Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Manich

Broj poruka: 294

Prijavi adminu

HarryPotter

Zene, ja moram sutea odraditi briseve na miko i ureo, imam uredan nalaz od srpnja pro. God.pa moj ginekolog zeli svjeze a inace sam prije 2 god. Vodila borbu s tim bajama. 👀🤐
    Sad me nesto jeza hvata od onog spekuluma i sirenka “silom” al znam da su bas bitni ti brisevi i zelim ih odraditi da mogu djelovati ako bude potrebe.
    Ginekolog mi je jako lake ruke, divan, al ipak nekako s grcem idem na to u jutro.
    Ocito nemam nikakvoga pitanja, kukam samo 😂

Ej znam kako ti je jer ja imam strah od toga ako bude rekla da cemo radit pregled i uzimat briseve jer je moja doktorica ful grublja. I inace me poslje svakog uzimanja briseva od pape pa  nadalje doslovno raskrvari.. Svaki put mi se pojavi sukrvica nakon uzimanja briseva i onako me zna presjec koji put… To pricam prije trudnoce nadam se ukoliko me bude morala cackat da ce sada biti njeznija. 

[lilypie.com]

• mc_zgb

Broj poruka: 114

Prijavi adminu

evo i mene s pregleda, isto je bebica nekako skrivala što je, sve sramežljivo i koliko smo uspjeli vidjeti, curica je  mm i ja presretni što god da je.. mjere su sve ok, femur je za nešto manje (17+4, a ja sam 18+3), ali sve je to u granicama normale  baš smo veseli danas i sve više ju osjetim i večeras ju je i mm osjetio, sav je sretan 

[lilypie.com]

• mc_zgb

Broj poruka: 114

Prijavi adminu

ayla - 22.8. Djevojčica
    Mkt39 - 27.8.
    PetiteFille- 31.8.
    Angelina - 9.9., djevojcica
    samy_lo - 14.9.
    Breskvica - 14.9., djevojčica
    Julie - 15.9. dječak
    LollyBB - 15.9 dječak
    jana35 - 17.9. djevojčica ?
    Aurora87 - 18.9., dječak
    Maša62 -19.09. curka
    Nopobo- 21.09. curka
    DijMar - 24.9. dječak
    felicita28 - 28.9., dječak
    anemone - 29.9., djevojčica 
    DaVoS - 3.10., djevojčica
    Natalie - 7.10. dječak
    Laura233 - 7.10. djevojcica
    Deja1988 - 12.10.
    mc_zbg - 15.10. - curica?
    sreca - 16.10.
    Lady_Bird - 20.10. curka
    Mamika99 - 21.10. - dječak
    fritula - 23.10. - dječak
    Teresita - 24.10-dječak
    Manich - 26.10.
    Luce35- 01.11
    anita775 - 03.11.
    Toškica95 - 06.11. - dječak?
    Pikulica19 - 11.11.
    lala3 - 17.11.
    Frajla - 20.11. dječak
    Iwancheee- 26.11.
    renata.koscec - 28.11.
    Katja32- 28.11
    Buby5 - 30.9

[lilypie.com]

Julie

Broj poruka: 433

Prijavi adminu

mc_zgb

evo i mene s pregleda, isto je bebica nekako skrivala što je, sve sramežljivo i koliko smo uspjeli vidjeti, curica jemm i ja presretni što god da je.. mjere su sve ok, femur je za nešto manje (17+4, a ja sam 18+3), ali sve je to u granicama normalebaš smo veseli danas i sve više ju osjetim i večeras ju je i mm osjetio, sav je sretan

Cestitam na curici……sad smo izjednaceni  😍

[lilypie.com]

• Pikulica19

Broj poruka: 91

Prijavi adminu

Deja eto kad mi nece san na oci sjetim se svaceg tek kad o nicem ne razmisljam 🤣 Postoji ti trudnicki tecaj i u Vinogradskoj, bar znam da je bio sad 10.05. Vidjet cu za 6.mj. i ako bude u 8mj. na taj bi ja isla jer mi je i muzic na GO. Javi ako saznas nesto prije neg ja vidim, mozda se odlucimo za isti termin 😊😉🥰

[lilypie.com]

ayla

Broj poruka: 529

Prijavi adminu

Taman kad sam sinoc lipo spavala vcrs nemogu 🙄🙄 kao da je pun mjesec pa nikako oci sklopiti. 

[lilypie.com]

Deja1988

Broj poruka: 339

Prijavi adminu

Jutroooooo😁😁😁
    Pikulica19 e pa super, hvala ti… Bas cu se raspitati i pratiti, pa javim svakako😊😊
     Ayla- tebe bas muči ta nesanica… 😒
    Mene to pisanje po noci i pred jutro izluduje😭😭😭
    Inače, jucer sam provela 3 sata kod frizerke, mislila sam da cu umrijeti od gladi🤣🤣🤣 Ali isplatilo se, jer mi je izrast trgao zivceke😁
    Danas sam samaaa do navecer, smisljam kaj cu skuhati… 🙄🙄

[lilypie.com]

• renata.koscec

Broj poruka: 215

Prijavi adminu

Mi se vratili sinoc iz Daruvara i izlgeda da mi je tamo nesto opako dizalo tlak. Mjerim sinoc, 108/68, tko je tu lud. Mislim si, mozda podsvjesno jer sam u prosloj trudnoci tamo imala spontani pa me proganjalo, svrki me nije zivcirala 😊.

luce35

Broj poruka: 382

Prijavi adminu

Jutro, teska noc 🙄, u 4 se probudila na wc i nikako vise zaspati. Ispratila muza i dijete u novi radni dan a ja pijem bijelu kavicu na terasi i smisljam sto danas sa sobom

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 382

Prijavi adminu

renata.koscec

Mi se vratili sinoc iz Daruvara i izlgeda da mi je tamo nesto opako dizalo tlak. Mjerim sinoc, 108/68, tko je tu lud. Mislim si, mozda podsvjesno jer sam u prosloj trudnoci tamo imala spontani pa me proganjalo, svrki me nije zivcirala 😊.

Bravo za sveki 🤗. Ma i ja cim odem od doma poremetim san, ne mogu nigdje obaviti veliku nuzdu, opcenito se ne mogu opustiti, vjerujem da se tebi odrazilo s tlakom.

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.