komarci i bebe

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    cure,pitanjce…za mjesec dana dolazi naša bebica…živimo na selu i mogu primjetiti da ujutro,a pogotovo predvečer ima toliko komaraca da to nije za izdržati.s obzirom da nam bebač dolazi po najvećoj vrućini jedino kad možemo van bude razdoblje s najvećom najezdom komaraca.imam komarnik za kolica,ali se bojim da to nebude dovoljno.špricati tako malu bebu ne dolazi u obzir i sad ne znam što učiniti…ima šta za kupiti i gdje?znam da bebice znaju grozno reagirati na ubode pa se bojim…

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja sam cula da su jako dobri ti prirodni proizvodi,ja cu takoder isprobat. Kolegica mi rekla da je nju to spasilo,bebac je roden u 6.mjesecu i spricala ga je po odjeci (moze i po kozi al duze traje ako se nasprica po odjeci),prirodno je,od biljaka lavande itd..ima za kupit u svim ducanima sa prirodnom kozmetikom (ne ljekarnama).
    Takoder,u kuci preporucam u aparatic di inace ide raid tabletica,stavit osuseni lovorov list,opet prirodno a pomaze :-)

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    E super ovo za lovorov list. Nisam to znala. Sad ću lijepo na moru nabrati lovora i za tu funkciju. :)

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    E super ovo za lovorov list. Nisam to znala. Sad ću lijepo na moru nabrati lovora i za tu funkciju. :)

    Potpisujem

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    i ja  super je ovo fakat svasta tu naucis i cujes 

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    https://aromara.hr/proizvodi/insectoff-spray/ [aromara.hr]

    Saljem vam link preko kojeg mozete kupiti taj sprej na prirodnoj bazi,zove se insectoff.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    te_ni1001


    https://aromara.hr/proizvodi/insectoff-spray/ [aromara.hr]

    Saljem vam link preko kojeg mozete kupiti taj sprej na prirodnoj bazi,zove se insectoff.

    Super, hvala! Čini mi se da ću ga i sebi naručiti, jer je kod nas baš najezda komaraca, ne može se uopće biti vani gotovo cijeli dan…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    hvala….

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Chicco ima prijenosni aparatić protiv komaraca za 80 kn koji se može staviti i u kolica. Piše na stranicama da radi na principu ultrazvuka i iritira komarce, a ne koristi kemijske spojeve.
    Ne znam jel pali zato jer ne poznam ni jednu mamu koja je to probala.

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.