Jel moguca trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ami25

    ami25

    Broj poruka: 1059

    Prijavi adminu

    Matea mislim da ti na to nitko sa sigurnošću ne može odgovoriti. Može biti i da je kasnila ovulacija 3 dana pa je bila temp, to se i meni znalo dogodit iako sam bila uvjerena da je određeni dan. Morat ćeš se ipak strpit do datuma očekivane m da bi mogla sa sigurnošću znat jer mislim da ti ovdje nitko na forumu ne može dat odg na to pitanje. 

    💙Bartol💙
    [lilypie.com]

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Hvala cure..morat cu se strpiti jos 

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Matea, koristili ste metodu prekinutog snosaja, a zelis dijete???? 🤔🤔🤔🤔🤔🤔 Jel vi znate kako se djeca prave uopce??

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    Vecer cure.. Imam i ja pitanje.  Ja i muzic puzic radimo na bebi.  Prije 8 dana sam radila test (2 dana mi je kasnila) i bio je negativan . Danas je vec 10 dan kasnjenja,  menge nema a meni se dogadaju stvari koje nisu nikad.  Jucer na poslu me pocelo bolit ko da ce stici svaki cas m i odjednom se nesto “izlijalo” iz mene, osjecaj ko da sam prokrvarila. Otrcala sam u wc kad ono - nista.  Prozirni iscjedak,  bilo ga je puno.  Danas sam opet radila test,  opet negativan.  Trbuh, jajnici i kicma stalno bole,  menge ni na vidiku.  S obzirom da sam malo punija (20kg viska) , je li moguce da je beta hcg jos uvijek niska zbog kilaze?  Jer test koji radim je onaj first sign iz dm-a koji tek nakon 25 necega (ne znam tocno kako se zove)  pokazuje trudnocu.. Tolko razocarenja u tih tjedan dana,  a meni sve pre cudno u trbuhu.. Jel imala koja iskustva s tim?  Savjeti su dobrodosli da me malo i oraspoloze! !

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    Lucy ma sve znam..
    STalo odgadamo a nadamo se bezveze..imamo jos neke stvari koje se moraju tijesit prije nego se skroz uputimo na to..ali se i svaki mjesec nadamo ko idioti 😂 
    Jucer napravim test na 8pdo i nakon par sati se pokaze djelomican plus..ponadam se i jutros -..znam da je rani za test al ovaj plusic me tako obradovao..

  • Avatar baarbaraa29

    baarbaraa29

    Broj poruka: 899

    Prijavi adminu

    Tina1510 toliko dugo kasnjenje, a pogotovo bijeli iscjedak definitivno upucuju na T, ali mozda O nije bila kad mislis pa to zapravo i nike 10 dana kasnjenja nego manje pa ti test ne ocitava jos.
    Jel inace imas redovne cikluse?
    Ovaj dio oko debljine nisam sigurna jel moze utjecat, tj.ne znam.
    Najbolje mozda da se postedis sekiranja i cekanja izvadi betu i znat ces bez sumnje!
    Sretno😙
    Matea1 kod tebe je ja mislim jos prerano za neki siguran rezultat, bez obzira na te testove koji kao ranije pokazu. Jos malo strpljenja i znat ces ili isto pravac dok.i das malo krvi i ta-da 😊
    I nije kritika samo pokusaj pomoci - bolje se okupite na jednoj temi pa razmjenjujte iskustva, simptome, slicice..nego da za svako pitanje svaka otvara novu temu pa onda po redu svuda isti post!
    Lakse cete se poprati!
    Sretno objema!

    Sreca je kad od ljubavi tvog zivota nastane ljubav vaseg zivota 💙 Sebastian

    [lilypie.com]

  • Matea1

    Broj poruka: 48

    Prijavi adminu

    I mislila sam ju nazvati pa vidjeti sa njom sta ona misli..budem zvala radi popodne..

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    baarbaraa29

    Tina1510 toliko dugo kasnjenje, a pogotovo bijeli iscjedak definitivno upucuju na T, ali mozda O nije bila kad mislis pa to zapravo i nike 10 dana kasnjenja nego manje pa ti test ne ocitava jos.
    Jel inace imas redovne cikluse?
    Ovaj dio oko debljine nisam sigurna jel moze utjecat, tj.ne znam.
    Najbolje mozda da se postedis sekiranja i cekanja izvadi betu i znat ces bez sumnje!
    Sretno😙
    Matea1 kod tebe je ja mislim jos prerano za neki siguran rezultat, bez obzira na te testove koji kao ranije pokazu. Jos malo strpljenja i znat ces ili isto pravac dok.i das malo krvi i ta-da 😊
    I nije kritika samo pokusaj pomoci - bolje se okupite na jednoj temi pa razmjenjujte iskustva, simptome, slicice..nego da za svako pitanje svaka otvara novu temu pa onda po redu svuda isti post!
    Lakse cete se poprati!
    Sretno objema!


    Prije 3 mjeseca su mi bile neredovite i onda odjednom u dan tocne.. Ne znam vise sta da mislim i kako.. Toliko stvari koje mi se nikad nisu dogadale a vec 4 testa pokazale minus.  Inace kad trebam dobit,  boli me dan prije.. Al ovo sad, vec me 4 dana boli a menge ni na vidiku.  😑

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Tina1510 u zadnjoj trudnoci su mi tri testa bila negativna. Otisla doktoru jer sam mislila da je doslo do upale pa menga toliko kasni. Bila sam sigurna zbog tih testova da nije trudnoca,no ipak je bila. Najbolje da odes izvaditi betu da znas tocno na cemu si .Sretno!

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1510

    Tina1510

    Broj poruka: 115

    Prijavi adminu

    ilani

    Tina1510 u zadnjoj trudnoci su mi tri testa bila negativna. Otisla doktoru jer sam mislila da je doslo do upale pa menga toliko kasni. Bila sam sigurna zbog tih testova da nije trudnoca,no ipak je bila. Najbolje da odes izvaditi betu da znas tocno na cemu si .Sretno!


    Tek slijedeci tjedan mogu kad budem slobodna s poslom.. Al kakve sam srece vjestica ce doc 👿

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.