Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Sanjarka, ma ti će bit ko kuća. Neću još čestitat, čekamondo 12-13 DPO. Al, pratimo sa tobom 🧡

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mene zvao gin konacno, da pricekam do utorka, ako ne dode M da ga nazovem pa cemo uzv i ako ce trebat opet duphaston, ma ajde konacno da se pomaknem s mjesta 🥳

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Mene zvao gin konacno, da pricekam do utorka, ako ne dode M da ga nazovem pa cemo uzv i ako ce trebat opet duphaston, ma ajde konacno da se pomaknem s mjesta 🥳


    Hajde napokon 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sara🌻

    Sanjarka, ma ti će bit ko kuća. Neću još čestitat, čekamondo 12-13 DPO. Al, pratimo sa tobom 🧡


    Hvala Sara ❤️ neka jos malo strpljenja s cestitkama 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ajde Lucky i ja kažem nek se mrdne napokon nešto. Lad imaš cikluse 2 u 1 nek onda i ovulacija iduća bude 2 u 1 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    Moja M trajala 1 dan, kaže mpo doktor to je ok izašlo je što je trebalo, reko ok.. 
    Na 4dc sam bila na folikulo i nakon toga se M nastavila, očito je odštopao nešto 😂😂
    Dobila sam recept za odnose, što češći odnosi po par puta na dan, tj bitna je ejakulacija. 
    I onda treba stati i apstinirati kada folikul bude oko 16 mm znači da će za cca 4 dana O, e kada to bude onda odnos..
    Mislim meni će to oni odraditi, ali i u prirodnom procesu se to može probati.. 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mallla

    Ajde Lucky i ja kažem nek se mrdne napokon nešto. Lad imaš cikluse 2 u 1 nek onda i ovulacija iduća bude 2 u 1 😁


    a nešto će nadam se bit, optimistična sam, samo što sam svaki put previše optimistična pa sve ode krivo

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Mene zvao gin konacno, da pricekam do utorka, ako ne dode M da ga nazovem pa cemo uzv i ako ce trebat opet duphaston, ma ajde konacno da se pomaknem s mjesta 🥳


    Ma da, samo neka se nesto zakotrlja. Super. Idemo…

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Čisto sumnjam da će doć M do tad, makar danas osjećam nekakav lagani pritisak u trbušćiću i leđima, e sad moguće i da me klima propuhala na poslu, nemam pojma…ali kako god, još koji dan strpljenja pa ću bit pametnija

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 3sreca

    3sreca

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Mislim da je ovo pikcina 😂
    https://ibb.co/HB5gb4d [ibb.co]
    Zar je ovo moguce uopce?

    👧🏼 🌈Sreca Najveca 2019
    Pokusavamo za #2 od 5/20

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.