Kakav raspored ima vaša beba?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivanaboro

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja stvaaarno imam srece! Moja beba ce sada 3 mj i spava ko beba od pocetka. Prvih mjesec dana smo se hranili 3 puta u noci a ostalo spavali..a od drugog mjeseca spava cijelu noc…eventualno se dva puta tjedno probudi za jedno nocno hranjenje oko 3. Inace, kupamo se oko 9 cica i spavanje oko 22:30… spava s nama u krevetu (kindac za sada sluzi za ukras…ali zato jer nam je gust da bude s nama), i budi se ujutro oko 6..papa i spava do 9…papa i spava do 11…a onda je vecinom budna…kroz dan mozdajos 2 puta spava po pola sata i to je to.
    .ja totalno naspavana…vedra…a o bebica je dobra i vesela..nema grcice i samo se smijulji! A za knjigu sam cula samo pohvale! Pohvala i vama na izboru nagrade :-)

  • Avatar ruzicaspionjak

    ruzicaspionjak

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi čekamo prinovu. Još 20-tak dana. Imam starijeg klinca koji sa ima 10 godina. Razlika je velika, kao da je onda bilo neko drugo vrijeme, informacije o odgoju uglavnom od mama i baka. Prvi sin je imao jako ustaljen ritam prvenstveno zbog mog posla. Buđenje oko 7. previjanje. klopica , pa me tata i sin odvezu do posla i vrate se kući. Zapravo bi o ovom mogao pisati muž jer je on bio glavna dadilja. Do podne jedno spavanje pa po mene na posao. Tata svojim putem da si da malo oduška a mi igranje jelo spavanje. Predvečer kupanje i nakon toga klopa i spavanje. Uglavnom se budio jednom u noći ali ne da bi jeo nego da ga uzmemo kod sebe u krevet. 
    Neznam što će biti s ovim malcem. Opet sinčić. Neda mi ni sad spavati ali svejedno jedva čekam!

  • marina289

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Nasa bebica ima 3 i pol mjeseca i prava je mala dobrica. Po danu spava dva puta po pol sata do 14 sati. Oko 16 odvali dobra dva sata i onda je ko pticica i lagano docekamo kupanac oko 19:30. Ako taj dugi popodnevni san izostane ili je skracen, onda jedva docekamo 19 za kupanje :). Do pola 9 vec spava i budi se dva puta nocu za papicu. Taj dio, nocno hranjenje iscrpljuje. Istina, ona pojede pa odmah zaspi, ali nikako da smanjimo na jedno cicanje. Valjda bude doslo i to. Budimo se oko 7, 8, kako koji dan. Tek tada nasa misica ide k nama u krevet na mazenje i gugutanje. Mi svoj kindac dobro iskoristavamo, a i bebica ga voli :).

  • mihaela2

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Naš dečkić ima 7 i pol mjeseci. Od rođenja ne mogu se potužiti na spavanje. Spavao je po cijele noći s     1-2 buđenja. U zadnja 2 dana budi se skoro svaki sat uz plač, čim osjeti siku smiri  se. Mislim da ga muče zubići (još smo u iščekivanju prvoga). Oko 7 sati je buđenje pa papica,igra i spavanje od pola sata oko 10h. Zatim papa na žličicu i oko 13 spavanje do 15. Ponekad zaspe oko 17 pola sata zatim papa pa se igramo ili prošetamo pa kupanje i spavanac uz obavezno sisanje.

  • Avatar danijelavukov

    danijelavukov

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Gabrijel ima danas točno 8 mjeseci. Budimo se u pravilu oko 7 h. Nekad prije, nekad kasnije. Sad ga muče malo zubići, tako da se nešto češće budi po noći, ali i to će proći. Preko dana spava još 2 puta od 1-2 sata. Ima dva jača obroka, jedan ujutro, jedan predvečer, te negdje usred dana jedan voćni obrok. I dalje ga dojim. Na spavanje ide obično oko 20h.

