Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

luce35

Broj poruka: 880

Prijavi adminu

Moja je cura danas 1300 gr 28+4, po uzv je 28+6, komentirala je gin da mjere  odgovaraju tjednima, nije mi spominjala posebno trbuscic, glavicu 🤔

[lilypie.com]

Frajla

Broj poruka: 2402

Prijavi adminu

ayla

Ne, osim zatezanja sad vise ni nezz ocu li uspiti primjetiti, a tila bi da krene da nemoram u bolnicu ako prode termin

Ma ti ces morat opet kucu okreciti 🤪

Manich

Broj poruka: 711

Prijavi adminu

Frajla

ayla

Ne, osim zatezanja sad vise ni nezz ocu li uspiti primjetiti, a tila bi da krene da nemoram u bolnicu ako prode termin

Prat prozore i napastovat muza i jest jabuke hahahahah… 

[lilypie.com]

Angelina

Broj poruka: 365

Prijavi adminu

Venus

Pozdrav mamice, neki dan smo tipkale o mirovanju i problemima s cerviksom. Danas sam imala kontrolu s 29+5tt. Cerviks se skratio s 2/3 na 1/2 clanka u 2 tjedna samo, tocnije sa 27mm na 25mm, i jos sam mirovala i pazila dosta. Prije je bio uloziv za vrh prsta i mekan, sad je uloziv za prst kako kaze. Sad mi je doslovno pripisano samo lezanje na kaucu/krevetu i dici se na wc i jesti kad moram. Imam kontrolu za tjedan dana i doktorica me poslije zeli i zadrzati dva dana u bolnici da primim injekcije steroida deksametazona za sazrijevanje bebinih pluca u slucaju da se rodi ranije. Bas me sve ovo isprepadalo i ne znam sta misliti… kakva su iskustva s tim injekcijama? Zasto moram biti u bolnici dok ih primam? Bojim se bolnica nekako zbog bivsih iskustava i sad sam cijela blago uspanicena, al sve za nase bebice

Deksici nisu nista posebno i nista strasno, bez brige. Ako ti je savjetovano strogo mirovanje, naravno da neces od kuce hodocastiti na terapiju nego lijepo odlezati koliko treba da to dobijes. Toliko ces izdrzati, posebno ako se radi samo o dva dana.
    Bit ce sve ok, i sama znas da se mnogima to dogodilo i da neke miruju mjesecima i sve bude dobro na kraju, samo se drzi uputa.

[lilypie.com]

Julie

Broj poruka: 1181

Prijavi adminu

Deja nije nikakav zvučni. Bili smo u Big baby i tamo uzeli. Nemogu se i dalje staviti slikice tak da nemogu pokazati. Bijeli sa nekim ziraficama i ima podesive razine. 

[lilypie.com]

• Kengurica

Broj poruka: 1932

Prijavi adminu

Manich a moj najludji kad sam na ledjima.

[lilypie.com]

Julie

Broj poruka: 1181

Prijavi adminu

Sad mi je došao mail da krajem kolovoza dolaze Zdravoljupci 2, vi koje imate klince stiže nova manija 🙈🙈🙈🙈

[lilypie.com]

ayla

Broj poruka: 1862

Prijavi adminu

Frajla

ayla

I men se cini, morat cu ja ici prati prozore sve mi se cini, mislila sam da necu al morat cu 😂😂 radim po cijele dane nesto al docim zeru zaboli ja legnem i navecer me pocmu lazni maltretirati i cekam da leda zabole ono nista budim se ujutro kao da se nista nije desilo, nadam se da cu se makar naspavati prije poroda 😂😂

[lilypie.com]

ayla

Prijavi adminu

Manich

Frajla

ayla

Prat prozore i napastovat muza i jest jabuke hahahahah…

Muz bi mozda i bio sretan da dobije sto nije vec odavnije 😂😂 a ja nemam potrebu a bome mi se ni neda 🤪

[lilypie.com]

ayla

Prijavi adminu

Julie

Sad mi je došao mail da krajem kolovoza dolaze Zdravoljupci 2, vi koje imate klince stiže nova manija 🙈🙈🙈🙈

Ja se vec registrirala i obavjestila svoje da skupljaju 😂😂 poslala im kod ionako imaju naviku ici tamo ja nemam 😀😀

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.