Kakav raspored ima vaša beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    mame imam pitanje imam malog deckica starog mjesec dana ….samo jede i spava kad je budan je cendrav jer ga muci probava i tesko se pokaka pa onda to budno vrijeme tiska crveni se i place….nemozemo ga nikako smirit i utjesit ni nosenjem ni masiranjem nikako …osim cikom…voljela bi da moj malac ima vise budnih i veselih razdoblja….vec se malo i brinem dal je to normalno za bebu njegove dobi ili bi vec trebao vise bit budan promatrati okolinu itd?!!svaki savjet je dobrodosao

    ne, nemoj se zabrinjavati, sa mjesec dana bebe i rade samo to što si opisala, jedu i spavaju i naravno piške i kakaju.. sljedeći mjesec će se promijeniti, mislim bit će više budniji i tako iz mjeseca u mjesec, ne brini sve normalno.

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu


    hvala renata

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Moja curka spava cijelu noć, al ono od ponoći do 6 ujutro i mene brine jel to tak normalno, ujutro su mi jastučići za dojenje puni mlijeka jer ne cica tih 5-6 sati u komadu i onda procurim. Glupo mi je da ju budim :( a i pelena nije mokra po noći. Još se ufuravamo s tim svim kad smo friški, al ja se konstantno brinem. 
    Po danu presvučemo pelenu, papamo i onda je budna neko vrijeme pa opet zaspi. A jučer ju je mučila guza, plakala je i grčila se, pa kaj već može imati grčeve?

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    I MOJ MALAC SE GRCI I TISKA I CRVENI PEDIJATRICA VELI DA TO JESU GRCEVI IMAMO MJESEC DANA I DALA NAM JE NEKI SIRUP DA MU DAJEMO PA CEMO VIDJET OCE TO IMAT KAKVOG UCINKA BAR MALO DA SE TOLIKO NE MUCI….STENJE I TISKA I GRCI SE I DOK SPAVA
    I MI SMO FRISKI I PRVA NAM JE BEBA PA BAS ISTO NISMO UPUCENI…

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Moja curka spava cijelu noć, al ono od ponoći do 6 ujutro i mene brine jel to tak normalno, ujutro su mi jastučići za dojenje puni mlijeka jer ne cica tih 5-6 sati u komadu i onda procurim. Glupo mi je da ju budim :( a i pelena nije mokra po noći. Još se ufuravamo s tim svim kad smo friški, al ja se konstantno brinem. 
    Po danu presvučemo pelenu, papamo i onda je budna neko vrijeme pa opet zaspi. A jučer ju je mučila guza, plakala je i grčila se, pa kaj već može imati grčeve?

    Budeš vidjela kako dobiva na težini, ako na vaganju prvom bude super napredovala ( kad patronažna sa vagom dođe ne na prvoj kontroli kod pedi) nema potrebe buditi ju..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Moja curka spava cijelu noć, al ono od ponoći do 6 ujutro i mene brine jel to tak normalno, ujutro su mi jastučići za dojenje puni mlijeka jer ne cica tih 5-6 sati u komadu i onda procurim. Glupo mi je da ju budim :( a i pelena nije mokra po noći. Još se ufuravamo s tim svim kad smo friški, al ja se konstantno brinem. 
    Po danu presvučemo pelenu, papamo i onda je budna neko vrijeme pa opet zaspi. A jučer ju je mučila guza, plakala je i grčila se, pa kaj već može imati grčeve?

    Ja bih ipak ponudila bar jedno dojenje čisto radi olakšanja u prsima a i radi uspostave ponude i potražnje, noćni obroci su jako bitni za laktaciju pogotovo u prvim danima kad je bebica još jako mala. Za grčeve nema pravila, prepoznat ćeš ih jer su specifični, većinom u vrisku i u isto vrijeme, ali ne mora biti ako se malo grči da ih ima.

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT



    hvala renata

    nema frke! Samo ti pitaj što god te zanima, ili te muči!

  • Avatar Stjepanovic

    Stjepanovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Imam blizance stare 2,5 mjeseca. Zanima me u koje vrijeme ste vi kupali bebe dok su bile tako male. Ako mi zaspu u 20, 21 onda spavaju 5 sati bez hranjenja pa bi htjela to malo pomaknuti.

  • Avatar Ren.ai

    Ren.ai

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam skužila da moj ima neki prirodni ritam prema izlasku i zalasku sunca, a unutar tog prirodnog ritma voli svakodnevnu rutinu. Po ljeti je imao drugačiji raspored spavanja nego sad ujesen. Problem je pretpostavljam jedino prilagođavat se tome rodieljima koji rade, npr sada kada zalazi sunce prije 17h a većina je još na poslu… Ja bih rekla da je za bebu najbolja - fleksibilna rutina :)

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mom malome se par puta mijenjao ritam, ja mu nisam ništa nametala… kod nas ide ovako: Ujutro oko 7 ili 7 i 30 se budimo, doručak u 8 i 30, igranje, cika, presvlačenje, pjevanje, u 10 opet spavanje, spavanje do 12, 12 i 30, ručak, presvlačenje, igranje, šetnja, opet jelo, pjevanje, spavanje u 17 sati do 18 i 30, kupanje, večera, spavanje. U 22 sata buđenje za ciku i opet spavanje pa u 3 ujutro opet cika i spavanje.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.