Laporoskopija i život (trudnoća) nakon nje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Eto..ako postoji takva tema već..slobodno me ispravite..ali me zanima kako i šta dalje? Mislim svi viču da je sasvim normalno poslje rađati ali zanimaju me vaša iskustva1

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Normalno mozes rodit poslije laparoskopije.To ti je moderan operativni zahvat i nemas bojazni sta se tice radjanja poslije toga.

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Hvala! A i zatrudnjeti se može? Mislim, je li mi taj jajnik sada funkcionalan?

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    To bi ipak trebala pitat svojeg doktora.Ja sam mislila da laparoskopija kao zahvat nije zapreka za trudnocu.A sad je pitanje sta si  ti operirala laparoskopski.

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Operirala sam trudnoću, tj. bila je vanmaternična i odstranjen mi je lijevi jajovod.

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tena, dovoljan je jedan funkcionalni jajnik I jajovod da bi se ostvarila trudnoca. LPSC sama po sebi nije prepreka zacecu niti trudnoci. Ja sam 8 mj. od prve operacije ostala trudna I rodila vaginalno. Na toj prvoj op. mi je odstranjen dobar dio lijevog jajnika.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena9

    Tena9

    Broj poruka: 382

    Prijavi adminu

    Hvala na potpori i objašnjenju :)

    Želim biti trudna, želim biti trudna, želim biti trudna..možda zatrudnimo ovako :P

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    nema na cemu 

  • Šljokica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    vidim aktivnu temu koja najblize odgovara mom problemu.prije 2 mj.ostala bez lijevog jajnika i jajovoda zbog vanmaternicne.operacija je bila“klasicna”jer je bila hitno.imam 39 god,to mi je bila prva trudnoca.nakon šoka,tuge  svega skupa,planiram pokusati opet.receno mi sto prije,tako da cu ipak sacekati da prodje makar 3 mj…eto,nadam se da ce nam ovaj puta biti kako treba

    nema ne mogu,guram dalje!

  • Šljokica

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    vidim aktivnu temu koja najblize odgovara mom problemu.prije 2 mj.ostala bez lijevog jajnika i jajovoda zbog vanmaternicne.operacija je bila“klasicna”jer je bila hitno.imam 39 god,to mi je bila prva trudnoca.nakon šoka,tuge  svega skupa,planiram pokusati opet.receno mi sto prije,tako da cu ipak sacekati da prodje makar 3 mj…eto,nadam se da ce nam ovaj puta biti kako treba

    nema ne mogu,guram dalje!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.