Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Bas mi je drago da ste konacno vidjeli dugo iščekivani + , nadam se da ce sve biti dobro, kako se osjećate?Kod mene isto kao da ima nekih simptoma 9dan sam od M, stalni pritisak imam dolje, bradavice intenzivno bole na dodir i grudi sa strane kod pazuha. Druge simptome kao mučnina i slicno jos nista, nadam se da ce ovaj mjesec biti uspješan, jer sam se prosli bas razocarala.Drzim nam fige da u 2025 dobijemo zdrave

    Nadam se da će biti plusić kroz koji dan. Ja sam ok, nemam još intenzivne simptome. Grudi jako osjetljive i bradavice, osjetljivo zubno meso, ponekad osjetim kao da ću dobiti mengu. Inače su mi intenzivniji simptomi bili nakon 7-og tjedna, pa evo čekam da krenu 
    Kada planirate raditi test?

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Razmisljala sam da ga napravim par dana prije M tamo 31.8. Jer sam jakoooo nestrpljiva, znam da to nije dobro ali ne mogu si pomoci 🥲
    Meni su za sada bradavice nekako jedine koje se malo razlikuju nego inace u PMS-u, kad ih stisnem bas puno jača bol i nekako su ispupčenije ali opet nista to ne mora značiti…
    Kada ti ides na pregled 28-og? 

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Bas mi je drago da ste konacno vidjeli dugo iščekivani + , nadam se da ce sve biti dobro, kako se osjećate?Kod mene isto kao da ima nekih simptoma 9dan sam od M, stalni pritisak imam dolje, bradavice intenzivno bole na dodir i grudi sa strane kod pazuha. Druge simptome kao mučnina i slicno jos nista, nadam se da ce ovaj mjesec biti uspješan, jer sam se prosli bas razocarala.Drzim nam fige da u 2025 dobijemo zdrave
    Nadam se da će biti plusić kroz koji dan. Ja sam ok, nemam još intenzivne simptome. Grudi jako osjetljive i bradavice, osjetljivo zubno meso, ponekad osjetim kao da ću dobiti mengu. Inače su mi intenzivniji simptomi bili nakon 7-og tjedna, pa evo čekam da krenu
    Kada planirate raditi test?

    Oprosti promjesala sam te s drugom curkom za ovaj termin 28og 🙈 vec sam luda i ne ispavana hahaha macak me jutro u 4 probudio, kud vec lose spavam, a sad na posao u 9

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Razmisljala sam da ga napravim par dana prije M tamo 31.8. Jer sam jakoooo nestrpljiva, znam da to nije dobro ali ne mogu si pomoci 🥲
    Meni su za sada bradavice nekako jedine koje se malo razlikuju nego inace u PMS-u, kad ih stisnem bas puno jača bol i nekako su ispupčenije ali opet nista to ne mora značiti…
    Kada ti ides na pregled 28-og?

    Meni je prvi dan izostanka bila slabo vidljiva crtica (na običnim jeftinim trakicama), tako da bolje pričekati barem dan M. Znam da si nestrpljiva, ali....bolje pričekati. Ja sam baš nekako znala i prije testa da sam trudna, najviše zbog intenzivije boli u grudima i osjetljivih bradavica. Meni je pregled TEK za 25 dana. Ne znam kako ću izdržati do tada!

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Da slazem se s tobom, moram se probat strpiti do izostanka M.
    Joj jadne mi zene, nisam znala da je ovo ovako isrpljujuce haha 🥲

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Da slazem se s tobom, moram se probat strpiti do izostanka M.
    Joj jadne mi zene, nisam znala da je ovo ovako isrpljujuce haha 🥲

    Da, dok dočekaš +, pa prvi pregled, pa sve ostale preglede, pa porod, pa kasnije odgoj djeteta i tako do kraja života stalno neke brige

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Da slazem se s tobom, moram se probat strpiti do izostanka M.
    Joj jadne mi zene, nisam znala da je ovo ovako isrpljujuce haha 🥲
    Da, dok dočekaš +, pa prvi pregled, pa sve ostale preglede, pa porod, pa kasnije odgoj djeteta i tako do kraja života stalno neke brige

    Heeej, kako je danas protekao dan? Jel kod tebe sve dobro?
    Ja danas cijeli dan imam bolove u donjem stomaku kao da cu dobiti svaki čas , a treba stici za 9 dana :( sve manje mislim da sam trudna iskreno. Bas me baca u bed, plus jedu mi se stvari koje mi se uvijek jedu u pmsu :/ 
    Sto ti misli, imam li ipak nade 🙈

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • Minnieus

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    LeptiricaRita

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Da slazem se s tobom, moram se probat strpiti do izostanka M.
    Joj jadne mi zene, nisam znala da je ovo ovako isrpljujuce haha 🥲
    Da, dok dočekaš +, pa prvi pregled, pa sve ostale preglede, pa porod, pa kasnije odgoj djeteta i tako do kraja života stalno neke brige
    Heeej, kako je danas protekao dan? Jel kod tebe sve dobro?
    Ja danas cijeli dan imam bolove u donjem stomaku kao da cu dobiti svaki čas , a treba stici za 9 dana :( sve manje mislim da sam trudna iskreno. Bas me baca u bed, plus jedu mi se stvari koje mi se uvijek jedu u pmsu :/
    Sto ti misli, imam li ipak nade 🙈

    Dok M ne dođe uvijek ima nade :) 

    22.08. +

  • Avatar Riri

    Riri

    Broj poruka: 70

    Prijavi adminu

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Minnieus

    LeptiricaRita

    Da slazem se s tobom, moram se probat strpiti do izostanka M.
    Joj jadne mi zene, nisam znala da je ovo ovako isrpljujuce haha 🥲
    Da, dok dočekaš +, pa prvi pregled, pa sve ostale preglede, pa porod, pa kasnije odgoj djeteta i tako do kraja života stalno neke brige
    Heeej, kako je danas protekao dan? Jel kod tebe sve dobro?
    Ja danas cijeli dan imam bolove u donjem stomaku kao da cu dobiti svaki čas , a treba stici za 9 dana :( sve manje mislim da sam trudna iskreno. Bas me baca u bed, plus jedu mi se stvari koje mi se uvijek jedu u pmsu :/
    Sto ti misli, imam li ipak nade 🙈
    Dok M ne dođe uvijek ima nade :)


    Heeej dobro jutro, kako si :)
    Imas pravo da hahah, danas ujutro nemam bolova tek malo  nesto pa sam optimističnija, a i blize sam (ne) dolasku M pa se veselim :D

    🧔🏽‍♂️32
    👩🏽 28
    5/2024 pokušavamo
    8/2024 ➕️
    9/2024 Biokemijska T

  • miljevićka20232024

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Lp zene, majke, kraljice. 
    Ja i moj mm imali smo odnose u plodnim danima plodni dani su mi bili od 09. Do 15.
    Odnose smo imali 9.10.12.15. I 16 a 12 mi je bila velika mogućnost trudnoce. 
    Samo sto nismo imali odnose kad me je bolilo na dan ovulacije, pa mene sada zanima da li mogu biti trudna, ostalo je jos 10 dana do neočekivane m pa me zanima da li bi se mogla dogoditi trudnoca. 
    Lp 😘😘😘

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.