Jesenske bebe/mame 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    petrapp2605 ima dana kad osjetim možda 1-2 kontrakcije, a zadnjih tjedan dana sam bila koma. Dva dana kontrakcije stalno pa dva dana manje pa opet dva dana stalno, po valjda 20 dnevno. Trbuh mi bude onako napet i osjetim nekakvu nelagodu i zatezanje, ne bol. Kad ležim puno mi je bolje, ali čim više radim u danu odmah ih je više. Skužila sam da bi trebala svaki dan i kad mi je okej odmarati, ali meni vrag ne da mira😁 Prekjučer se nisam mogla ustati niti da si nešto skuham, ali danas već bolje - zbog odmora. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Dija85

    Dija85

    Broj poruka: 742

    Prijavi adminu

    Jelena M

    Jutroo curke.
    MaSen nadam se da ce bolovi stat.
    Issa na kraju opet dobre vijesti, vjerujem da je privatnik pogrjesio.
    Trbuscici su svima medeni.
    Evo i nas s velikih 27.


    Ma gdje se sakrila ta tvoja beba? 😁 lijepi mali trbuščić

    [lilypie.com]

  • Avatar petrapp2605

    petrapp2605

    Broj poruka: 1063

    Prijavi adminu

    Aurora ja ću se danas cijeli dan odmarati, samo ću nabrzinu skuhati ručak a ostatak vremena ću ležati pa ću vidjeti kakva će biti situacija, ako se neće baš nešto smiriti otići ću na pregled čisto da budem sigurna da je sve ok. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    MaSen nadam se da ce proci sto prije!❤️
    Isssa nadam se da su ovi u Petrovoj u pravu!
    Aurora i Petrapp i kod mene se pojacaju cim s necim pretjeram pa bilo to sjedenje, stajanhe, hodanje, ali mi je to uvijek signal za ostavi to sta radis i lezi
    Lijepe su vam buse ❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aurora

    Aurora

    Broj poruka: 205

    Prijavi adminu

    petrapp2605

    Auroraja ću se danas cijeli dan odmarati, samo ću nabrzinu skuhati ručak a ostatak vremena ću ležati pa ću vidjeti kakva će biti situacija, ako se neće baš nešto smiriti otići ću na pregled čisto da budem sigurna da je sve ok.


    Mislim da je to najbolje, ako odmaranjem prolazi veće su šanse da je sve ok. Tako sam se i ja zabrinula i jučer bila na pregledu, sve ok. Drži se😁

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    Missed ab - 12 tt (2017) ❤️

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Aaaa napisem cijeli post od kilometra i obrisem slucajno😠😡🤪
    Nista..skratit cu…
    Isssa nevjorojatno mi da u danasnje vrijeme budu ovakve razlike u nalazima?! Pa tko je tu lud?!…a ti i bebo najvise osjetite posljedice takvih kondradiktornih informacija. Tko god da je pogrijesio.. dobio bi cestitku od mene iduci put, jer stvarno nije u redu! Nadam se da se ce ti UZV i p sv pregled u TA potvrditi nalaz iz Petrove i da se bebo ipak ne zuri van! Javi se😘
    Masen ma ti si hrabra i snazna mama lavica! Vjerujem da ti je neopisivio tesko, no razmisljaj samo ds ces na jesen imat svoju bebicu na rukama i da ce sve ovo biti iza vas! Drzi se😘
    Sve koje ste stavile sliku trbuscica - ne mogu zapamtit, divne ste trudnice!😍
    Petrapp sve dok se kontrakcije u nepravilnim razmacima i sve dok promjenom polozaja tijela prestaju - nemas razloga za brigu. Meni zna bit kako koji dan… ima dana kad osjetim tvrd trbuh cim ustanem i napravim par koraka, pa legnem i smiri se..pa ima dana da cijeli dan nista ne bude. Nikad mi bol nije isla iz leda..tj ni ovako me ne boli trbuh..nego bude onako  nelagodno, zatezanje trbuha. 
    Odmaraj danas i prati trbuscic pa ces vidjet…iako vjerujem da ti je to sve normalno, ako ces bit mirnija - obavis pregled😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Looda_vila

    Looda_vila

    Broj poruka: 725

    Prijavi adminu

    Evo opet ode pol posta…ufff ovi moji cevapi od prstiju😂
    Meni se konacno malo stabiliziralo spavanje - samo 1x pisanje u noci💪
    Al zato mi se opet pojacalo oticanje…jucer podvecer sam jedvaaa sandale obukla…sve virilo van- uzas zivi😤😢 a pazim na sol, gotovo da nista ne sol…ufff
    Grc u desnom listu me jutros ulovio…evo jos sad me boli😓
    Danas puni tjedan..ulazak u 32 tjedan😱kud prije
    Plavaborovnica pratim te..znaci i moja mišica je sad negdje oko 2 kg…kako rastu gljivice male😊😊
    Ja imam pregled iduci tjedan, jedva cekan😊

    [lilypie.com]

  • Avatar MaSen

    MaSen

    Broj poruka: 130

    Prijavi adminu

    Nakoj vizite mi je prof.Ivanisevic rekla da cekamo porod.. dok vise nebudu izdrzljive kontrakcije i dok vise nebudu mogli kontrolirat otvaranje maknit ce me sa tokolize i idem rodit.. 
    Trrbala bi izdrzat jos tjedan dana do 32.tjedna barem.. ako izdrzim duze jos bolje..
    Samo cekanje i cekanje.. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Baby.nb1

    Baby.nb1

    Broj poruka: 752

    Prijavi adminu

    Cure jel zna mozda koja gdje na V. Vrhovcu podizem nalaz? Znam kad, al sam naravno zaboravila pitati gdje 🙄 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • anusha

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    MaSen i Isssa pratim razvoj vaše situacije, držim fige, šaljem pozitivu!! Dok nisam vidjela vaše postove, mislila sam si da imamo mi sve još ohoho ali baš i nemamo. Ovo me skroz osvjestilo. Evo mene danas puni 30.tjedan, znači ušla u 31. Pa to mogu ja biti na vašem mjestu, i bilo koja od nas. O mama! Pa kud prije?! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.