KOJU KREMU ZA SUNČANJE KORISTITI U TRUDNOĆI?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    😂😂😂 Kengurica skinula i ja app i ko da ne znam da ne postoji nista zdravo cak i neki kao bio proizvodi jos gori od ovih industrijskih. Ahhahah. Uglavnom za kreme mislim da kratkotrajno nece ništa skoditi, meni je moja mpo dr rekla da se obavezno mazem kremom za sunce jak faktor, nikako da se izlezavam na suncu ili slucajno suncam da bi skupila boju jer da je suncevo zracenje toliko jako da kod svijetlopitih zena moze izazvat ostecenja na posteljici. Naravno napomenula je da to vjerojatno se nece jikome razumnom dogovoriti al kad vi sad 3 mjeseca s eprzila od 10 do 17 bez kreme da bi imalo negativan utjecaj. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Kreme s mineralnom zastitom su one sto ostavljaju bijelo 😉
    Trebaju imati cink oksid, ali ne nano (jer se ulazi kroz kozu)
    Ja sam sebi uzela eucerin, za tih 10 dana mora bude ok. 
    Malom sam uzela alphanova (ljekarna ili dm s ljekarnickim odjelom), to je bas mineralna jer njega i doma nekad mazem za van, pa hoda okolo ko kasper 😂


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.