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    naš bebač ima osam mj,oko 9 sati je buđenje ;)) i onda u roku od pet minuta mora bit flašica,zatim se igra dva sata i spavanje,u podne je nekakvo voće ilil griz pa flašica nakon sat vremena jer je gladan opet,i onda opet igranje ili nosanje po kući˙te  oko 4 mu je ručak povrće,meso itd…pa se onda igramo a nekad ali rjetko zna i tada malo odspavat, ili smo u šetnji,zatim oko 7 opet flašica,u 8 kupanje u pol 10 opet flašica al manja količina i spavanje u pol 10!!hm sad kad čitam,ajme pa koliko pojede ;))

  • lilybell

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dan pocinje oko 9..  Imamo 8 i pol mjeseci, a posto nam je tata na roditeljskom dopustu vodi brigu o maleckoj pa oni uzivaju po cijele dane.. Kad se mala probudi prvo tata slozi kasicu, pa se najede pa malo igre i mazenja.. Pa onda dode mama u 11 s posla pa sisanje i spavanac do 12. kad se probudi onda se mazimo do 13 sati pa sisanje.. Te oko 15 opet tata kuha kasicu.. Poslije igra, opet sisanje kad se mama vrati s posla u 17 sati.. I onda igra i mazenje s mamom do pola 9.. I spavanac do 6 kad je opet sisanje.. 

  • leptiricca

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Moja curka ima 5,5mj (prva bebica) a naš raspored slijedi!!  Buđenje u 4;53 ( nekad 15 min duže, nekad kraće), tada kreće malo mazi- mazi u krevetiću, zatim mama ide presvuć curicu,ujedno se i pali  radio ( jer po jutru se dan poznaje, a bez dobre mjuze ništa:)..tada se igra nastavlja (mama igračka;), kad joj dosadim tad idu njezine igračke u igru,kad to više ne pali slijedi čitanje priča, zatim se curica već umori :)) (mama malo si dooosadna;))i idemo papati te si malo  odrijemati h vrem.. kad se zbudimo, mama sprema curku za šetnjicu( tad posjetimo malu macu Rozu, pesu Benia, kokicu KOko, i mali potočić), malo se s njima popricamo. Usput uvijek sretnemo i  njezinu (bebinu) prijateljicu Laru pa si one malo pročavrljaju na svojem jeziku;) Krećemo doma, tad se ponovo mama  igra sa svojom bebicom da se još malo izmori.. Slijedi papica,spavanje,buđenje  pa vježbanje sa bebicom ( ruke, noge, vrat) svašta nešto,zatim ponovo slijedi kratka šetnja..nakon izlaska mama pušta svoju omiljenu grupu i ludira se pred bebom, pleše, skače, i zadržava njezinu prisutnost do odlaska na kupanjac, pa papica i spavanaaaaaac, jer sutraje novi daaaaaan!! pps..( ne moram dodavati i da se tokom noći budimo zbog papice a nekad i zbog tog  kaj joj se baš i ne spava i kaj bi si ona bas sad malo poigrala pa mama mora hopsati po pilates lopti da se dete nekak uspavaaa;)))) etoo.. Lp ;#

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Uf, starija cura je imala točan raspored spavanja i hranjenja od mjeseca starosti, jela je točno svaka 2 sata i spavala triput dnevno, dvaput po pol sata i jednom sat vremena. Spavala je na večer od 9 il pol 10 do pol 9, 9 u jutro :) To je bilo super… A manja…. Ona je bolja noću jer se probudi, napapa i zaspi, al danju nema neki ritam hranjenja, ona bi stalno jela, dudica ju onda samo razživcira. Sad je stara 6 mjeseci i moogu reć da se polako ustabiljio neki nazovimo ritam. Spava tri puta, većinom odspava dva puta po sat do sat i pol, pa jednom kasnije popodne pol sata ili manje, samo da oddrijema. Noću većinom dva puta jede, odspava do 7 ili 8, ako netreba kakati :D Ako kaka onda se probudi oko 4 pa smo budne do 6 i odspava do 10 :D

  • Avatar ruzica.kerosevic

    ruzica.kerosevic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moja super bebica , po noći se budi dva puta jer ogladni, s tim da zaspe oko 20 h , a ujutro se budimo oko 8 ili 9  .Preko dana spava dva do tri puta po sat ili dva, a u međuvremenu se hranimo,mazimo igramo i istražujemo!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.