasno bila ovulacija? Ili da ponovo napravis test. Nekad treba malo vise vremena da tijelo pocne luciti dovoljno hormona za prepoznavanje na testu. Nadam se da je to kod tebe slucaj.


    Nadam se i ja pa bar da se isplati ovo cekanje,a ako nije onda da m sto prije dode da mozemo u nove pobjede..
    Sanjarka
    Ne znam kad je bila ovulacija ovaj mjesec pretpostavljam da je bila na 16 dan ciklusa jer sam osjetila probadanja neka,ali tko ce to vise znati,bas ovaj mjesec sam odlucila pustiti trakice i opustiti se (a sad me izluduje 😂)
    Lucky
    Joj znam vidim da se mucis,uzas mi je to,nadam se samo da ce ti se i to mucenje jako brzo isplatit !

    👨28
    👩22
    💏 5g💞
    Pokusavamo od 1/20🙏

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Doraa

    Pozdrav drage zene. Neko vrijeme citam forum i isto pokusavam na bebi. Prva trudnoca nije uspjela. Inace imam neredovite cikluse i tek sam unazad par mjeseci po sluzi i lh trakicama shvatila kad bi mogla biti ovulacija. Htjela bi vam poslat sliku da vidim vase misljenje ali ne znam kak se stavlja..
    Btw jako ste sve drage i sto smo sve zajedno u tome :)


    Dobrodosla Dora i da se sto krace ovdje zadrzis 😉
    Upload fotku na ovaj link i onda nama paste link koji ce ti stranica izbaciti ispod uploadovane fotke…
    https://imgbb.com/ [imgbb.com]

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.