Lazno pozitivan rezultat?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gita55

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Vecer.
    Decko i ja “ radimo ” na bebi nekoliko mjeseci.
    Radila sam test koji je negativan a kasni mi 4 dana.
    Menstruacije mi dolaze redovno ( dan, dva eventualno )..
    Sise su mi postale tvrde kao kamen, dole samo nekakva sluz.
    Imam 22 godine i zanima me vase misljenje ..

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Pricekaj jos malo, pa ako me dobijes menstruaciju napravi jos jedan test.
    Al isti simptomu su trudnoce i pms-a.
    Mislim da su testovi 99%pouzdani.
    Po mojem i savjetu ginekologice test CLEARBLUE je najppuzdaniji koji mozes raditi u bilo koje doba dana.
    Bila sam u takvoj situaciji, i napokon imamo plus.
    Sretnooo!! 💚

    [lilypie.com]

  • gagi1989

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje,
    želim sam da iznesem svoje iskustvo sa lažno pozitivnim digitalnim testom. Radila sam ga 2 dana prije očekivane menstruacije i pokazao je pozitivno i danas sam bila kod doktorice i njezin test pokazao neg. i na ultrazvuku isto ništa nije vidjela. Izvadila mi je krv da se uvjeri pa će mi sutra javiti a evo i sad sam baš dobila menstruaciju pa tako da ništa od toga. Jako su me razočarali testovi od clear blue. Radili smo 4 testa i svi bili pozitivni i pokazali 1-2 tjedna trudnoće.😞😞

  • gagi1989

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu
  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    gagi1989

    Pozdrav drage moje,
    želim sam da iznesem svoje iskustvo sa lažno pozitivnim digitalnim testom. Radila sam ga 2 dana prije očekivane menstruacije i pokazao je pozitivno i danas sam bila kod doktorice i njezin test pokazao neg. i na ultrazvuku isto ništa nije vidjela. Izvadila mi je krv da se uvjeri pa će mi sutra javiti a evo i sad sam baš dobila menstruaciju pa tako da ništa od toga. Jako su me razočarali testovi od clear blue. Radili smo 4 testa i svi bili pozitivni i pokazali 1-2 tjedna trudnoće.😞😞


    Mozda nije test krivo pokazao, mozda ste imali biokemijsku trudnocu. Mislim da sa 1-2 tjedna trudneci niti nije moguce ista vidjeti na ultrazvuku. 

  • gagi1989

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mocusa

    gagi1989

    Pozdrav drage moje,
    želim sam da iznesem svoje iskustvo sa lažno pozitivnim digitalnim testom. Radila sam ga 2 dana prije očekivane menstruacije i pokazao je pozitivno i danas sam bila kod doktorice i njezin test pokazao neg. i na ultrazvuku isto ništa nije vidjela. Izvadila mi je krv da se uvjeri pa će mi sutra javiti a evo i sad sam baš dobila menstruaciju pa tako da ništa od toga. Jako su me razočarali testovi od clear blue. Radili smo 4 testa i svi bili pozitivni i pokazali 1-2 tjedna trudnoće.😞😞

    Mozda nije test krivo pokazao, mozda ste imali biokemijsku trudnocu. Mislim da sa 1-2 tjedna trudneci niti nije moguce ista vidjeti na ultrazvuku.


    Moguće ali je razočarenje preveliko. Nikada više neću raditi test. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    radi se o biokemijskoj trudnoći nažalost. na uzv-u se nešto može vidjeti tek kad je beta iznad 1000.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.