Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Nama za tjemenicu je pomoglo baby ulje,ali tad se samo bila pocela javljati.. to je bilo mozda kad je A imala mjesec dana i od tad nista nema..
    Sanjchi-zelim ti brz oporavak i svoju miskicu sto prije da budes imala pored sebe.. 😊
    I_me-nadam se da nije upala.. i da je.Ema tu ciku vec izlijecila.. ☺
    Nas dvije kuci,vrijeme je katastrofa.. cekamo tatu sa posla.. 🙂 pa da i mama malo ruke odmori.. juce sam uspijela cijeli sta ocistit.. 😊 bravo ja.. 😊 danas jos A robicu imam oprati.. 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu

    Nama se tjemenica baš čvrsto drži i mustela uopće ne pomaže niti maslinovo a ni baby ulje na kraju mi je najbolja mast za guzu kupujem pravljenju pavlovićevu u ljekarni nekidan sam mu tri puta namazala s tom masti tokom dana  i navečer samo oprala bez trljanja i ful se povuklo ostalo je skroz malo niti se ne vidi a do tada je baš ko velika krasta izgledalo… 

    [lilypie.com]

  • Avatar MY_life <3

    MY_life <3

    Broj poruka: 203

    Prijavi adminu
    Mame jel valja ovo što?
    Mame jel valja ovo što?

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Cure, jel koja kada razvijala slike na tisku, kakva je kvaliteta?
    Barbs, gdje su tebi ono bile najbolje cewe fotoknjige?

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ne stignem procitati sve…
    Sretna, fotoknjige smo naruciti prekO FOTOKNJIGA.HR…
    Slike smo narucili preko CEWE 😊 ali sam inace razvijala slike preko TISKA… Preporucam… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    Ne stignem procitati sve…
    Sretna, fotoknjige smo naruciti prekO FOTOKNJIGA.HR…
    Slike smo narucili preko CEWE 😊 ali sam inace razvijala slike preko TISKA… Preporucam…


    Znaci zadovoljna si kvalitetom fotografija preko tiska?

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, jesam… i tiska i cewe  😊😊😊 npr foto tisak nisam zadovoljna bookom..tako da def preporucam fotoknjiga.hr za takve stvari… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    Sretna, jesam… i tiska i cewe 😊😊😊 npr foto tisak nisam zadovoljna bookom..tako da def preporucam fotoknjiga.hr za takve stvari…


    Sad imaju do kraja 1 mj cijenu 0,45 kn za slike

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Super cijena 😊 Mi smo prosli mjesec preko cewe…
    I me, jaaaooo… nadam se da nece neka upala 😘
    Sanjchi, drz' se 😘😘😘😘
    Tjemenica-meni je muzeva rodjakinja rekla da mazem lanolim i slucaji da imamo problema s time..
    Muz je dns napravio rucak 😂😂😂 Ja sam isla sama u kik i kupila odjecu za trenirati i u dm isla po pelene i poklon bon kumi 😁

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Sanjchi brz oporavak ti želim i da što prije budeš sa Lucijom!
    Mi imamo goste a moja Lea i ja šećemo u klokanici po kvartu jer se uznervozila od umora, ne sjećam se kad je tako plakala. Baš tužnu facu složila i tuli
    Nisam više znala što bi s njom pa smo otišle u šetnju i evo odmah zaspala. Ne znam što joj je s tim uspavljivanjem, nikako da se umiri i zaspe u zadnje vrijeme. Ujutro nije skoro ništa spavala i sad naravno nervozna. 
    I onda kad mi netko kaže budi sretna što spava noć, a šta ću s njom po danu kad je umorna i nenaspavana i plače a ne može zaspati, uf…
    Nadam se da je ovo samo faza 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.