Kasno spavanje bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Drage mame i tate,
    imam bebu od 10 ipo mjeseci, koja je pocela spavat noc vec sa 2 ipo mjeseca. Zadnjih misec dana je borba s njim jer nece da spava nikako navecer. Preko dana odspava 2 puta po 20ak min,prepun je energije…a navecer kad ga se stavi u krevet krece urlanje, plakanje. Mislila sam da je to zbog zubica, ali sad su mu izbila vec dva gornja al scene se nastavljaju. Jedva zaspe oko 1 - 2 ujutro i to naslonjen na mene… Sve sam probala, od ranog budenja, pa spavanja jednog prije podne, jednog popodne… popodnevnog od 2 sata i nista… ostavljanja samog u kreveticu, samo priguseno svijetlo… ako navecer slucajno ranije zaspe oko 22 h je vec budan i festa se nastavlja. sta probat napravit?

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dare, tu okidač može biti puno stvari. Inače u toj dobi oni emocionalno mogu svašta doživljavati a naravno to može remetiti svaki odlazak na spavanac. S obzirom da to radi samo navečer a ne preko dana, nešto ga definitivno suputava. Da li je razdražljiv samo u to vrijeme baš tik kad treba u krevetić ili općenito ima večernju nervozu? S obzirom kako kažeš da je pun energije, jedan spavanac mu je očito dovoljan. ja ti predlažem da jednostavno osluškuješ što njemu u predvečerje smeta, da li način, odlazak u krevetić, da li mrak, koji način uspavljivanja ima? Da li ga ti uspavljuješ ili samo legne pa je onda drama? Koliko vidim druga je beba u dolasku, možda i on već osjeća pripremanje i razgovore o tome, vjeruj mi oni ti to sve kuže samo ne znaju se izraziti. Probaj čim više da se mazite, da ga držiš blizu sebe, naravno koliko je to moguće, neko gledanje slikovnica navećer…I da, probajte ga u popodnevni satima dosta izmoriti, znači na svježi zrak i neka divlja, definitivno će ga slomiti, zaspat će.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ja te nažalost ne mogu utješit jer moj P ima drame oko spavanja oduvijek.. sama sam kriva jer sam ga uvijek na cici uspavljivala i sada od kada ne doji nema šanse da ide spavat dok ja ne idem.. ima 3 godine i isto smo sve probali.. na kraju sam odustala i miš od umora zaspi pred telkom u kako koji dan.. jel on dojena beba, jel si promjenila nešto u načinu uspavljivanja

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Dojila sam ga do cca 3 miseca starosti…nisam minjala nista, samo je teze zaspiva kad su mu gornji zubi nicali i to je sve…sad kad ga stavim u krevetic, ka da ga stavim vragu u krilo…to je cudo jedno…

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Didi21

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nadovezat cu se na dojenje, nazalost slusala sam one cuvene savjete podoj je gotov kada beba ili ispusti dojku ili zaspe na dojci. Najveca glupost i greska. beba se nauci uspavat tako. moja cura ima blizu 3 mj. i ovisna je o sisi. s tim da sam ju uvijek razbudjivala kako ne bi povezala spavanje sa dojenjem. Medjutim njoj to treba za opustanje jer je tako naucila. 

    A za malca sto god da radis ne pokazuj nervozu. Nesto mu definitivno jest, strah od odvajanja ili si promijenila nesto u rutini. Nije vise mali. S druge strane, mora spavati, ako ne spava potrazi savjet pedijatra. Energija ili hiperaktivnost… nadam se da cete rijesiti. Moja zaspne u 8, spava do 3 i onda budna do 6. show

    Nikad, ama baš nikad nemoj prestati slijediti svoje snove…

  • Avatar Dare12

    Dare12

    Broj poruka: 520

    Prijavi adminu

    Sinoc je spava kod bake od 8 navecer do 8 ujutro…pa da ga covik ne bi zatuka?! Onda ja ispadam luda koja preuvelicava…. tako mali, a tako zajebani (da prostite) 

    <3 Zivot se minja od tame do sunca , kad kraj tvoga srca jos jedno zakuca… <3

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Nemoj se ljutiti…eto,mi nemamo problem sa spavanjem ali zadnjih par dana neda mjenjati pelenu..toliko vristi da poljubicasti.. a do nedugo mu je to bila omiljena aktivnost.kad su bake kod nas mir i tisina…

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Moja beba super spava po noći kad odspava po danu sve skupa 3-4 sata, a kad manje spava po danu, zeza noću. Koji paradoks, a ja mislila da ako je manje spavala danju više će spavat noću al u njih to očito tako ne ide

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    mirka


    Moja beba super spava po noći kad odspava po danu sve skupa 3-4 sata, a kad manje spava po danu, zeza noću. Koji paradoks, a ja mislila da ako je manje spavala danju više će spavat noću al u njih to očito tako ne ide

    Ne znam koliko je stara beba, ali dok su jos male, ne pali ono umaranje po danu, pa da lakse spava po noći. Razlog tome je taj sto bebe sve sto im se događa po danu prolaze jos jednom noću u snovima. Znaci ako danju nije spavala koliko bi trebala, to ju muci i budi noću…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Ima 4 mj. Ma definitivno je tako, jer kad je premorena onda je uspavljivanje horor, a buđenja češća. No, srićom, u kolicima tako lipo spava, puno šetamo, i sad su dnevna spavanja super, pa time i noćna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.