KBC Merkur-iskustva, ocekivanja

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure, mame i tate 
    Evo ja baš za 6 dana trebam roditi u Merkuru, pa me zanima(nisam vidila jos ovu temu) vaša iskustva, ocekivanja, tko tamo treba roditi itd.. :) 
    Dajte si oduska na pisanju :*

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Draga Paula, ja sam prije 2,5 tjedna rodila na Merkuru  i sve je ok. Doktori i sestre korektni. Moj ti savjet da uzmes svoje spavacice sa gumbima iako oni kazu da ne treba. U njihovoj sam se skuhala i jedva cekala da mi muz moju donese. Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj.

  • Avatar Nina Leonita

    Nina Leonita

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Kokica, molim te reci kakvo je tamo stanje opcenito, ja nikad nisam bila gore pa ne znam ni dal je obnovljeno i kad, sad sam u drugom tromjesecju pa ima jos vremena za odluciti gdje ici. Za sad me zanima i kakvo je stanje u trudnickoj ambulanti i kako je opremljena, je li neki prastari ultrazvuk ili ipak neki moderniji? Hvala

    [lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    ninaleonita86

    Kokica, molim te reci kakvo je tamo stanje opcenito, ja nikad nisam bila gore pa ne znam ni dal je obnovljeno i kad, sad sam u drugom tromjesecju pa ima jos vremena za odluciti gdje ici. Za sad me zanima i kakvo je stanje u trudnickoj ambulanti i kako je opremljena, je li neki prastari ultrazvuk ili ipak neki moderniji? Hvala


    Ja sam vodila trudnocu u ambulanti za visokorizicnu trudnocu i u toj cak ima i 4d jednom mi ga je dr upalila :) ta ambulanta nema ctg pa sam ja isla u radjaonu na ctg. e sad ne znam kako je u drugim ambulantama jer ima ih cini mi se 4. Rodiliste je obnovljeno mislim prije 3-4 god i ok izgleda. 

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    Sobe su dvokrevetne ili trokrevetne.

  • Avatar Nina Leonita

    Nina Leonita

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    E hvala na info. A daj mi reci od kojeg tjedna trudnoce mozes tamo voditi trudnocu, jel to dodes pred porod ili se moze i ranije, mogu li ja to odabrati ili moram imati neki razlog da ne vodi kod svog socijalnog doktora neho u bolnici? 
    Dakle, porod je prosao dobro, drago mi je ako nije bilo nekih komplikacija. Citala sam da su najbolji strucnjaci kad dode do problema u Petrovoj, je li to i dalje tako ili im i ovi na Merkuru stoje “rame uz rame”?

    [lilypie.com]

  • Kokica

    Broj poruka: 103

    Prijavi adminu

    ninaleonita86

    E hvala na info. A daj mi reci od kojeg tjedna trudnoce mozes tamo voditi trudnocu, jel to dodes pred porod ili se moze i ranije, mogu li ja to odabrati ili moram imati neki razlog da ne vodi kod svog socijalnog doktora neho u bolnici?
    Dakle, porod je prosao dobro, drago mi je ako nije bilo nekih komplikacija. Citala sam da su najbolji strucnjaci kad dode do problema u Petrovoj, je li to i dalje tako ili im i ovi na Merkuru stoje “rame uz rame”?


    Ja sam od pocetka trudnocu vodila u merkuru zbog prve neuspjesne trudnoce. Tad su mi rekli kad opet zatrudnim da moram biti pod strozim nadzorom a to je znacilo vodjenje trudnoce u bolnici i cesci pregledi. Mozda da vidis sa svojim socijalnim ginekologom da te uputi na vodjenje trudnoce u bolnicu.  U prvoj trudnoci sam lezala u bolnici dva tjedna i svi doktori su mi se cinili jako strucni i pristupacni. U Petrovoj  nisam nikad bila pa ne mogu komentirati. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.