Kojim tempom ste mijenjali veličinu pelena?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Ako već hočeš ranije nabavit pelene,a da razmisliš o platnenima? S njima dugoročno štediš lovu :)

  • Avatar sangria

    sangria

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Platnene nikako ne bih. Nemam živaca za to nagomilavanje, mirise i pranje i sušenje. U svakom slučaju ste mi puno pomogle :) Sad znam da mogu početi s “popratnim” stvarima, poput maramica, kremica i slično. Tnx :)

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Čuvaj novac i ne negomilavaj unaprijed,jer sigurno nisi na pustom otoku,pa da u blizini nemaš neku od drogerija…učlani se u babybonus,pa ćeš po porodu dobiti besplatne pampersice i eto s njima možeš početi,u Mulleru možeš početi sa tiskanjem njihovog kupona za knjižicu s popustima u kojima ima odličnih stvari,Bipa ima Bipo klub,sa njihovom karticom dobiješ 10 % popusta na sve artikle za malene.Vjeruj mi,pola stvari koje misliš da ti treba,ti nikada neće trebati,a dijete ti može izreagirati na sve što si kupila,pa će to biti novac bačen u vjetar,bez žurbe

  • Avatar sangria

    sangria

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Nalah, sve sam to napravila. S obzirom da, kao i svi, imam ograničena primanja, zar nije bolje rasporediti iz mjeseca u mjesec ono što znaš da ćeš trebati pa si u prednosti, nego to sve kupovati paralelno. Recimo, na pola sam trudnoće, a to znači da si svaki mjesec mogu kupiti suhe maramice, blazinice, kremice, podloge za prematanje i slično što mi treba i što ide na tone, umjesto da sve to kupujem paralelno s pelenama. Sve sam apsorbirala od drugih mama što je potrebno, samo sam htjela biti korak unaprijed s pelenama. Sada znam da je nemoguće :)

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    sangria


    Nalah, sve sam to napravila. S obzirom da, kao i svi, imam ograničena primanja, zar nije bolje rasporediti iz mjeseca u mjesec ono što znaš da ćeš trebati pa si u prednosti, nego to sve kupovati paralelno. Recimo, na pola sam trudnoće, a to znači da si svaki mjesec mogu kupiti suhe maramice, blazinice, kremice, podloge za prematanje i slično što mi treba i što ide na tone, umjesto da sve to kupujem paralelno s pelenama. Sve sam apsorbirala od drugih mama što je potrebno, samo sam htjela biti korak unaprijed s pelenama. Sada znam da je nemoguće :)

    stavi lovu sastrane dapače, ali ne kupuj jer fakat ne znaš kako će ti beba reagirat na određene proizvode..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • prva_beba

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    po meni se isplati kupit na akciji, sad sljedeći vikend je popust na baby proizvode u Kozmu od 30 % i ja uvijek kupim par paketa pelena da ih imamo do sljedeće akcije…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.