Jesenske bebe 2017

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1616

    Prijavi adminu

    Cure, upravo sam kupila klokanicu preki njuskala, chicco go, nisam htjela investirat vise novaca jer nez hoce li bebs htjet..

    Meni su za herniju/kilu i porod rekli da bi moglo biti komplikacija od naprezanja u tiskanju, no tada odmah stavljaju mrezic/rade zahvat (moja ginicka mi je rekla u tom kontekstu, ako sam dobro skuzila)

  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ergobaby i manduca su top po preporukama, radi položaja kukića…i šta mogu odmah od rođenja (imaš umetke za male bebica)
    inače ja sam ju po kući najviše i koristila. Jer je Toma rođen u siječnju i vani nije bilo za šetnje baš svaki dan, pa smo bili ugl u stanu i djetetu je dosadno za ispalit ofkors i hoće se nosat…a ja onda ne bih mogla ništa. Ovako bih ga zakačila na sebe, pa tako i jela itd (mrvila mu kruh po glavi ) a poslije kad je bio veći onda (sam prešla na pognae, koja je a la ergobaby…bez umetka za novorođenče) nismo se po stanu nosali nego za van po kvartu mi je bila praktična kad mi se nije dalo kolica za 3 koraka spuštat i dizat na prvi kat bez lifta

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Vidim da je Egobaby na nekom popustu pa cu ju uzeti, hvala cure na preporukama 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    *Ergobaby

    [lilypie.com]

  • Mamuka

    Broj poruka: 1079

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    ergobaby i manduca su top po preporukama, radi položaja kukića…i šta mogu odmah od rođenja (imaš umetke za male bebica)
    inače ja sam ju po kući najviše i koristila. Jer je Toma rođen u siječnju i vani nije bilo za šetnje baš svaki dan, pa smo bili ugl u stanu i djetetu je dosadno za ispalit ofkors i hoće se nosat…a ja onda ne bih mogla ništa. Ovako bih ga zakačila na sebe, pa tako i jela itd (mrvila mu kruh po glavi ) a poslije kad je bio veći onda (sam prešla na pognae, koja je a la ergobaby…bez umetka za novorođenče) nismo se po stanu nosali nego za van po kvartu mi je bila praktična kad mi se nije dalo kolica za 3 koraka spuštat i dizat na prvi kat bez lifta


    Ove Ergobaby adapt su od početka a 360 treba umetak za bebace, ako sam dobro skuzila….
    A čitala sam malo i o maramama i pišu kao da su najbolje one za početak. I sad ko će znat sta je bolje…
    Micica nije bas puno tražila na ruke a nisam ni ja bas ju nosala ako nije bilo potribe niti sam bas dala da je navlače ko lutku zato sta je to nekom slatko. Više bi to bilo neko maženje u krevetu prije/poslije podoja i nakon budjenja i obavezno navečer prije spavanja. Valjda zato i je ovolika maza 😄
    A kako će sad bit ko će znat. Glupo mi dat 1000kn ili više a ne koristit… Možda to kupovat tek ako vidim da mi to bas triba tj da traži da ga se nosa.

    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    Pupy, moja sućut . Teško je kad odu naši najmiliji, koliko god bili stari. I ja sam nedavno izgubila baku koja mi je bila kao druga mama, odrasla sam s njom i još je još uvijek teško, ali ostaju uspomene…
    Znam da te ne tješi, ali barem više ne pati, a otišla je uz svoje voljene. Drži nam se!
    Dena, baš mi je drago da Viktor ide na bolje. Malo po malo i bit će veliki zdravi dečko . Ja bi bila uz njega vjerojatno jer se isto ne bi mogla odvojiti, ali zdravi razum govori da se ti moraš odmoriti i oporaviti
    Belle, ja planiram kupiti klokanicu, uzet ćemo vjerojatno ergobaby adapt da može od početka, a da se ne mučimo s umetkom jer on navodno dosta grije. Jako je važno da je ergonomska, moraju leđa biti u obliku slova C, a kukovi M, ne smiju noge visiti. Evo savjeta: http://www.bebologija.net/kratki-pregled-vrsta-nosiljki-za-djecu/ [bebologija.net]
    Nažalost jako puno klokanica koje se prodaju na tržištu nisu ergonomske 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Jutro cure…ja se sad probudila😘
    Dena, drago mi je da ste krenuli s dojenjen..a strah od poroda..mislim da cr to proci, sad ti je sve jos frisko i svasta lose se izdogadalo i zato ti je sok i trauuma..ali bude to bolje😊
    Yel…ak sam skuzila sve, niste vise u svadi?? Super ako je tako..a treba otvoreno sjest i razgovarat o svrmu,  pogotovo o financijama!
    Nosiljka..ne planiram kupovat, jer nista mi nijr dovoljno blizu da mogu otic pjesice, a nosit bebu u tome skoro 2 km do ducana i skoro 2 natrag..ne zvuci mi pametno..a i bit ce zima..a za po kuci..nekako mi to zvuci preveliki trosak za samo nosenje po kuci…

