KOJU KREMU ZA SUNČANJE KORISTITI U TRUDNOĆI?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav moje trudnice😊 Mi smo 22tj i uskoro idemo na more kupati se i sunčati, no zanima me koja bi krema za sunčanje bila najbolja za trudnice, naravno da ne šteti plodu. Ako je koja koristila i sve je bilo u redu slobodno neka se javi i da preporuku za neki brend koji koristi. Ispričavam se ako je ova tema već bila negdje ali ne mogu naći konkretan odgovor. Hvala puno unaprije. Kiss❤

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Avebe, la roche posay, aderma ili vichy- 30 ili 50 spf od bilo kojeg proizvodjaca. Imate samo u ljekarnama. Malo je vise novca ali mislim da se isplati😊

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.