Jod

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Leky

    Leky

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ako vec postoji ova tema oprostite, nisam isla provjeravati sve stranice. Zanima me iskustvo cura da piju jod? Imam Hashimoto i preporuku sam dobila za jod Jadrankinu otopinu. Ima li netko da to pije, iskustva? Uskoro krecem u proces MPO. Hvala!

    Ja 32, M 33 / KbcRi
    Zenska neplodnost povezana sa muskim cimbenicima (teratozoospermia), endometrioza, adenomioza, Hashimoto, povisen prolaktin, niski AMH
    11/2021 stimulirani postupak (Decapeptyl, Gonal, Ovitrelle), 1 🥚, beta + ❤
    Mini anomaly, kombinirani probir, Anomaly scan ✅
    01.08. nasa princeza Elena 👶❤
    [lilypie.com]

  • Avatar marta96

    marta96

    Broj poruka: 1127

    Prijavi adminu

    Leky

    Pozdrav cure, ako vec postoji ova tema oprostite, nisam isla provjeravati sve stranice. Zanima me iskustvo cura da piju jod? Imam Hashimoto i preporuku sam dobila za jod Jadrankinu otopinu. Ima li netko da to pije, iskustva? Uskoro krecem u proces MPO. Hvala!


    Pozdrav. Ja ju pijem, a iskustva bolje potraži u grupi Jadrankina otopina na fejsu 🤞 javi im se u inbox pa ćeš dobiti odg :) 

    👩‍🦰 28g
    🧔33g

    06/2021 👼💔
    27.09. ‘21➕ ❤️
    5+4 07.10 Beta = 7901
    It’s a girl❤️ 08.06.2022. 🤱🍀

    22. 9.'23 👼💔
    [tickerfactory.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.