Jel moguca trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Onda probaj kupiti neki drugi test. Ja sam isto onda sva tri ista kupila u Milleru .Kada sam saznala za trudnocu,otisla tamo i reklamirala ih

    [lilypie.com]

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Nazvala ja doktoricu i njena glupa sestra me tako otpili..javite se nakon 3 tjedna kasnjenja..a meni jos ne kasni😂 pa ko ce cekati jos toliko? Do nedjelje mi je puno..
    Znam da se mozda bezveze nadam ali nemogu si pomoci..

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Matea1

    Nazvala ja doktoricu i njena glupa sestra me tako otpili..javite se nakon 3 tjedna kasnjenja..a meni jos ne kasni😂 pa ko ce cekati jos toliko? Do nedjelje mi je puno..
    Znam da se mozda bezveze nadam ali nemogu si pomoci..


    Pa kaj ne odes betu izvadit?

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Mislila sam da ce one biti pristupacnije pa mi i predloziti to..
    Ali budem vidjela pa privatno otisla izvaditi betu..

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Aha,kuzim!I beta je pouzdana tako da sretno…

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Hvala tii.. 🤗

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Vjestica je dosla.. Drugacija je nego inace. Al opet.. . Dosla je 👿👿

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Tina1510

    Vjestica je dosla.. Drugacija je nego inace. Al opet.. . Dosla je 👿👿


    Jesi sigurna da je menstruacija? Zene znaju krvariti u pocetku trudnoce ali je to kolicinski manje, nije iste boje i sl..
    Mozes probat napravit jos jedan test ako ti krvarenje djeluje drugacije nego inace. Ili odi vaditi beta hcg iz krvi.
    U svakom slucaju sretno. Ja sam uz visak kg zatrudnila 2 puta bez problema i rodila dvoje djece..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    dea32

    Tina1510

    Vjestica je dosla.. Drugacija je nego inace. Al opet.. . Dosla je 👿👿

    Jesi sigurna da je menstruacija? Zene znaju krvariti u pocetku trudnoce ali je to kolicinski manje, nije iste boje i sl..
    Mozes probat napravit jos jedan test ako ti krvarenje djeluje drugacije nego inace. Ili odi vaditi beta hcg iz krvi.
    U svakom slucaju sretno. Ja sam uz visak kg zatrudnila 2 puta bez problema i rodila dvoje djece..


    Sigurna sam da je m.. Ide ko iz kabla.. A nista,  slijedeci put novi pokusaj. Kupit cu femisan A kapi pa cu vidit oce pomoc kaj.. Citala sam da nekima pomaze a nekima ne,  al cu probat pa cu vidit.. Hvala na savjetu!  :) 

  • mozav

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Matea, koristili ste metodu prekinutog snosaja, a zelis dijete?

    จีคลับคาสิโน [xn--42cak4ed9dub3clvd8n.net]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.