KOJU KREMU ZA SUNČANJE KORISTITI U TRUDNOĆI?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav moje trudnice😊 Mi smo 22tj i uskoro idemo na more kupati se i sunčati, no zanima me koja bi krema za sunčanje bila najbolja za trudnice, naravno da ne šteti bebici. Ako je koja koristila i sve je bilo u redu slobodno neka se javi i da preporuku za neki brend koji koristi. Ispričavam se ako je ova tema već bila negdje ali ne mogu naći konkretan odgovor. Hvala puno unaprije. Kiss❤

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Olival proizvodi za suncanje su prirodni i sigurni za trudnice i dojilje

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    NatalijaLija najvaznije je pronac kremu za suncanje sa mineralnim faktorom, a ne kemijskim. Imas te od vichy, rocher posay, ima neki i od nivee, meninosobno najbolji s epokazao daylong kids lotion 50+. Imam jako osjetljivu kozu i odmah pocrvenim. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli da li jentaj daylomg mineralna zastita? I da li znas jel daylong opcenito mineralna zastita ili samo kids linija?

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    * da li je taj daylong

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pa koliko sam naisla na info na netu navodno svi su sa mineralnom im. Al taj kids imam doma pa sam fino provjerila svaki sastojak na interentu jer neke nazive ni ja ne znam sto znace. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Hvala curke puno na preporukama!

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ja upravo skinula aplikaciju Clean beauty. Pofotkas listu sastojaka i napise ti koji su kontroverzni, koji su potencijalni alergen. Mislim da je bolje da ju nisam skinula 😂😂. Nisam jos bocicu s dobrim sastojcima nasla u svom stanu.

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Ja sam se mazala onom normalnom garnier kremom za suncanje plus zivim na moru tako da je to bilo poprilicno cesto, sve proslo ok

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ma i ja mislim da tih 14 dana mora ili koliko vec da su to sve zanemarive doze, ali eto kad vec moram nesto kupiti sa radije mozda uzmem mineralnu nego kemijsku zastitu.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.