U kojem položaju spava vaša beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Moj ima 2mjeseca i tj.dana i do mjesec dana je spavao na boku a sada samo na ledima hoce :) rotiramo mu glavicu i sve je super :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ne kužim to rotiranje glavice, moj ju sam okreće kada je na leđima, malo na lijevo, pa okrene desno, pa to djeca sama rade… okreće ju lijevo i desno i na trbuhu kada ga ostavim..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Moj je isto sam rotira kako mu pase dok spava.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    mmama


    ne kužim to rotiranje glavice, moj ju sam okreće kada je na leđima, malo na lijevo, pa okrene desno, pa to djeca sama rade… okreće ju lijevo i desno i na trbuhu kada ga ostavim..

    Ja sam konkretno mislila na rotiranje glavice dok beba spava na ledjima, svaki dan na drugu stranu. Jer da sam ja svog pustila da si sam okrece glavu kako hoce uvijek fok spava bio bi zalezan sam tak, jer je on preferirao okrenuti glavu uvijek na desnu stranu.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Proudmomy tako je i kod nas samo bi na desnu stranu i zato mu moram rotirat malo se pobuni ali popusti :)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    mmama


    ne kužim to rotiranje glavice, moj ju sam okreće kada je na leđima, malo na lijevo, pa okrene desno, pa to djeca sama rade… okreće ju lijevo i desno i na trbuhu kada ga ostavim..
    Ja sam konkretno mislila na rotiranje glavice dok beba spava na ledjima, svaki dan na drugu stranu. Jer da sam ja svog pustila da si sam okrece glavu kako hoce uvijek fok spava bio bi zalezan sam tak, jer je on preferirao okrenuti glavu uvijek na desnu stranu.

    Jesi onda fiksirala glavu s necim tipa da si stavila zamotani rucnik sa strane na koju ne zelis da okrene glavu? Meni mama i svekrva danas govorile da mesto poduzmem jer ima tu kvrgu odozada…e sad…dnevna spavanja su mu kratka, 15-30 min, a nocu spava po 6 h u komadu pa mi zao da tolko dugo bude fiksiran…

    Jos nesto…jel jako strasno ako beba d 3 mj gotovo da ne dize glavu kada ke potrbuske ( cucla saku tada obavezno), no cvrsto drzi glavu kada ga drzim okomito ili kada ga nosim potrbuske? Dakle, ako moze celo nasloniti na podlogu onda se ne trudi dizati glavicu. Svekrva se uvijek kao cudi sto on tako fino drzi glavu kad ga nosa, a mom muzu je danas rekla da nam je dijete mlitavo jer ne dize glavu!!!

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Bjap, nisam mu nikad fiksirala glavicu s nicim, samo sam malo vise pazila. 

    Dijete od 3 mj bi u potrbusnom polozaji vec trebalo drzati glavicu i odizati se od podloge. Mi smo isli fizijatru na obradi vec sa 2 mjeseca zbog “mlitavosti” i lose kontrole glave. Ma da je vec tada dosta lijepo i dugo drzao glavicu gore u potrbusnom polizaju. Nije to nista strasno, mi smo malo vjezbali i to je to.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ok, hvala ti! Na puno mjesta sam citala da bi sa 3 mjeseca vec trebao biti na podlakticama, no nista. Vidjet cu sta ce mi patronazna reci ovaj ili iduci tjedan kad dodje, mozda ga odvedem doktorici.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Bilo bi dobro da drži glavicu podignutu od podloge sa tri mjeseca, mi smo isto bili malo mlohavi, ali sa vježbicama se sve riješilo u dva tjedna, nama je fizijatrica pokazala te vježbe u bolnici dok smo bile i poslije je napredovala samo tako. Najgore je rekla da se dijete ne bi smjelo nositi  kako većina nas nosi okrenuto da gleda naprijed i pokazala nam je klasično baratanje s bebom i kako ju treba nositi i poticati.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    renata


    Bilo bi dobro da drži glavicu podignutu od podloge sa tri mjeseca, mi smo isto bili malo mlohavi, ali sa vježbicama se sve riješilo u dva tjedna, nama je fizijatrica pokazala te vježbe u bolnici dok smo bile i poslije je napredovala samo tako. Najgore je rekla da se dijete ne bi smjelo nositi  kako većina nas nosi okrenuto da gleda naprijed i pokazala nam je klasično baratanje s bebom i kako ju treba nositi i poticati.

    a mi baš moramo prema napred se nosit hihi, jer se unazad izvija

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.