U kojem položaju spava vaša beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    eto kratko i jasno, imamo mjesec i pol i najljepše, najduže i najslađe spavamo na trbuhu, u krevetiću ili na mami.. naslušala se svakakvih priča da bebe moraju ovako i onako spavati, nikako ne na trbuhu, kako je kod vas i vaših mališana

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar petrich93

    petrich93

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Moj misko ima 4 i pol mj, od prvog dana spavamo na boku, tako zaspi i preko dana..i super mu je tako, naravno imamo i jastuk za bok :)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Imamo tek 15 dana, ali evo kako mi spavamo-uvijek na boku. Tako su me uputili u bolnici i patronazna također, pa onda ga tako i stavljam. Nekad preko dana, ostavim ga malo na leđima i to sa glavicom na stranu, jer vidim da mu tako pase, ali samo ako ga cijelo vrijeme promatram, jer me strah ostaviti ga tako samog.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj je kao beba spavao saamo jedino i iskljucivo na ledjima. Tako su mi rekli u bolnici, a i sama sam nesto istrazivala pa sam ga eto tako i naucila, samo smo rotirali glavicu, svaki dan druga strana. Sad je vec veliki klipan koji spava svakako. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    jasno mi je, jedni kažu jedno, drugi drugo, on je uglavnom meni na boku isto, jedino kad se sam na leđa okrene, ali kada više nezz kaj bi sa njime, i kada je pospani a neda se, samo na trbuh, povuće si nogice gore i znam da je 3,4 sata mir, po noći obavezno na meni jedno sat, dva spava i to mi je i sa prvi bilo najdražeeeeeee, spavao P tako na meni jedno vrijeme kroz noć skroz i iza prve godine već… tako bude i sa ovim malim mišom već vidim

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    po noci iskljucivo na boku…malo na jednom,malo na drugom…a preko dana na trbuhu i ledima…
    po noci se bojim stavit ju tako da ne pocne povracat ili bljuckat pa da se nedaj boze zlo ne dogodi…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Moj je u početku spavao po noći na boku ili poluboku, po danu i na leđima s glavicom na stranu, a na trbuhu mu se nije baš sviđalo sve evo do nekih 8 mj. Onda se sam počeo na trbuh okretat.

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Moj mali je isto najvise volio spavat na trbuhu. Ja sam ga stavljala do 4.mjeseca da spava na trbuh samo uz moju prisutnost…inace je bio na ledima ili boku. Nakon 4.mjeseca pustala sam ga po noci da spava na trbuhu po preporuci patronozne a i sam je vec bio dovoljno jak,okretao se itd..sada sa 8 mjeseci,spava svakako.
    Ja ga nebi pustala prije cetvrtog mjeseca da bez prisutnosti spava na trbuhu,tj.sve dok se sam ne pocne okretat i premjestat glavicu s jedne na drugu stranu.

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    te_ni1001


    Moj mali je isto najvise volio spavat na trbuhu. Ja sam ga stavljala do 4.mjeseca da spava na trbuh samo uz moju prisutnost…inace je bio na ledima ili boku. Nakon 4.mjeseca pustala sam ga po noci da spava na trbuhu po preporuci patronozne a i sam je vec bio dovoljno jak,okretao se itd..sada sa 8 mjeseci,spava svakako.
    Ja ga nebi pustala prije cetvrtog mjeseca da bez prisutnosti spava na trbuhu,tj.sve dok se sam ne pocne okretat i premjestat glavicu s jedne na drugu stranu.

    tako ga i stavljam, sa starijim sinom sam isto kao i ti, puštala ga tek kada se sam okrenut mogao.. sada mi mlađi gotovo cijeli dan na trbuhu spava (kad spava, naravno kad je budan ne) a kada ja spavam onda je na boku i okrene se na leđa kako god ga pokušala “zbuksat” uspije se na leđa okrenut..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Po slici koju vidim mislim da ti malecki itekako motorički napredan, ručice su mu ispod trbuh i ima dobar oslonac na laktove. Uglavnom apro po te teme spavanja i držanja djeteta na trbuhu, mi smo u periodu sa 2 i pol mjeseca bili u bolnici i mogu ti reći da sam dobila takav opranac od doktora zašto nisam stavljala dijete na trbuh da može jačati mišiće i ispravno držati glavicu, tako da mislim da radiš ispravno, naravno uz tvoj nadzor mislim da je to sasvim ok.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.