Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Smiju bebe paracetamol, kak bi im drugacije skinuli temperaturu.
    Da, mislila sam cepic se prereze, jer ima koliko mg ide po kg, maloj bebi je previse 120 mg.
    Nama hvala bogu nisu trebali do cijepljenja s 2 mjeseca, al kazem nije od viska imati ako zatreba.


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Smiju bebe paracetamol, kak bi im drugacije skinuli temperaturu.
    Da, mislila sam cepic se prereze, jer ima koliko mg ide po kg, maloj bebi je previse 120 mg.
    Nama hvala bogu nisu trebali do cijepljenja s 2 mjeseca, al kazem nije od viska imati ako zatreba.


    Tnx ….pa da, kupis i nek stoje za svaki slucaj…..mi smo jucer kupili u ljekarniodjelo za dragog 🙈🙈🙈🙈 totalno sam cool glede poroda al znam da kad to sve krene da cu umrijet od straha 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Curke, hvala vam😘. Poslikala sam si sve😁.
    Julie, a ja nekako kontam da me sad peru ti nekakvi strahovi, a da cu biti cool kad krene porod (ako krene u terminu). Sad sam bas pricala s mm-om, kaze on meni sad si 33 tjedna pa ti vec za 2 tjedna mozes roditi?! Reko ne plasi me bzvz, jedva sam se uspjela skulirati jer sam do nedavno sizila kako nista necemo stici…ovaj vikend krecimo i montiramo namjestaj, spremim si tu torbu i te sitnice za bebu i to je to…taman me to smirilo sto cemo to sad rijesiti, a sad njega lovi panika jer je na putu pricao s covjekom koji mu je rekao da mu je zena rodila valjda u 34.-35. tjednu trudnoce.


    Ma ja sam ti tip kao imam vremena jos pa me se ne tice 😂🙈
    Jos si danas razmisljam kaj sve moram nabaviti i samoj sebi kazem ma to cu tamo do 34. tjedna i sjetim se da sam vec u njemu 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Mene trenutno nije strah poroda nego toga sto nisam jos nista pripremila. U biti veliki dio stvari jesam kupila, ali jos ponesto moram nabaviti. Nista nisam oprala ni slozila. Ja ne znam sta ja cekam. Osjecam se kao da sam na nekoj granici, jedan dan pomislim da mogu sad rodit, a drugi da cu napravit to sve prerano pa ce predugo stajat. Luda sam vec 🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Julie koliko kosta taj komplet u ljekarni?

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Ma da, to je za prvu ruku…. Ako nešto i zafali, ducani su blizu…😁 Lako dragi skoci i pita tete u ducanu ili ljekarni… A i ja se nadam da cu se brzo oporaviti🙈
    Napisala sam si i ja Lupocet baby cepice, Espumisan kapi za grceve(to cu naravno vidjeti ako ce ih imati, ja se nadam da neće biti potrebno😁) ali čisto da znam kaj se koristi u tom slucaju….i mislila sam uzeti mozda jedan paket onih nepropusnih podloga za previjanje, cisto da imam za u bolnici, doma cu ostatak potrositi i to je to….


    Pogledaj si malo probiotike, ja sam davala biogaia…to im navodno pomaze da crijeva brze sazriju, pa brze produ grcevi/bolno prdenje. E sad jel stvarno pomaze ili ne ne mogu reci, vjerujem da ne moze stetiti. Ima puno vrsta, od marki mi jos pada na pamet waya, mislim da ima i od linexa nesto tako u kapima…
    Meni su je fora bila ta biogaia u easy dropper bocici (to je zapravo kao tubica), jer se lagano stisne, pa fino kapa, ne moras drzati 5 min da krene kao obicnu staklenkicu.
    A ove podloge za previjanje su super, ja to uvjek koristim, cak i na prematalici. Da ne spominjem kad ga negdje dalje presvlacim, od trgovackih centara, tudih kauca i sl.
    Tipa na prematalici kad se popiski, pokaki ili ako slicajno pobjegne malo kakice iz pelene samo dignes djete, to primijenis i opet je na suhom i cistom. A ne stalno ribati prematalicu i gledat di ces presvuci dijete kad zapisa okolo i sve bude mokro 🙈
    Ugl, 20 kn za 10 kom, meni skroz isplativo. Kad su manji cesce bude nereda, pa sam ih trosila. Sad mi jedna (ne jedan paket, nego jedna), potraje i po tjedan dana, pogotovo ak je u vrticu kroz dan


  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Aurora toplomjer ti je jeftiniji u Njemackoj, izdajalica, sterilizator, znaci zva tehnika. Npr avent izdajalicu elektricnu sam kod njih na webu nasla za 80-85 eur sto je cca 600-640kn, a kod nas su rabljenje 500tinjak kuna minimalno. Takvih stvari se probaj sjetiti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Angelina

    Julie koliko kosta taj komplet u ljekarni?


    45 kn i plavi je sto me je razveselilo jer onaj zeleni mi tjera strah u kosti 😂🙈
    Ja cu oprati sam oko 10.8 robicu jer tad cu doci s mora i obaviti preglede pa imam onda malo vremena

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Deja1988

    Ma da, to je za prvu ruku…. Ako nešto i zafali, ducani su blizu…😁 Lako dragi skoci i pita tete u ducanu ili ljekarni… A i ja se nadam da cu se brzo oporaviti🙈
    Napisala sam si i ja Lupocet baby cepice, Espumisan kapi za grceve(to cu naravno vidjeti ako ce ih imati, ja se nadam da neće biti potrebno😁) ali čisto da znam kaj se koristi u tom slucaju….i mislila sam uzeti mozda jedan paket onih nepropusnih podloga za previjanje, cisto da imam za u bolnici, doma cu ostatak potrositi i to je to….

    Pogledaj si malo probiotike, ja sam davala biogaia…to im navodno pomaze da crijeva brze sazriju, pa brze produ grcevi/bolno prdenje. E sad jel stvarno pomaze ili ne ne mogu reci, vjerujem da ne moze stetiti. Ima puno vrsta, od marki mi jos pada na pamet waya, mislim da ima i od linexa nesto tako u kapima…
    Meni su je fora bila ta biogaia u easy dropper bocici (to je zapravo kao tubica), jer se lagano stisne, pa fino kapa, ne moras drzati 5 min da krene kao obicnu staklenkicu.
    A ove podloge za previjanje su super, ja to uvjek koristim, cak i na prematalici. Da ne spominjem kad ga negdje dalje presvlacim, od trgovackih centara, tudih kauca i sl.
    Tipa na prematalici kad se popiski, pokaki ili ako slicajno pobjegne malo kakice iz pelene samo dignes djete, to primijenis i opet je na suhom i cistom. A ne stalno ribati prematalicu i gledat di ces presvuci dijete kad zapisa okolo i sve bude mokro 🙈
    Ugl, 20 kn za 10 kom, meni skroz isplativo. Kad su manji cesce bude nereda, pa sam ih trosila. Sad mi jedna (ne jedan paket, nego jedna), potraje i po tjedan dana, pogotovo ak je u vrticu kroz dan


    Ja sam isto kupila jedan paket tih podloga i planirsm jos jer se i meni cine praktične i to kaj kazes, cijena je ok

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Sad kad se osvrnem na pocetak trudnoće i kako sam samo nadobudno izjavila da cu cu ja do 1.7. imat sve rjeseno i oprano i cekat porod 😂😂😂😂😂 jos krevetic nisam kupila, nisam ni kadicu ni spuzvu za prematanje, al bitno da ja idem na more 😂😂😂😂😂 al dobro, to se sve rijesi u dan 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.