Jel moguca trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mangu sam imala 23.11.2017 normalna 7 dana onda sam 08.02.2018 imala 5 dana smedji iscijedak i mjesecnica kasni 7 dana test neg pravila prije 3 dana ne sa jutarnjom mokracom.sta se dogadja? Hvala

  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Zenske dali se komu dogadjalo?

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Napravi ponovo sa prvom jutarnjom. Nakon 10 dana bi trebalo pokazati + ako je T pogotovo ako su ti ciklusi tocni.
    Ili izvadi betu i neces imat dileme.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Napravi ponovo sa prvom jutarnjom. Nakon 10 dana bi trebalo pokazati + ako je T pogotovo ako su ti ciklusi tocni.
    Ili izvadi betu i neces imat dil

    baarbaraa29

    Napravi ponovo sa prvom jutarnjom. Nakon 10 dana bi trebalo pokazati + ako je T pogotovo ako su ti ciklusi tocni.
    Ili izvadi betu i neces imat dileme.
    Hvala nadam se da bude + vrijeme bi bilo 😘
  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Javi i sretno!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Avatar zeljk

    zeljk

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala hihi od straha da se nerazocaram nisam radila test…danas je devet dana kak kasni al sinoc mi se pojavio sirasti gusti iscijedak 

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    I to je dobar znak! Haha! A znas i sama da odugovlacenje ne znaci nista..kad tad ces ga morat napravit. Sad bi ti defnitivno vec trebalo pokazat praviv rezultat u koje god doba dana.

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ej ,nova sam oa mi treba vas savjet..prije 3 mj sam prestala piti pilule pa su mi ciklusi jos malo zbrkani..ovakva je situacija..ovaj mjesec smo dragi i ja imali odnose i to bas u plodnim danima..znali smo i dva puta za redom a koristimo se metodom prekinutog snosaja..
    3 dpo mi je danas i osjetila samda imam temperaturu pa sam isla mjeriti i pokazalo je 37,1..citala sam da temperatura poslje ovulacije bude povisena ako je doslo do ood je..imam jos tjedan dana do neocekivane M pa se  nemogu docekati da mogu napraviti test ..ima li koja kakva slicna iskustva?? ,

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Ako je doslo do oplodnje* obrisao mi se dio..

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Matea1 sa tvojim pitanjem nemam iskustva, ali sretno :)
    Zeljk kakvo je stanje?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.