Kasno spavanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Moj je spava savrseno do prije misec dana… cak mi je jedna prija rekla da on osjeca i vidi da stize mu konkurencija, pa s obzirom da ne moze se izrazit kroz taj nacin protestira ili se buni…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mara2012

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja dvomjesecna beba nikad jos nije zaspala prije 11 navecer….zaspe ona oko 10 al ju probude grcevi…i jako kasno ide spavat i to ju moram nosat a rijetko kad na sisi zaspe…i onda spava do 6 ,sisa i opet do deset spava…i istina je ono da ako spava popodne puno da ce onda i po noci spavat…moja ako ne spava po danu onda ne spava ni po noci

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    Dare12


    Drage mame i tate,
    imam bebu od 10 ipo mjeseci, koja je pocela spavat noc vec sa 2 ipo mjeseca. Zadnjih misec dana je borba s njim jer nece da spava nikako navecer. Preko dana odspava 2 puta po 20ak min,prepun je energije…a navecer kad ga se stavi u krevet krece urlanje, plakanje. Mislila sam da je to zbog zubica, ali sad su mu izbila vec dva gornja al scene se nastavljaju. Jedva zaspe oko 1 - 2 ujutro i to naslonjen na mene… Sve sam probala, od ranog budenja, pa spavanja jednog prije podne, jednog popodne… popodnevnog od 2 sata i nista… ostavljanja samog u kreveticu, samo priguseno svijetlo… ako navecer slucajno ranije zaspe oko 22 h je vec budan i festa se nastavlja. sta probat napravit?

    Mozda je počeo ilise samo još više ispoljio strah od odvajanja koji je za u dob normalan…vjerovatno će proći kad stekne sigurnost ponovno…vjerujem da je to samo prolazna faza…i samo treba biti ustrajan u večernjoj rutini i čekati da se smiri situacija….vjerovatno je koma kad ti netko napiše da možda nema pomoći osim čekanja i pokušaja uspostavljanja rutine ponovno…al budete nekak preživjeli i tu fazu. 

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar kleaiva

    kleaiva

    Broj poruka: 1527

    Prijavi adminu

    mirka


    Ima 4 mj. Ma definitivno je tako, jer kad je premorena onda je uspavljivanje horor, a buđenja češća. No, srićom, u kolicima tako lipo spava, puno šetamo, i sad su dnevna spavanja super, pa time i noćna

    Moj Jakov isto tako…po danu spava samo u kolicima…kod kuće se bori sa snom već nekih mjesec dana i sve ga zanima i non stop guguce a ima tek 2 mjeseca. Kad zaspe budi se za 10 minuta kao da je spavao cijeli dan, veseo i odmoran…onda oko 6 krene večernja nervoza, ne pomaže ni rutina zasad ni ništa..u pola 10 ga prebaci pa odere i po 7 sati u komadu, pa pocica i onda još neka 4 sata i ok. al po danu voli akciju…jedno sto nakon 3 dana tako aktivna dođe jedan kad mu se oči non stop zatvaraju, pa je nervozan i tako u krug cijeli dan.

    https://lmtf.lilypie.com/dPuFp2.png [lmtf.lilypie.com]

  • Avatar Zorana

    Zorana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Imate li slicno iskustvo; imam bebu 3 meseca,danju spava 2x po 20min-pola h,ali nocu ne zaspi pre 11-00-01h.. nema sanse… spava joj se ali je nekako i dalje puna energije… ili zaspi oko 11h i onda se budi na po 20min.. i tako do 01h nekad… pa nocu i dalje da jede oko 3h pa oko 6h.. imate li slicna iskustva.. da i vama beba zaspi tako kasno? Ja i suprug bas mucimo muku.. ona puna energije nas iscrpi.. nikako da zaspi… 🤷🏽‍♀️

  • mejan

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Zorana

    Imate li slicno iskustvo; imam bebu 3 meseca,danju spava 2x po 20min-pola h,ali nocu ne zaspi pre 11-00-01h.. nema sanse… spava joj se ali je nekako i dalje puna energije… ili zaspi oko 11h i onda se budi na po 20min.. i tako do 01h nekad… pa nocu i dalje da jede oko 3h pa oko 6h.. imate li slicna iskustva.. da i vama beba zaspi tako kasno? Ja i suprug bas mucimo muku.. ona puna energije nas iscrpi.. nikako da zaspi… 🤷🏽‍♀️


    Podizem temu.
    Identicna stvar i kod nas :(
    Beba 2 i pol mjeseca. Nema sanse da zaspi prije 1-2h u noci. Sve je pocelo s grcicima koji bi se javljali kasno navecer i drzali i nju i nas budnom. Sada ne samo da kasno zaspi nego i place kad ju stavimo u krevetic. Zaspi oko 1h na muzu ili meni, stavimo ju u krevetic, probudi se oko 5-6h za hranjenje pa opet oko 8-9h i onda se dizemo svi skupa oko 11h.
    Sto da radimo? Zar stvarno bas svima idu bebe spavati u 20h (osim nama)? :(

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Koliko spava preko dana? Kad je zadnje spavanje?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.