Koje je idealno vrijeme za trudnoću?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, što mislite koje je idealno vrijeme za prvu trudnoću? Koje su prednosti rane, odnosno kasne trudnoće?

  • milka.kovacevic.9

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mislim da ne postoji idealno vrijeme za trudnoću. Svaka je trudnoća, kao uostalom i svaka žena, priča za sebe. Prvi puta sam trudna, imam 40 godina i ovo je vrijeme za mene idealno. Koliko god patetično zvučalo osluškuj svoje srce i organizam i znat ćeš kad je pravo vrijeme. Svako dobro

  • Avatar Tara

    Tara

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Idealno vrijeme je kad se dogodi 

  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Kad ostaneš u drugom stanju onda si sve posložiš da ti bude idealno.

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ideal je kad se želja i sreća zajedno spoje. Možda nekako po meni bolje prije nego kasnije.

  • Avatar Anuska

    Anuska

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ne postoji idealno vrijeme za ostati u drugom stanju. Ali kad se desi trudnoća, sve se nekako posloži i nekako na kraju ispadne “idealno” :)

  • Avatar vampy.junior

    vampy.junior

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    U ranim 20-im prioriteti su mi bili završiti faks i zaposliti se. U 25-oj sam upoznala njega, hodali smo godinu dana i odlučili zajedno živjeti. Naputovali smo se, zabavljali, stvorili financijsku stabilnost i nakon 7 godina veze odlučili smo se na dijete. Netko će reći da smo predugo čekali, ali ne žalim ni za čim. Svako ima svoje idealno vrijeme.

  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Cure su sve rekle!! Stvarno ne pistoji idealno vrijeme. Sve ima svoje prednosti i mane. Ali kad zatrudnis sve se poslozi i to postane idealno vrijeme :-)

    Sunce mamino Mia

  • Avatar tinax

    tinax

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Idealno vrijeme je kad se osjeti da je:) Eto ja sam sa 26 osjetila da je to to i sad cekam moju prvu mrvicu. Sve kako si poslozimo.

  • Avatar mirči2

    mirči2

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Prvo dijete sa 23,drugo 24,treće 43.Svako doba ima svoje čari.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.