Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Frajla

Broj poruka: 3102

Prijavi adminu

PaulaPerkovic

felicita28

Frajla

felicita28

Jutro cure ;) hvala puno malo ste me smirile…bas sad idem vaditi krv i nadam se nalazima cim prije

Drzim fige da je sve ok. A lako moguce da ce se i samo brzo izregulirati kako vodenjak jos raste. I da ostane tako dok je sve ok nemoj se toliko brinuti.
    A znaci ipak ste se odlucili za stan s liftom…. svakako probajte naci prije nego studenti navale 🙈

Trazimo ali bezuspjesno jer nitko ne zeli u stan primiti obitelj s malim djetetom, ja to ne razumijem. Iovako trazimo samo na godinu dana dok ne kupimo nesto svoje, kad im spomenes da sam trudna svi iznajmljivaci odmah jedno veliko NE! Ko da sam pitala jer ne znam kakva zivina smije biti u stanu. A da ne pricam o cijenama. Cijene nabili a ne nude nista za te novce, namjestaj od pokojne babe…

Aa odakle si? Ja ti u zg mogu reci za jedan stan koji je super za malu obitelj, gazda je odlican, imas neograniceno i grijanja na centralno plinsko i tople vode a stanarina je 3000 kn s tenzijama, na oranicama sve ti je blizu lidl ti je 2 koraka dalje 🤭🤭😂 sve je tu pa ako te zanima :)) i sko si i zg javi heeh

Jesi ti na kraju ipak depilirala noge u bebecedi? 😆

mc_zgb

Broj poruka: 477

Prijavi adminu

ReginaP

Jer inace prvo sto naucis dijete je da ide po stanu i šara i uništava to nam je svima super haha
    mm i ja smo bili podstanari dok najmodavac nije izjavio da je guma na vratima od frizidera staroga preko 20 godina otišla jer mi precesto otvaramo frizider i jedemo hahaha

ahaha pa ti se šališ? o bože, pa ljudi su zbilja poblesavili 

[lilypie.com]

• Pikulica19

Broj poruka: 891

Prijavi adminu

Aurora87

Da, sto je najbolje, dobrim ugovorom se sve moze rijesiti…mi imamo dva prema kojem smo unajmili stan i drugi prema kojem smo unajmili namjestaj. Platili unaprijed jedan mjesec stanarinu koju dobivamo po izlasku iz stana, osim ako ne procijene nekakvu stetu pa onda njima ostaju ti novci. Ima tu svakakvih caka kojima se najmodavci mogu zastiti ali ocito im bolje biti zadrt. A ove nase najmodavke stvarno imaju i ćukicu a i srce.

Lijepo, rijetko se naleti na takve… Nama je nasa prije useljenja kupila novi trosjed i novu ves masinu i to je ona sama od sebe iako je i stara bila zadovoljavajuca.
    A kako ona kaze trosjed je imao sumnjive fleke, njezine rijeci:Tko zna sta je cura radila ovdje 😂😂😂Uredno ce bas sad radit servis klime plinskog bojlera itd… Ma nemam rijeci… Ugovor smo se slozili i produzili do 4.mj.'20. Jer ce pripremit stancic za sina da se preseli. Nemam prigovora kao nit ona na nas, kaparu dali u visini stanarine za osiguranje od stete, placam unaprijed za mjesec koji slijedi a nismo rastrosni s rezijama…. Ma stvarno da mi opet naci takvu 🤭

[lilypie.com]

• ReginaP

Broj poruka: 428

Prijavi adminu

mc_zgb

ReginaP

Jer inace prvo sto naucis dijete je da ide po stanu i šara i uništava to nam je svima super haha
    mm i ja smo bili podstanari dok najmodavac nije izjavio da je guma na vratima od frizidera staroga preko 20 godina otišla jer mi precesto otvaramo frizider i jedemo hahaha

ahaha pa ti se šališ? o bože, pa ljudi su zbilja poblesavili

haha nazalost ne, moj muz mu je na to rekao da mi dodjemo kuci s posla, uzmemo stolice pa sjednemo ispred frizidera i otvaramo zatvaramo ga

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 1157

Prijavi adminu

Iskoristavaju sto mladi ljudi danas nemaju redovita primanja i dizu cijenu tih rupetina u nebesa. A kad pogledas cijena najma i kredita se izjednacila pa smo mi odlucili kupiti stan. Ako ne bi imali za ratu kredita ne bi ni za stanarinu, a stan uvijek mozemo prodati i zatvoriti kredit, ostati na nuli kao i da smo bili u podstanarstvu a ovako cemo otplatiti svoj stan umjesto tudjeg ako Bog da zdravlja