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Suncokretice bas je adapt na snizenju,925kn je na Minnigreeny stranici. Vidim da postoji neka 360, moram jos prouciti te razlike

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jutro, curke!  Ja sam se digla pred pola sata, ali se probudila puno ranije… nego je wc bio TIPIČNO zauzet. SREĆOM, pa se danas selimo u stan! Sutra dolazi tuš kabina koju je muž jučer naručio i frend će mu doći pomoći namontirati, ali barem ćemo biti dolje  Sami!  Otišli su jučer vidjeti radijator i rekao je da se čeka oko 45 dana. Srećom, pa nije hića i da se zahladi imamo klimu. 15.10. kreću radovi zatvaranja terase. Nije nama dosadno, ali kako sam napisala - barem ćemo biti sami..
    SRETNO danas svim curama koje imaju pregled i javite nam se s novostima! 
    Sanjchi, super napredujete tvoja Luce i ti! 
    Pupy, drži se i razmišljaj o svojoj buhtlici.  
    Nažalost, kako je Sanjchi napisala, ako se kao dijete sjećaš svojih omiljenih kojih više nema i ako ti nedostaju - još gore je kad imaš neke godine.  Baš grozno… Meni su ostale još dvije none žive. Nono je umro pred 10 godina (neki dan bila godišnjica) i još uvijek ga se sjećam, a bome se i sjećam pranoneta koji je umro kad sam imala 4-5g. On je odgojio moju mamu jer je njen “tata” pustio moju nonu kad je ostala trudna… Grozno… Ali ostanu ti lijepa sjećanja na njih!!!   Bitno je sjećati se onih lijepih trenutka provedenih s njima…
    Dena, curke su ti sve rekle jučer!  Znam da ti je teško i znam da mi ne znamo kako ti je, ali moraš vratiti sebi snagu kako bi bila uz njega. Viktor zna da si uz njega!!!  UVIJEK! Gdje god bila! 
    A što se cicanja tiče - nama su rekle patronažne sestre na tečaju da kad beba plače ne znači da je nužno gladna… i da male bebe moraju jesti svaka 3 sata… Mada meni frendica govori da ni slučajno bebu ne budim po noći za hranjenje ako se sama ne probudi, a patronažne su rekle da obavezno svaka 3 sata se moraju buditi..
    Klokanica - vidjet ću ako mogu posuditi od sestrične ili frendice da ne kupujem, ako ne - sigurno ću kupiti jer npr naša Rubi voli doooosta vući  A ako budem išla s kolicima i s njom u šetnju - to će biti veselo… Beba u klokanici, Rubi na uzici i aaajmooo!  Još sam vidjela da su akcije u ponedjeljak u Kauflandu na škornjice (čizmice za kišu!) i kabanice, pa mislim da ću se zaletiti odmah ujutro kupiti jer mužu kukam kako mi trebaju. Nisam baš oduševljena bojom  Tirkizno plave su, ali za po selu će sve poslužiti 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 4918

    Prijavi adminu

    Eto Barbs, sam ti rekla da ce brzo doc cetvrtak😁 
    Hajde onda lijepo uzivajte u samoci😜 mozda se sad muz bude htio mazit
    Zatvaranje terase? Di je ta terasa, to na vasem stanu ili? Hmmm…ali ajde, bar su radovi vani, ne unutra…a radijator, to za sobu cekate ili onaj za boravak? 

    [lilypie.com]
    Svi ideali svijeta ne vrijede suze jednog djeteta

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.