Kupanje u trudnoci 🏖

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    E ovako..2 i pol mj sam trudna a drugi tjedan bi da odemo na more, a mene je naravno strah se kupat…dal imate kakve savjete, dal ste se kupale u prvom tromjesjecju itd.
    Svaki savjet je dobrodosao! 🧜🏻‍♀🏝

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Da, ginekologica savjetovala samo da se kupam u prvom tromjesecju po mogucnoscu gdje je manje ljudi, znaci neke osamljenije plaze

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    More moze, stajace vode se ne preporucuju (bazeni, jezera…)
    Obuci nesti suho poslje plivanja (suhi kupaci/gacice+sorc…). Ako si sklona gljivicama i sl mozes stavljati neki probiotik u vaginaletama.
    Meni je super linex lady comfort jer se stavlja svaka tri dana. Obicni ide 2xdnevno…


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.