Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Aurora87

Broj poruka: 593

Prijavi adminu

Pa da, to je stvarno osobna stvar koju donose pojedinci. Inace volim biti spremna na sve, ali sam i teska panicarka i sklona zivciranju i kad treba i kad ne treba i zato se ne zelim stresirati tijekom trudnoce bar ,ako nesto bude lose….spremam se na sve opcije poslije poroda, iako ne znam moze li se covjek bas pripremiti na takve stvari, ja bih osobno samo ocajavala unaprijed a ne bismo nista poduzeli. Zato nam je izbor bio da ne idemo na te pretrage. Prvo sam mislila da smo u manjini sto ne zelimo te pretrage, ali evo saznala sam da ni moje prijateljice nisu isle na to…mislim da je to bas nesto sto buduci roditelji trebaju odluciti s obzirom na svoje stavove i emocije spram poduzimanja buducih akcija.

[lilypie.com]

Aurora87

Broj poruka: 593

Prijavi adminu

Norules

Curke jel jedete vi smrznuto povrce?evo sad bas citam da je ljetos povucen citav niz smrznutog povrca od vise proizvodaca radi listerije.ja sam ga jela dosad al nije bas da mi je svejedno,valjda ako se prokuha i obradi se ubije ta bakterija?

Hm…ja jedem i smrznute maline iz Lidla…otopim i jedem, a koristim i smrznutu brokulu koju skuham, a i spinat. Pa valjd necu biti te srece…gin mi za to nista nije spominjao

[lilypie.com]

fairy_

Broj poruka: 54

Prijavi adminu

Aurora slazem se, svak ima pravo na svoje misljenje i odluku o tome😊 Ja se nisam previse zamarala rezultatima tako da nisam uopce bila pod stresom cekajuci nalaz, znala sam da kakvi god rezultati budu bebu cu rodit.. ☘😊

[lilypie.com]

luce35

Broj poruka: 133

Prijavi adminu

Meni se danas bas jedu lignje, nisam bas sigurna jesu li preporucljive, guglam al nisam konkretno nasla za njih.
    Morat cu se zadovoljiti srdelicama

[lilypie.com]

Julie

Prijavi adminu

Ja sam radila probit u 12. tjednu, nisam bila nervozna i hvala Bogu i nalaz je dobar, tako da smo mirni. Planirali smo to napraviti, premda je doktor također pitao želim li. 32. su mi god i iza sebe imam jedan spontani. Sto se tiče zamrznute hrane jedem mahune, brokulu i špinat. Nisam znala za bakteriju pa me sad malo to prepalo.

[lilypie.com]

Norules

Broj poruka: 270

Prijavi adminu

luce35

Meni se danas bas jedu lignje, nisam bas sigurna jesu li preporucljive, guglam al nisam konkretno nasla za njih.
    Morat cu se zadovoljiti srdelicama

Da i ja kao izbjegavam,kad vec toliko tupe za tu ribu nek napisu konkretno za sve vrste,mene isto zanima orada al nikako da nadem

Norules

Prijavi adminu

Julie

Ja sam radila probit u 12. tjednu, nisam bila nervozna i hvala Bogu i nalaz je dobar, tako da smo mirni. Planirali smo to napraviti, premda je doktor također pitao želim li. 32. su mi god i iza sebe imam jedan spontani. Sto se tiče zamrznute hrane jedem mahune, brokulu i špinat. Nisam znala za bakteriju pa me sad malo to prepalo.

Curke nisam vas zeljela preplasit,mozda sam ja previse panicar i previse citam,al vjerujem da sva hrana koja se dobro obradi ne moze bit opasna,sjetite se samo onog zarazenog mesa za kebab,pa ministar rekao nikom nece biti nista to se obradilo pecenjem😀

Norules

Prijavi adminu

Sto se tice probira ja sam ga napravila tek toliko iako mi je ponudila i one detaljnije testove poput nifty jer mi je ivf trudnoca,al nisam se zbog toga zamarala jer prva trudnoca,bez spontanih,vjerojatno da sam +35 bi isla tipa na taj nifty …

Julie

Prijavi adminu

Slobodno jedi oradice, smije se. Inače meni uz tunu steak najdraža riba.

[lilypie.com]

• mc_zgb

Broj poruka: 41

Prijavi adminu

Ja jedem sve i uopće se ne zamaravam tim nekim pričama što se smije, što ne. Ok, neću jesti hrpu ribetine, ionaku ju ne jedem ni inače tako često, ali upravo to, ako je jelo dobro skuhano/pečeno, mislim da nema mjesta panici. Ovako i onako se stalno stresiramo oko nečega 
    Ja iščekujem uvz u srijedu, jedva čekam 
    Vidjela sam da je netko spomenuo odjeću - ja se već zadnjih mjesec dana oblačim samo u haljine i tajice/trenirke za po doma, jer me sve hlače stežu. Kak je s vama? Sva sreća na haljinama, samo navučeš na sebe i nigdje niš ne žulja 

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.