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 1157

Prijavi adminu

I najgore ovdje kod nas u Splitu sto velika vecina 15.05 tjera ljude van da bi mogli preko ljeta turiste uzeti i onda gomila ljudi s djecom preko noci ostane bez krova nad glavom pa unajme ako imaju srece negdje u Kastelima, ili zagori pa tih zadnjih mjesec dana skolske godine vozikaju djecu po 20 km do skole

[lilypie.com]

Frajla

Broj poruka: 3102

Prijavi adminu

luce35

Iskoristavaju sto mladi ljudi danas nemaju redovita primanja i dizu cijenu tih rupetina u nebesa. A kad pogledas cijena najma i kredita se izjednacila pa smo mi odlucili kupiti stan. Ako ne bi imali za ratu kredita ne bi ni za stanarinu, a stan uvijek mozemo prodati i zatvoriti kredit, ostati na nuli kao i da smo bili u podstanarstvu a ovako cemo otplatiti svoj stan umjesto tudjeg ako Bog da zdravlja

Ovako smo i mi razmisljali
    Ako ostanem bez para na ulici sam ovako i onako (dobro, sad karikiram), a ako ne ostanem stan cu jednog dana otplatiti, pa imati nesto
    Ali na zalost mladi ljudi cesto ne mogu ni kredit dobiti, bilo da imaju male place, rade na ugovore, jedno radi vani i sl

Leona29

Broj poruka: 229

Prijavi adminu

DijMar

Frajla

irma123

DijMar

irma123

Cure ima netko da ce ic u drugi grad radat? Ili da ima sat vremena voznje do bolnice?

Mislim da ne misliš na to, ali ja sam trenutno u Rovinju, a u 8. mj idem kod svojih i rodit ću u Čakovcu…A tebi nije bolnica blizu ili ne želiš tamo? Ne znam odakle si…

Imam bolnicu u blizini ali ni jedno dobro iskustvo nisam cula.. a opet strah me ic u grad do jer je udaljenost 1 sat

Naravno da ne ide porod svima isto
    Ali evo meni su recimo prvi trudovi krenuli oko 7 navecer, rodila u 3 u noci. Mogla sam i do dubrovnika doci 😂 I to je navodno kod mene islo jako brzo za prvorotku. Pa krenes odmah, u najgorem slucaju mozes malo hodati oko bolnice 😉
    Ako bude bas neka velika frka uvjek mozes otici u tu blizu, nije da moras unaprijed odluciti.
    Sat vremena stvarno nije preko svijeta, pa u zg toliko treba do drugog kraja grada ako nije velika guzva, ako se zaguzva i vise….

Da, naše neke žene idu do Rijeke, isto je sat vremena (ako nije sezona pa je onda duže)…

Ja idem u Rijeku a treba nam oko sat, sat i pol, ako je sezona onda i vise.. Isla sam i prvi i drugi put, al ne kad me copilo nego par dana prije termina, i tamo sam cekala kod svojih.. Rizicno mi je cekat doma da me uhvati, a 9 mjesec ce jos biti guzvi po cesti, tako da cu i sad par dana prije termina.. Iako ni to nije sigurno jer kad se udje u 37 tjedan vec mozes ocekivat svaki cas.. 

[lilypie.com]

Leona29

Broj poruka: 229

Prijavi adminu

I da, u pon bila na pregledu.. Sve super, zatvorena sam, mala ima 950 grama 🤗

[lilypie.com]

Julie

Broj poruka: 1598

Prijavi adminu

Frajla evo reci cu u svoje ime, meni nije pametovanje neka sugestija….na kraju price sama te pitam za neke stvari 😊 to ce mi ustedjeti donekle novac koji cu potrositi na nesto drugo. Naravno da su bebe svakakve i ne funkcioniraju iste stvari svima isto ali svaka sugestija je dobrodosla ili barem osobno iskustvo i tko god ovdje ima sto za predloziti uvijek je dobrodoslo. Btw i ja imam doma toplomjer na zivu, ali morat cu za bebu kupiti nesto drugo, vjerojatno taj bezkontaktni.
    Kod nas ima svakakvih najmodavaca koji svoje šupe cijene ko penthouse. Ja nisam imala potrebe rentati stan, ali imam neke kolegice koje su u Zg-u podstanari i kad cujem te price pozli mi  🙄🙄🙄🙄

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.